Pajamos Airijoje

Pajamos Airijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „pajamos Airijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aiste

Laba diena. Gyvenam ir dirbam Airijoj. Norėtumėm pasiimti būsto paskolą iki 50 tūkstančių. Vyro pajamos 1600eu į mėnesį. Mano 1300eu į mėnesį. Turime du vaikus. Esame susituokę.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Jeigu yra poreikis paskolai - bandykite kreiptis į bankus dėl situacijos įvertinimo ir Jūsų galimybių patikrinimo.

+3Buvo naudinga
Egle

Norime imti paskolą būsto kreditui Lietuvoje, dirbame 8 metai Šiaurinėje Airijoje, algas gauname svarais sterlingais, kaip manote kokiuose Lietuvos bankuose galimybe gauti būsto paskolą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Bankai šiuo metu būsto paskolų neišduoda užsienio valiuta gaunantiems pajamas. Reikia laukti kol bankų nuomonė pasikeis ir nuspręs išdavinėti. Kai kurios kredito unijos išduoda būsto paskolas užsienio valiuta gaunantiems pajamas, reikia pasiteirauti.

+3Buvo naudinga
Vanda

Sveiki, gyvenu ir dirbu Airijoj, man 58m, mėnesio pajamos 1000e, turiu nuosavą namą ar galėčiau gauti 20000e paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vanda, dėkui už klausimą. Manau, kad negautumėte dėl per didelio Jūsų amžiaus ir gyvenamosios vietos.

+3Buvo naudinga
Livija

Sveiki, mes gyvenam Airijoj, norėtumėm paskolos namo statyboms. Yra 2 vaikai, pajamos 2000€. Turime sklypą Širvintų raj, kurį pirkome už 16000€. Paskolos mums reikėtų apie 40000€. Ar yra galimybė gauti paskolą namo statyboms dirbant ir gyvenant Airijoj?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Livija, dėkui už klausimą. Sunkiai gausite, kadangi dirbate ir gyvenate užsienyje. Šiuo metu pasikeitusi ir pasunkėjusi situaciją su paskolų išdavimų užsienyje dirbantiems ir gyvenantiems. Tačiau, kadangi pajamas gaunate eurais, galite kreiptis į bankus, kad individualiai įvertintų situaciją - pajamos eurais dar gerina situaciją.

+4Buvo naudinga
Marius

Sveiki, noriu pasiteirauti dėl DnB banko paskolos būsto pirkimui Airijoje. Planuociau pirkti butą kurio kaina 120 000 euru. Skaičiau, kad įmanoma gauti is DNB paskola užstacius perkama butą. Ar yra realus šansas Lietuvoje gauti paskola dirbant Airijoje? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Mano žiniomis Lietuvoje veikiantys bankai nefinsansuoja užsienyje esančio nekilnojamojo turto. Jeigu sužinosite kitaip, praneškite. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
karoliux

Laba diena, ar aš galiu gauti kažkokias lengvatas? 2007 paėmiau paskolą Lietuvoje butui, gyvendama tuo metu Airijoje. Iki šiol moku paskolą, nes žadu grįžti namo, bet jokių lengvatų negaunu. Taip pat prieš keletą metų buvau likus be darbo, mano draudimas mokėjo tik dalį mėnesinės paskolos bankui, likusią dalį turėjau mokėt pati. O dabar aš jam GRĄŽINU įmokas kartu su palūkanomis...ar aš turiu mokėti palūkanas? Nes esu mokėjus draudimą nuo tokių atvejų. Dėkoju iš anksto už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Manau, kad reikia žiūrėti kokius draudimus turite ir ką jie detaliai sako. Lengvatų gauti atgaline data manau negausite, ypač dėl tokio atvejo. Peržiūrėkite savo draudimo sutartį, galbūt ji tik apsaugo nuo būsto paskolos sutarties sąlygų keitimo.

+3Buvo naudinga
Evaldas

Sveiki. Šiuo metu gyvenu Airijoje, domina būsto paskola Lietuvoje. Būsto vertė - 50000 eurų. Esamos santaupos 20000, reikalinga paskola 30000. Esu vedęs, 2 vaikai. Atlyginimas į rankas 2900 per mėnesį. Bonusai metų gale 1500. Darbe jau 9 metai. Daugiau nėra papildomų pajamų ar išlaidų/paskolų. Paskolos laikotarpis 8-10 metų. Prašau informacijos dėl galimos paskolos ir sąlygų. Dėkui už informaciją, Evaldas.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evaldai, dėkui už klausimą. Dėl paskolų sąlygų reikia kreiptis tiesiogiai į bankus. Užpildykite paraiškas internetu ir sulauksite bankų pasiūlymų. Paskola yra įmanoma, tačiau turėkite omenyje, kad gali būti prašomas 30-50% pradinis įnašas, tad kai kuriuose bankuose reikės 25 tūkst. pradinio įnašo.

+3Buvo naudinga
Ingrida

Sveiki, Mano mėnesio pajamos 1400 eurų, oficialių mokesčių ant savo vardo neturiu, tačiau savo sugyventiniui duodu 700 eurų į mėnesį už nuomą, maistą ir komunalines. Gyvenu Airijoje šiuo metu. Ar yra kokia galimybė pasiimti paskolą būstui Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ingrida, dėkui už klausimą. Galimybės visuomet yra, priklausomai nuo Jūsų šeimos vertinimo. Atminkite, kad užsienyje gyvenantiems ir dirbantiems yra taikomos prastesnės sąlygos dėl pradinio įnašo. Jeigu kreipsitės į bankus, pradinis įnašas bus reikalingas 30-50% nuo perkamo būsto sumos, o kredito unijose šiek tiek mažesnis. Tačiau norint gauti būsto paskolą turite atitikti bankų ir unijų rizikų vertinimus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų