Paskola už mokslus

Paskola už mokslus. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola už mokslus“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Inesa

Sveiki, esame jauna pora vyras 21. aš 20m. vyras studijuoja 3kursą, nedirba, aš dirbu ir mano atlyginimas atskaičius mokėsčius 437, norėtumėme imti paskolą bustui tačiau nežinome ar galima gauti tik su mano tokiu atlyginimu, jeigu ne ar yra išeitis kažkaip sieti paskolą su tevais? Galbūt yra galimybė, kad imtume mes, bet rašytumėme vieną iš tėvų kaip atsakingą asmenį ? Iš ankto dėkojame už atskymą

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inesa, dėkui už klausimą. Labai patariu palaukti kol turėsite savas stabilias ir tvarias pajamas. Dabar būsto paskolai dar esate nepasiruošę, todėl stenkitės pabaigti mokslus, susirasti darbus ir tuomet jau galvokite apie būsto paskolą. Keletą metų pataupykite - bus paprasčiau. Galimybės imti paskolas su laiduotojais yra, bet tokiais atvejais sąlygos gali būti prastesnės ir komplikuotesnės. Kiekvienu atveju situacijas vertina bankai individualiai, todėl reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Vaidas

Sveiki. Su verslo liudijimų dirbu trejus metus, draugė įmonėje dirba daugiau nei pusmetį, kurios pajamos atskaičius mokesčius apie 700 €. Ar įmanoma gauti būsto paskolą atsižvelgiant į tai, kad nėra išmokėta dar paskola už mokslus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vaidai, dėkui už klausimą. Ar galite gauti paskolą pasakys tik bankas. Pagal pateiktus duomenis tikrai neįmanoma pasakyti ar galite būsto paskolą ar ne. Kreipkitės į banką detaliam vertinimui.

+3Buvo naudinga
Greta

Laba diena, esu 25 metų dirbanti biudžetinėje įstaigoje mergina. Mano mėnesio pajamos į rankas (atskaičius mokesčius) 622 eur. Planuoju įsigyti naujos statybos būtą - iki 40000 eur. Studijuojant ėmiau studijų paskolą, susimokėti už mokslus, liko sumokėti apie 1600 eur, į mėnesį moku po 20 eur. Noriu pasiteirauti ar aš galiu pretenduoti į paskolą ir jei neturiu galimybės šiuo metu surinkti pradinį įnašą, ar galėčiau būtą įsigyti pagal išperkamąją nuomą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Pretenduoti galite, tačiau bankas pasakys po vertinimo kokią maksimalią sumą Jums galės suteikti. Pradinis įnašas yra būtinas norint gauti būsto paskolą, tačiau yra NT projektai, kurie siūlo butus pagal išperkamąją nuomą be pradinio įnašo.

+3Buvo naudinga
Dalia

Sveiki. Esu studentė, tuoj baigsiu mokslus ir dirbsiu pagal verslo liudijimą. Turiu draugą, kuris ruošiasi imti būsto paskolą. (jo pajamos normalios, būsto paskolą gaus) Ar įmanoma nuėjus į banką pasirašyti kažkokį dokumentą, kad butas priklausys abiems, nors įmokos bus iš jo? Gal turit patarimų kaip pasielgti tokioj situacijoj, kadangi tikiu, jog nemažai jaunų žmonių ima paskola dviese, būdami dar nesusituokę.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dalia, dėkui už klausimą. Susituokus būtų kur kas lengviau, o esamu atveju Jūs neturėdama darbo niekaip neprisidėsite prie būsto paskolos, tad bankas turėdamas Jus kaip skolininkę nebus patenkintas ir galimai prieš išduodant paskolą dar suprastins paskolos sąlygas. Patarčiau pasikalbėti su bankais ir paprašyti įvertinti Jūsų situaciją, pajamas ir galimybes.

+4Buvo naudinga
Justas

Sveiki, norėčiau sužinoti ar turėčiau galimybių gauti būsto paskolą, jei taip kokia būtų maksimali įmanoma suma 10-20 metų laikotarpiui. Esu jaunas, 19 metų, tačiau jau 1 metus dirbu pastovų darbą, mėnesinės pajamos 500 eurų į rankas. Įsipareigojimų jokių nesu turėjęs, tačiau studijuoju ir kas metus moku 1200 eurų už mokslą. Jeigu galimybių gauti paskolą dar neturiu, tai kokie būtų minimalūs reikalavimai?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Sveiki, Justai, įvertinus Jūsų pajamas ir įsipareigojimus gal būti ir yra galimybė gauti apie 20 000 Eur paskolą. Galutinį sprendimą dėl paskolos dydžio ir sąlygų visgi priima bankas ir tai priklauso ne tik nuo Jūsų gaunamų pajamų, bet ir nuo Jūsų "Credit info" istorijos, amžiaus, ​gaunam​ų pajamų stabilumo, užimamų pareigų, išsilavinimo, įsipareigojimų ir t.t. Manau, kad Jums reikėtų baigti mokslus ir tik tada kreiptis į banką dėl būsto paskolos. Kaip ir pats rašote, esate dar jaunas, turite įsipareigojimą, pajamų stabilumas tik vienerių metų, todėl bankai gali ir nesuteikti būsto paskolos.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų