Lengvatinė būsto paskola

Lengvatinė būsto paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „lengvatinė būsto paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gedvilė

Sveiki, Norėčiau pasiteirauti, mano šeimos narys, 25m vaikinas nori imti būsto paskolą savo pirmam turtui įgyti, ar priklauso kokios lengvatos? Iš banko ar savivaldybės, įnašo finansavimas ar dar kažkas panašaus.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Justinas

Sveiki, tarkim jei mano žmonytė yra netekusi tėvų globos ir mes dabar esame vyras ir žmona, tai mums priklauso lengvatinė būsto paskola kuri galiotų jai vienai jeigu nebūtų susituokusi ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Justinai, dėkui už klausimą. Jeigu atitinkate ir kitas sąlygas, tuomet taip, parama galiotų. Dėl detalių kreipkitės į savivaldybę ir skaitykite čia: parama būstui jaunoms šeimoms.

+3Buvo naudinga
Žilvinas

Norėčiau pasiteirauti kokios dabar sąlygos yra arba lengvatos jaunoms šeimoms dėl paskolos namui, nes kaip žiūrėjau dabar galima namą pigiau negu butą nusipirkti ir kokie yra reikalavimai, nes norėtumėm pasiimti apie 100 000 eurų paskolą, kokios sąlygos būtų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Žilvinai, dėkui už klausimą. Šiuo metu galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Diana

Sveiki, noriu įsigyti pirmąjį būstą, girdėjau apie lengvatas tam tikrais atvejais. Mano atvejis toks kad mano tėtis turi 75 proc neįgalumą, ar man priklausytų kažkokia kompencacija? (Kaip jaunam asmeniui)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Jeigu Jūsų tėtis turi neįgalumą, tuomet Jums nepriklauso parama. Pasinagrinėkite paramos būstui įstatymą.

+3Buvo naudinga
Jurgita

Laba diena. Nusprendėme pabandyti gauti lengvatinę būsto paskolą jaunoms šeimoms, tačiau iškilo klausimas: jei į savivaldybę dėl pažymos kreipsimės dabar, t.y. 2019m. sausio mėnesį, tai reikalinga pajamų ir turto deklaracija bus už 2018m? Tačiau pagal viską pajamų deklaravimas VMI už 2018m. prasidės tik maždaug nuo kovo mėn.pabaigos. Tai kol neužpildysime deklaracijų už 2018m kreiptis dėl param osneverta ar užteks 2017m duomenų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jurgita, dėkui už klausimą. Taip, reikės už 2018 metus deklaracijos, tad šiek tiek reikia palaukti.

+3Buvo naudinga
Inga

Pajamų ir turto 2 skirtingos deklaracijos. Metinė pajamų mokesčio deklaracija (GPM308) pagal VMI suformuotas preliminarias deklaracijas pildoma kovą, o metinė gyventojo (šeimos) turto deklaracija (FR0001), kurią reikią pateikti pagal subsidijos įstatymą, yra teikiama bet kada, VMI jos neformuoja. Įstatyme nemačiau, kad būtų nurodyta, jog reikia pateikti pajamų deklaraciją, rašo tik apie turto deklaraciją.

Buvo naudinga
Asta

Ar šeima gavusi 2018 lengvatinę būsto paskolą po to kai pasinaudos galimybe susigrąžinti 10 proc. kompensaciją galės savo paskolą refinansuoti į kitą banką, bes bankas suteikęs lengvatinę paskolą davė labai dideles palūkanas. Ar nebus kliūčių ir neatims valstybė lengvatos?

Atsakyti
Marius Jansonas
Nepriklausomi paskolų ekspertai

Taip, bus galima refinansuoti, tačiau svarbiausia žiūrėti lengvatines sąlygas per kiek metų bus išmokėta lengvata ir ar nėra apribojimų, kad negalite parduoti, refinansuoti mažiausiai 5 metus.

+2Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Noriu pasiteirauti dėl lengvatos įsigyjant pirmą būstą. Minėta, kad neteiks Utenos mieste, o kaip rajonuose Utenos? Nes niekur nerandu patikslinimu šiuo klausimu. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Utenos rajone bus teikiama. Mieste - nebus.

+3Buvo naudinga
Erika

Laba diena, norėjau sužinoti, jei gyvenamoji vieta deklaruota Trakuose, o noriu butą su lengvatine paskola įsigyti Vilniuje, ar galima taip?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Taip, galima.

+3Buvo naudinga
Ernestas

Sveiki, esame šeima, abiems 24 m. Kokios būtų galimybės gauti lengvatinę paskolą butui įsigyti Vilniuje? Vieno alga nuo balandžio buvo 400 ir dabar nuo birželio 500e į rankas. Antras asmuo dirbs nuo rugsėjo, alga bus 500e. Vaiką planuojame, bet dar susilaukiam. Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į savivaldybę ir teirautis dėl pažymos gavimo lengvatinei būsto paskolai gauti. Pateiksite dokumentus ir žinosite tikslų atsakymą. Parama jaunoms šeimoms visoje Lietuvoje, detali informacija apie paramą.

+3Buvo naudinga
Robertas

Laba diena, norėjau pasiteirauti dėl lengvatų jaunai šeimai 87000 eur yra su pradiniu įnašu ar be jo, kurie skiria 10%.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Robertai, dėkui už klausimą. Maksimali kredito suma yra 87 tūkst., o pradinis įnašas yra padengiamas nuo kredito sumos. T.y. maksimali parama šiuo atveju bus 8700 eur.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų