Swedbank pasiūlė prastesnes sąlygas nei SEB, ką daryti?

Sveiki, imame su žmona lengvatinį būsto kreditą 32000, turime lelių kuriam tuoj metai (11.19) ir aš antrais metais t.y po 11.19 vaiko pinigus aš gausiu. Mano kredito reitingas 2.93(c), o žmonos 2.03(c) seb siulo 2.5 , bet pasirinkus iš jų vieną iš produktų, padarytų 2.25, o swedbankas siūlo 2.85 kurio visiškai nesupratau, nes jame turiu ir pensiją ir saskaitą ir kreditinę ir pasiūlė 2.85, o seb nieko ir 2.25. Ką man šiuo atveju daryti? Tikėjausi, kad swed pasiūlys geriau, bet deja, ką daryt tokiu atveju?

Martynas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Nueikite į DNB ir Nordea (Luminor), galbūt čia gausite geresnes sąlygas. Jeigu negausite, tuomet rinkitės iš šių pasiūlymų geriausią. Taip pat į kiekvieną banką nueikite ir pasakykite, kad Jums tinka tik 2%, nes kiti siūlo 2,05%. Reikia derėtis, bet paskutiniu metu su bankais sunku derėtis, dirba kaip robotai :)

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų