Gyvename užsienyje, turime Anglijoje paėme dvi paskolas namams, norime skolintis namo statyboms

Sveiki, Norėjau paklausti ar galima būtų gauti paskolą namo stayboms (jau sklypą ir namo projektą turime). Mano vyras ir aš šiuo metu gyvename ir dirbame užsienyje. Jo mėnesinės pajamos apie 3500 svarai, aš dirbu pagal verslo liudijimą jau kaip ir 5 metai, tačiau šių metų rugsėjo mėnesį pakeičiau veiklos sritį. Taip pat turime ir 2 namus paėmę paskolą (buy to rent) su visomis nuomos sutartinis (kontraktais oficialiais iš agentūrų), tai dar papildomos pajamos apie 1000 svarų per mėnesį. Turime 2 vaikus. Ar tie namai kurie paimti nuomoms netrukdytų gauti mums paskola? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Jurgita
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Manau, kad tie namai, kurie paimti su paskola trukdytų. Daug kas tiesiog nepraneša Lietuvos bankams, kad turi paėmę paskolas užsienyje ir kartais tai tinka. Lietuvoje bankas vertindamas Jūsų situaciją, vertins Jūsų turimus du namus ir įsipareigojimus, kas mažins Jūsų laisvų pinigų sumą. Galbūt Jūsų pajamų ir užtektų net ir su dvejais namais. Pasiteiraukite bankų pateikę savo situaciją.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų