Buy to rent

Buy to rent. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „buy to rent“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Inga

Sveiki. Norėjau paklausti kaip sužinoti ar yra galimybė pirkti butą išperkamosios nuomos sąlygomis, kur galima sužinoti ar su kuo pasikonsultuoti ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Išperkamosios nuomos galimybę arba suteikia namo statytojas/pardavėjas arba ne. Kreipkitės į pardavėją ir sužinosite.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, Turiu klausimą. Mes su žmona planuojam sudaryti vadinamą rent2buy sutartį dėl planuojamo pirkti kotedžo. Viskas kaip ir aišku, tik dėl pradinio įnašo įskaitymo bankui nelabai suprantu. Būstas kainuoja 90 tūkst. Mes pasirašom sutartį su pardavėju, iš karto jam sumokam 5 tūkst. ir per metus laikos kiekviena mėnesį mokame po ~700 eurų, taip per 12 mėnesių surenkame 15% pradinį įnašą. Tada einame pas banka prašyti paskolos būstui, nes jau 15% sumokėjome būsto savininkui, bet ar bankams tinka tokio tipo pradinis įnašas? Nebus problemų, kad gali neužskaityti įnašo? Nors mes viską sąžiningai visus metus mokėjome/kaupėme. Ačiū iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Būtinai įsitikinkite, kad statytojas/pardavėjas turi sutartis su bankais, nes ne visi bankai ir ne bet kurie projektai bus tinkami rent2buy tipo paskolai-pirkimui. Tiek bankas, tiek pardavėjas turi susišnekėti ir patvirtinti tokią sutartį ir būsto įsigijimą tokiu principu. Susiderinti su banku turite prieš pasirašydami sutartį su pardavėju. Bankas turi patvirtinti, kad galės pagal Jūsų pajamas finansuoti būsto pirkimą.

+7Buvo naudinga
Jurgita

Sveiki, Norėjau paklausti ar galima būtų gauti paskolą namo stayboms (jau sklypą ir namo projektą turime). Mano vyras ir aš šiuo metu gyvename ir dirbame užsienyje. Jo mėnesinės pajamos apie 3500 svarai, aš dirbu pagal verslo liudijimą jau kaip ir 5 metai, tačiau šių metų rugsėjo mėnesį pakeičiau veiklos sritį. Taip pat turime ir 2 namus paėmę paskolą (buy to rent) su visomis nuomos sutartinis (kontraktais oficialiais iš agentūrų), tai dar papildomos pajamos apie 1000 svarų per mėnesį. Turime 2 vaikus. Ar tie namai kurie paimti nuomoms netrukdytų gauti mums paskola? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Manau, kad tie namai, kurie paimti su paskola trukdytų. Daug kas tiesiog nepraneša Lietuvos bankams, kad turi paėmę paskolas užsienyje ir kartais tai tinka. Lietuvoje bankas vertindamas Jūsų situaciją, vertins Jūsų turimus du namus ir įsipareigojimus, kas mažins Jūsų laisvų pinigų sumą. Galbūt Jūsų pajamų ir užtektų net ir su dvejais namais. Pasiteiraukite bankų pateikę savo situaciją.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų