Širvintų raj.

Širvintų raj.. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Širvintų raj.“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gytis

Sveiki. Man yra įdomu, kas galėtų padėti su išperkamaja nuoma Širvintų rajone? Nesvarbu tai butas ar namas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gyti, dėkui už klausimą. Išperkamąją nuomą suteikia statytojas, tad reikėtų ieškoti projektų, kurie tą siūlo.

+4Buvo naudinga
Livija

Sveiki, mes gyvenam Airijoj, norėtumėm paskolos namo statyboms. Yra 2 vaikai, pajamos 2000€. Turime sklypą Širvintų raj, kurį pirkome už 16000€. Paskolos mums reikėtų apie 40000€. Ar yra galimybė gauti paskolą namo statyboms dirbant ir gyvenant Airijoj?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Livija, dėkui už klausimą. Sunkiai gausite, kadangi dirbate ir gyvenate užsienyje. Šiuo metu pasikeitusi ir pasunkėjusi situaciją su paskolų išdavimų užsienyje dirbantiems ir gyvenantiems. Tačiau, kadangi pajamas gaunate eurais, galite kreiptis į bankus, kad individualiai įvertintų situaciją - pajamos eurais dar gerina situaciją.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų