Ar įmanoma nuėjus į banką pasirašyti kažkokį dokumentą, kad butas priklausys abiems?

Sveiki. Esu studentė, tuoj baigsiu mokslus ir dirbsiu pagal verslo liudijimą. Turiu draugą, kuris ruošiasi imti būsto paskolą. (jo pajamos normalios, būsto paskolą gaus) Ar įmanoma nuėjus į banką pasirašyti kažkokį dokumentą, kad butas priklausys abiems, nors įmokos bus iš jo? Gal turit patarimų kaip pasielgti tokioj situacijoj, kadangi tikiu, jog nemažai jaunų žmonių ima paskola dviese, būdami dar nesusituokę.

Dalia
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dalia, dėkui už klausimą. Susituokus būtų kur kas lengviau, o esamu atveju Jūs neturėdama darbo niekaip neprisidėsite prie būsto paskolos, tad bankas turėdamas Jus kaip skolininkę nebus patenkintas ir galimai prieš išduodant paskolą dar suprastins paskolos sąlygas. Patarčiau pasikalbėti su bankais ir paprašyti įvertinti Jūsų situaciją, pajamas ir galimybes.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų