Gyvename Anglijoje

Gyvename Anglijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „gyvename Anglijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Tomas

Sveiki, noreciau pasiteirauti del paskolos bustui nuretumem issigyt Buta ar kotedza Klaipedoj. abudu su zmona esame dirbantis su pilnu kontraktu turime viena vaika, esme tame kad gyvenime ne lietuvoje o anglijoj alga gaunama svarais. Kokios musu galimybes issigyt busta,ir kokiu dokumentu reikia turet isverstus i lt kalba?aciu geros dienos

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Egle

Laba diena, Mes su vyru planuojame grįžti gyventi į Lietuvą. Šiuo metu gyvename Anglijoje. Mano vyras yra Latvijos pilietis. Ar grįžę į Lietuvą turime kažkur pildyti specialius dokumentus, kad jis iš Latvijos ar nebus jokių problemų, nes Latvija Europos sąjungoje? Ar tik užteks atsistoti į darbo biržą? Ir po 6 mėnesių darbo galima gauti paskola būstui? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Neužteks fakto, kad Latvija yra Europos Sąjungoje, bus daugiau reikalų. Jeigu paskolą norėsite gauti abu, tuomet turėsite ir dirbti Lietuvoje ir būti registruoti čia. Pasiteiraukite tiesiogiai su banku ko konkrečiai reikėtų.

+3Buvo naudinga
Dalius

Sveiki, Ar įmanoma gauti Kreditą būstui Lietuvoje? Gyvename ir dirbame Anglijoje? Turime 75% pradinį įnašą? Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daliau, dėkui už klausimą. Šiuo metu sunkiai, tačiau tik bankai ar kredito unijos įvertinusios situaciją galės pasakyti tiksliai. Kreipkitės į bankus ir unijas.

+3Buvo naudinga
Dovydas

Sveiki, gyvename Anglijoje 8 metus, po keliu mėnesių planuojam gryžti į Lietuvą. Domina parama įsigyjant būstą rajonuose jaunoms šeimoms. Kada greičiausiai galima pretenduoti ir laukti eilėje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovydai, dėkui už klausimą. Minimalus reikalavimas be nenutrūkstamo darbo stažo norint gauti paskolą banke yra 6 mėn., taigi manau, kad reikės bent 6 mėn. pradirbti Lietuvoje. Tuomet jau galėsite pildyti paraišką spis.lt ir pretenduoti gauti pažymą.

+3Buvo naudinga
Julita

Sveiki, jau daug metų gyvename ir dirbame Jungtinėje Karalystėje. Norime įsigyti būstą ar net keletą būstų nuomai, bizniui. Patys neplanuojame kol kas gyventi Lietuvoje. Būstas būtų išnuomojamas. Kaip suprantu, paskolos nėra išduodamos uždarbi gaunantiems ne eurais? Ar tos pačios paskolos išdavimo sąlygos galioja, jeigu būstas perkamas tik bizniui, o ne sau gyvenimui? Būstą UK jau esame įsigiję. Ar yra koks kitas būdas gauti paskolą neturint laiduotojo, pvz. įkeičiant nekilnojamą turtą ar pan.? Kokios laiduotojo pajamos turėtų būti, įkeičiamo turto vertė ir pan.? Koks reikalingas minimalus pradinis įnašas? Lauksiu atsakymo. Pgarbiai, Julita

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julita, dėkui už klausimą. Taip, tie kas gauna pajamas užsienio valiuta, t.y. ne eurais, būsto paskolos neišduodamos. Nepriklausomai nuo to ar tai verslui ar savo reikmėms. Tai yra dėl valiutų pokyčių rizikos, kurių bankai nebenori prisiimti, tačiau galbūt ateityje tai pasikeis. Užsienyje esančio NT, kaip ir Lietuvoje esančio negalite, tiesiog taip bankai nedirba. Galite bandyti kreiptis į kredito unijas, galbūt ten pavyks su didesnėmis palūkanomis finansuotis. Bet unijos irgi griežtina reikalavimus.

+4Buvo naudinga
Julita

Aciu uz atsakymą. Teko susisiekti su keletą banku ir gauti neigiama atsakymą. Labai tikimės, kad ateityje bus panaikinti šie apribojimai. Susisiekiau tik su viena kredito unija, kuri ir sutiko išduoti būsto paskola. Būtume ėme su didesnėmis palūkanomis, 5.7%-6.7%, bet atsisakėme sužinoję, kad reikes įmokėti 10% nuo paskolos sumos paju.

Buvo naudinga
Simona

Sveiki, Norėjau sužinoti ar gautume būsto paskolą Lietuvoje jei esame trijų asmenų šeima(2+1vaikas) gyvenanti užsienyje (Didžioji Britanija). Mėnesinės šeimos pajamos apytiksliai 1200€ vienerius metus nekintančios. Čia gyvename 5-6 metus su pastoviom pajamom. Jokio turto neturime, jokių įsipareigojimų bankams neturime. Domina Naujos statybos kotedžai Kaune, Kauno raj. 60000-70000€ . Koks būtų pradinis įnašas? Ir ar būtinas laiduotojas? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Galimybė manau sunkiai įgyvendinama dėl per mažų pajamų tokio dydžio šeimai gyvenančiai užsienyje. Jums pragyvenimas Didžiojoje Britanijoje bus skaičiuojamas ženkliai didesnis, tad laisvų pinigų liks mažiau nei uždirbant tokią sumą Lietuvoje. Imant būsto paskolą, dirbant užsienyje bei gaunant atlyginima ne eurais, bus reikalingi laiduotojai.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, Norėjau paklausti ar galima būtų gauti paskolą namo stayboms (jau sklypą ir namo projektą turime). Mano vyras ir aš šiuo metu gyvename ir dirbame užsienyje. Jo mėnesinės pajamos apie 3500 svarai, aš dirbu pagal verslo liudijimą jau kaip ir 5 metai, tačiau šių metų rugsėjo mėnesį pakeičiau veiklos sritį. Taip pat turime ir 2 namus paėmę paskolą (buy to rent) su visomis nuomos sutartinis (kontraktais oficialiais iš agentūrų), tai dar papildomos pajamos apie 1000 svarų per mėnesį. Turime 2 vaikus. Ar tie namai kurie paimti nuomoms netrukdytų gauti mums paskola? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Manau, kad tie namai, kurie paimti su paskola trukdytų. Daug kas tiesiog nepraneša Lietuvos bankams, kad turi paėmę paskolas užsienyje ir kartais tai tinka. Lietuvoje bankas vertindamas Jūsų situaciją, vertins Jūsų turimus du namus ir įsipareigojimus, kas mažins Jūsų laisvų pinigų sumą. Galbūt Jūsų pajamų ir užtektų net ir su dvejais namais. Pasiteiraukite bankų pateikę savo situaciją.

+4Buvo naudinga
Elena

Su draugu gyvename ir dirbame Anglijoje. Nusipirkom namą Telšiuose ir jam reikia kapitalinio remonto. Mums abiems po 57 metus. Norim sužinoti ar mes gautumėm paskola Lt. namo remontui? Kokią sumą mums bankas duotų ir kokiam laikotarpiui? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Elena, dėkui už klausimą. Atsižvelgiant į tai, kad Jums yra po 57 metus, rekomenduočiau pasidomėti vartojimo paskolų galimybėmis. Terminai bus įvairūs, kreipkitės į bankus ir galite pabandyti vietinę kredito uniją. 6-10% palūkanos būtų patrauklu. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Algimanta

Sveiki gyvename su buvusiu vyru Anglijoje jau 5 metai, turime nuolatinius darbus, per abudu uždirbame apie 3000 svarų, turime du vaikus, ir norime pirkti namą Anglijoje. Tiesiog domina palūkanos, nes pas mus Anglijoje gan ne mažos palūkanos. Jeigu reiktų turim laiduotojus tėvus, kurie ištikro turi daug turto ir galėtų už mus laiduoti, o suma butų kurios mums reikia 220000 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algimanta, dėkui už klausimą. Pagal aprašytą situaciją manau Lietuvos bankai neišduos būsto paskolos įsigyti turtui Anglijoje. Jeigu dirbate ir gyvenate Anglijoje, turite imti būsto paskolą Anglijos banke.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki, mes su draugu gyvename Anglijoje ir norėtume gauti paskolą Lietuvoje būstui įsigyti. Mūsų pajamos yra maždaug 4000 eurų per mėnesį, abu dirbame tame pačiame darbe jau 9 mėnesius, tačiau nežinome kokios yra paskolos sąlygos Lietuvoje emigrantams. Kokie reikalavimai? Ir ar būtų pradinis įnašas? Paskolos suma butu apie 70000-80000 eurų. Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Jūsų pajamos yra pakankamos, tačiau bankuose emigrantams yra nekokios sąlygos dėl pradinio įnašo. Daugelis bankų prašys 50% pradinio įnašo, 30% galite gauti DNB banke, o 15-20% kredito unijose. Palūkanos bus palankesnės bankuose, tačiau didžiausias minusas didelis pradinis įnašas, dėl kurio palankiau yra kredito unijose. Reikalavimai yra įprasti, turėsite pateikti pajamas įrodančius dokumentus, bei kitą informaciją, bankas patikrins ir pateiks pasiūlymą.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų