Rent2buy

Rent2buy. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „rent2buy“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Inga

Sveiki. Norėjau paklausti kaip sužinoti ar yra galimybė pirkti butą išperkamosios nuomos sąlygomis, kur galima sužinoti ar su kuo pasikonsultuoti ?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Išperkamosios nuomos galimybę arba suteikia namo statytojas/pardavėjas arba ne. Kreipkitės į pardavėją ir sužinosite.

+3Buvo naudinga
Deividas

Sveiki, Turiu klausimą. Mes su žmona planuojam sudaryti vadinamą rent2buy sutartį dėl planuojamo pirkti kotedžo. Viskas kaip ir aišku, tik dėl pradinio įnašo įskaitymo bankui nelabai suprantu. Būstas kainuoja 90 tūkst. Mes pasirašom sutartį su pardavėju, iš karto jam sumokam 5 tūkst. ir per metus laikos kiekviena mėnesį mokame po ~700 eurų, taip per 12 mėnesių surenkame 15% pradinį įnašą. Tada einame pas banka prašyti paskolos būstui, nes jau 15% sumokėjome būsto savininkui, bet ar bankams tinka tokio tipo pradinis įnašas? Nebus problemų, kad gali neužskaityti įnašo? Nors mes viską sąžiningai visus metus mokėjome/kaupėme. Ačiū iš anksto.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Būtinai įsitikinkite, kad statytojas/pardavėjas turi sutartis su bankais, nes ne visi bankai ir ne bet kurie projektai bus tinkami rent2buy tipo paskolai-pirkimui. Tiek bankas, tiek pardavėjas turi susišnekėti ir patvirtinti tokią sutartį ir būsto įsigijimą tokiu principu. Susiderinti su banku turite prieš pasirašydami sutartį su pardavėju. Bankas turi patvirtinti, kad galės pagal Jūsų pajamas finansuoti būsto pirkimą.

+7Buvo naudinga
Valdas

Sveiki. Ar įmanoma kaip nors gauti paskola būstui pirkti be pradinio inašo bankui? Dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Greta

Labas, dabar yra Rent2Buy paslauga, kurią naudoja dalis projektų vystytojų (kalbant apie naujus projektus). Tai tarsi pradinio įnašo kaupimas pirmaisiais metais - išperkamoji nuoma. Gali pasidomėti plačiau ;)

+12Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valdai, dėkui už klausimą. Imant būsto paskolą pradinis įnašas yra būtinas, kitu atveju Jūs esate nepasirengęs prisiimti šio įsipareigojimo. Tai yra numatyta įstatymuose ir ne tik įstatymai, bet ir mes rekomenduojame jo laikytis, kad išvengti nenumatytų mokumo bėdų ateityje.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų