Išperkamoji nuoma

Išperkamoji nuoma. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „išperkamoji nuoma“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gabrielė

Sveiki, noriu užduoti kelis klausimus. Pirmiausiai trumpai apie mane ir mano finansinę padėtį:

  • Man yra 24 metai, netekėjusi, vaikų neturiu.
  • Dirbu 3,5 metų tojo epačioje įmonėje.
  • Pareigos konsultantė.
  • Atlyginimas į rankas 650€ (nuolatinis). Tačiau turiu finansinių įsipareigojimų: lizingu paimtas telefonas ir kompiuteris. Bendra suma 63€. Iš turimos algos 650-63=587€ lieka pragyvenimui. Yra galimybė toje pačioje įmonėje paimti 0.5 etato konsultanto pareigų tada finansai būtų didesni.
  • Kredito istorija švari, viskas laiku mokama. Noriu sužinoti keliais skirtingais atvejais galiu gauti paskolą ir kokio dydžio?

Klausimai:

  1. Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti turint 15% įnašą?
  2. Kokio dydžio paskolą galėčiau gauti neturint 15% įnašo, bet tūrint nuosavo namo dovanojimą (ne pomirtinis palikimas) ir jį užstatant. Jo vertė galbūt būtų apie 30-40tūkst.
  3. Ar yra galimybė išperkamajai nuomai be jokio įnašo ir kokia būsto suma tai galėtų būti?
Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas. Artimiausiu metu atsakymą pateiksime.
Liucas

Sveiki, esame šeima, turime 1 vaiką, svarstome apie būsto įsigijima. Pajamos apie 1800 į rankas. Norėjau paklausti kaip vertinate būsto isigijimą iš Hanner-pradinis įnašas mokamas dalimis kas mėnesį, nes 15 procentu sutaupyti labai sunku, kai nuomos kainos Vilniuje labai aukštos. Gaunasi užburtas ratas, kai negali atsidėti reikiamos sumos pradiniam įnašui, nes tai ką gali atsidėti - sumoki už nuomą. Lauksiu nuomonių :)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liucai, dėkui už klausimą. Labai patogus variantas, tačiau siūlyčiau įsivertinti ar tikrai Hanner siūlomas būstas yra geriausias variantas gyvenimui ir ar tikrai norėsite ten gyventi. Aš abejočiau, nes manau, kad yra geresnių ir pigesnių variantų, tik tam reikia turėti savo pradinį įnašą. Kadangi Jūsų pajamos yra gana nemažos, tikrai siūlyčiau neįsipareigoti tol, kol nesijausite finansiškai stabilesni. Tokie pasiteisinimai "užburtas ratas" tik rodo, kad dar esate nepasiruošę. Reikia daugiau noro ir viskas yra įmanoma. Siūlau nepirkti to, kas nepatinka. Tačiau tai tik mano patarimas, jeigu Jums Hanner siūlomi butai ir kainos tinka, o taip pat ir sąlygos - pirmyn, tačiau aš manau, kad ten nėra geriausias variantas.

+3Buvo naudinga
Vida

Laba diena, gyvename Panevėžyje, su vyru gauname stabilias pajamas, bankai paskolą suteikia didesnę nei reiktų, bet neturime 15 proc. pradiniam įnašui nuosavui būstui įsigyti. Mūsų pajamų labai daug "suryja" būsto nuoma. Ar yra kokia išeitis? Pvz.: bankai, kredito unijos, o gal mūsų mieste yra kažkas panašaus kaip Vilniuje, t.y. išperkamoji nuoma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vida, dėkui už klausimą. Vienintelis logiškas patarimas - pataupykite keletą mėnesių, susibalansuokite finansus. Jeigu neturite pradinio įnašo savomis lėšomis - nesate pasiruošę paskolai. Paskola ant paskolos yra labai pavojingas ir labai nerekomenduotinas dalykas net jeigu tai ir pavyktų padaryti. Išperkamąją nuomą siūlė keli Hanner projektai, reikėtų pasidomėti ar nėra daugiau.

+3Buvo naudinga
Valdas

Sveiki. Ar įmanoma kaip nors gauti paskola būstui pirkti be pradinio inašo bankui? Dėkui už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Greta

Labas, dabar yra Rent2Buy paslauga, kurią naudoja dalis projektų vystytojų (kalbant apie naujus projektus). Tai tarsi pradinio įnašo kaupimas pirmaisiais metais - išperkamoji nuoma. Gali pasidomėti plačiau ;)

+11Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Valdai, dėkui už klausimą. Imant būsto paskolą pradinis įnašas yra būtinas, kitu atveju Jūs esate nepasirengęs prisiimti šio įsipareigojimo. Tai yra numatyta įstatymuose ir ne tik įstatymai, bet ir mes rekomenduojame jo laikytis, kad išvengti nenumatytų mokumo bėdų ateityje.

+4Buvo naudinga
Jonas

Ką manote apie išperkamąja nuomą? Ar visi bankai užskaito dviejų metų nuomą kaip pradinį įnašą? Kas jei pasikeičia turto vertė po dviejų metų? Ar pardavėjai bando parduoti išperkamąja nuoma tik sunkiai parsiduodančius butus/namus?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jonai, dėkui už informaciją. Mano žiniomis yra gana nedaug projektų su išperkamąja nuoma. Kiekvienu atveju yra vertinama individualiai ir reikia žiūrėti konkretų projektą ir kurie bankai su tuo projektu bendradarbiauja. Gali būti atvejų, kad bus bankų, kurie nefinansuos tokio projekto. Patariu pasirinkti konkretų norimą būstą ir kreiptis į bankus dėl konkrečių detalių sąlygų. Tai daroma dėl to noro išsiskirti ir suteikti palankias sąlygas klientams, o tai automatiškai palengvina NT pardavimą.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2018 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų