DNB būsto paskola

DNB būsto paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „DNB būsto paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Genovaitė

Paimta bendra šeimos paskola būstui prieš 10 m. iš DNB vyro vardu. Ar gali žmona gauti informaciją apie paskolos būseną, likutį, jei vyras ne tik neduoda prisijungimo duomenų, bet paslėpė ir paskolos sutartis?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ausra.

Sveiki, paėmėm paskolą iš dnb banko, ar mum priklausytų parama, kad ir remontui ar baldam? Ar parama skiriama tik tada kai imi paskola?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aušra, dėkui už klausimą. Parama atbuline data neišduodama. Reikėjo tvarkytis dokumentus prieš imant būsto paskolą.

+3Buvo naudinga
Vilija

Laba diena, esame jauna šeima (32 ir 34 m.ir 2 mažamečiai) ir pernai rugsėji pirkom pirmą būstą. Ar yra tokia galimybė gauti valstybės paramą būsto kreditui, kai jau būstas nupirktas? Ar Luminor (DNB) bankas dalyvauja šiame procese? Kaip galima stoti į eilę dėl šios paramos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilija, dėkui už klausimą. Deja, atbuline data paramos gauti negalima.

+4Buvo naudinga
Marius

Sveiki, noriu pasiteirauti dėl DnB banko paskolos būsto pirkimui Airijoje. Planuociau pirkti butą kurio kaina 120 000 euru. Skaičiau, kad įmanoma gauti is DNB paskola užstacius perkama butą. Ar yra realus šansas Lietuvoje gauti paskola dirbant Airijoje? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Mano žiniomis Lietuvoje veikiantys bankai nefinsansuoja užsienyje esančio nekilnojamojo turto. Jeigu sužinosite kitaip, praneškite. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Maksas

Sveiki, rašėte, kad "EBIFN rodiklis buvo įvestas nuo 2014 metų, o pats IFM (EBIFN) pagrindinė sudedamoji dalis pradėtas skaičiuoti nuo 2010 metų" Kaip tai suprasti? Istorija reikia žiūrėti nuo 2010m. ar 2014m? Būtent nuo 2014m. vidurio ir mažėjo tiek EBIFN tiek Euribor. Aš maniau apskritai EBIFN atsirado 2010m, o Lietuvoje - 2014m.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Maksai, dėkui už klausimą. EBIFN terminas atsirado tik dėl to, kad DNB banko strategai jį tokį sugalvojo. Jis buvo įvestas ir pristatytas rinkai 2014 metais. IFM buvo pradėtas skaičiuoti nuo 2010 metų, bet jis nėra susijęs su EBIFN, tiesa, susijęs tik tuo, kad DNB sugalvojo tokį terminą EBIFN ir jam panaudojo dvi sudeamąsias iš anksčiau IFM ir EURIBOR.

+3Buvo naudinga
Martynas

Laba diena, Liepą skolinomės 30 metų iš DNB banko su EBFIN (bet 5 metams fiksuotos). Dabar po susijungimo tapo Luminor su Euribor. Gal klausimas ir nelengvas, bet ar pasibaigus 5kių metų fiksavimui 2022 metais liepą (jeigu bus normalios rinkos sąlygos, ne kokia krizė) galėtume prašyti banko taikyti Euribor, o ne EBFIN skaičiavimą, ar jau vienintelis būdas pereiti prie Euribor būtų keisti banką? Nors aišku, per 5kis metus daug kas gali įvykti :) Dėkojame

Atsakyti
Andrius

Sveiki. Atsakyti į tokį klausimą yra neįmanoma, nes labai tikėtina, kad iki tol pasaulis išgyvens dar didesnę krizę nei 2008 metais.

+3Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Taip, galite prašyti pereiti prie EURIBOR metodo, nors dar trūksta informacijos dėl ateities kaip bus. Bendraukite su esamu banku kuo artimiau ir žinosite naujienas. Nevenkite kontakto su savo vadybininku ir karts nuo karto apsilankykite apžvelgti savo finansų ir pasiteiraukite dėl galimybių. Šiuo metu esame išsiuntę daug klausimų Luminor/DNB bankui, buvo žadėta, kad atsakys jau kone prieš mėnesį, tačiau net mus lengvai ignoruoja. Matyt, kad dar sprendimai iki galo nėra priimti ir nėra aišku dėl ateities.

+4Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, Gal yra kokių naujienų šiuo klausimu? Labai dėkoju.

+1Buvo naudinga
Dovilė

Laba diena, mes lygiai taip pat skolinomės su Ebfin prieš susijungimą iš DNB. Bet mes nefiksavom ir gavom labai gerą banko maržą 1,26. Paskui norėjom pereit prie EURIBOR, tai kiek bendravome su banku, tokiu atveju ir maržą jie keistų pagal keitimo dieną taikomus paskolų maržų vidurkius. Mums bent jau visiškai neapsimoka toks variantas. Palaipsniui gražinsim paskolą anksčiau laiko

Buvo naudinga
Deividas

Laba diena, norėjau pasiteirauti kiek turi būti darbo stažas, jei noriu imti būsto paskolą DNB banke ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Deividai, dėkui už klausimą. Darbo stažas, nepriklausomai nuo banko, minimalus turi būti bent 6 mėn. vienoje darbovietėje be pertraukų, o kuo didesnis stažas bus, tuo būsite geriau vertinamas.

+4Buvo naudinga
Jonas

Sveiki. Gal yra žinoma, kokį palūkanų rodiklį taikys naujasis Luminor bankas - ar EURIBOR (pagal Nordea), ar EBFIN (pagal DNB)?

Atsakyti
Anonimas

EURIBOR, nebent pats pageidausite EBFIN.

Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, imame su žmona lengvatinį būsto kreditą 32000, turime lelių kuriam tuoj metai (11.19) ir aš antrais metais t.y po 11.19 vaiko pinigus aš gausiu. Mano kredito reitingas 2.93(c), o žmonos 2.03(c) seb siulo 2.5 , bet pasirinkus iš jų vieną iš produktų, padarytų 2.25, o swedbankas siūlo 2.85 kurio visiškai nesupratau, nes jame turiu ir pensiją ir saskaitą ir kreditinę ir pasiūlė 2.85, o seb nieko ir 2.25. Ką man šiuo atveju daryti? Tikėjausi, kad swed pasiūlys geriau, bet deja, ką daryt tokiu atveju?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Nueikite į DNB ir Nordea (Luminor), galbūt čia gausite geresnes sąlygas. Jeigu negausite, tuomet rinkitės iš šių pasiūlymų geriausią. Taip pat į kiekvieną banką nueikite ir pasakykite, kad Jums tinka tik 2%, nes kiti siūlo 2,05%. Reikia derėtis, bet paskutiniu metu su bankais sunku derėtis, dirba kaip robotai :)

+3Buvo naudinga
Raimundas

Laba diena. Ruošiuosi imti būsto paskolą Luminor banke su EURIBOR palūkankom. Bet luminor naujas bankas ar nebus jokių problemų dėl to? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Raimundai, neturėtų. Kai susijungs DNB ir Nordea, Luminor taps vienu didžiausiu Lietuvoje banku. Tiesa, visko gali įvykti ir ateities nenuspėsi, bet ateities požymiai tik teigiami.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2024 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų