Ar galima gauti būsto paskolą tik su mano tokiu atlyginimu 437e?

Sveiki, esame jauna pora vyras 21. aš 20m. vyras studijuoja 3kursą, nedirba, aš dirbu ir mano atlyginimas atskaičius mokėsčius 437, norėtumėme imti paskolą bustui tačiau nežinome ar galima gauti tik su mano tokiu atlyginimu, jeigu ne ar yra išeitis kažkaip sieti paskolą su tevais? Galbūt yra galimybė, kad imtume mes, bet rašytumėme vieną iš tėvų kaip atsakingą asmenį ? Iš ankto dėkojame už atskymą

Inesa
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inesa, dėkui už klausimą. Labai patariu palaukti kol turėsite savas stabilias ir tvarias pajamas. Dabar būsto paskolai dar esate nepasiruošę, todėl stenkitės pabaigti mokslus, susirasti darbus ir tuomet jau galvokite apie būsto paskolą. Keletą metų pataupykite - bus paprasčiau. Galimybės imti paskolas su laiduotojais yra, bet tokiais atvejais sąlygos gali būti prastesnės ir komplikuotesnės. Kiekvienu atveju situacijas vertina bankai individualiai, todėl reikia kreiptis į bankus.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų