Ar duos būsto paskolą

Ar duos būsto paskolą. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „ar duos būsto paskolą“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Arvydas

Sveiki. Svarstome apie buto paskolą. Esame 3asm. šeima. Mano pastovios pajamos apie 680/mėn. Žmona vaiko priežiūros atostogose ir iš Sodros gauna apie 500eur/mėn. Ar įmanoma gauti ~70tūkst. Eur paskolą?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Donatas

Laba diena, su žmona norime pasimti paskolą, mano kredito raidė C, žmonos E. Mums būtų suteikta paskola?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Reikia teirautis bankų, tik jie pasakys įvertinę situaciją individualiai. Iš raidžių pasakyti neįmanoma. Bet raidės nėra teigiamos.

+3Buvo naudinga
Kristina

Laba diena, norėčiau imti būsto paskolą. Buto vertė 40000 prašysiu valstybės 10% paramos pirmam butui. Turiu 10000 prisitaupiusi. Mano atlyginimas 500 ir turiu 1vaiką. Ar bankas duotų būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Ar bankas duos būsto paskolą, reikia klausti bankų, tik jie atsakys įvertinę individualiai.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Sveiki. Situacija yra tokia, noriu su bendraskoliu pasiimti būsto paskolą, bet abu turime greituosius kreditus, bendraskolis balandžio mėnesį sumokės paskutinę įmoka. Ar gali tai sutrugdyti gauti būsto paskolą? Ir jeigu šiuo metu atsiskaitytume su kreditais gal būtų didesnė tikimybė gauti būsto paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Negaliu pasakyti kaip bankai vertins Jūsų situaciją, reikia kreiptis tiesiogiai į bankus po to, kai jau išsimokėsite greituosius kreditus ir bandyti gauti pasiūlymus. Jeigu vienas atsakys, kreiptis kitur - pereiti per visus bankus. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Simona

Sveiki, mūsų su vyru grynosios pajamos į rankas yra apie 1250€, vaikų neturime, paskolų ar lizingų taip pat neturime. Norėtumėme imti būsto kreditą Vilniuje apie 70 000-80 000, ar turime galimybę, kad bankas suteiks tokio dydžio kreditą? kokią realią sumą galėtume gauti? ačiu

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Preliminariai galite galvoti apie 70 tūkst. eurų būsto paskolą, tačiau tik bankai individualiai įvertinę Jūsų situaciją pasakys tikslias sąlygas ir maksimalią galimą sumą.

+3Buvo naudinga
Gintare

Laba diena, man 23 metai, turiu 12 mėnesių stažą toje pačioje įmonėje, mano mėnesinis atlyginimas yra 900 eurų į rankas. Norėčiau pasiimti 60 tūkstančių eurų paskolą butui įsigyti, pradinį įnašą jau turiu sukaupusi. Norėčiau pasiteirauti ar galėčiau tikėtis, kad bankas man duos paskolą?

Atsakyti Dalintis
Gabrielė

Labas, Nesvarbu koks bankas, visų pirma turi paskambinti į banką ir susitarti dėl susitikimo. Kiekvienas bankas vertina individualią situaciją. Tikėtina, kad paskolą gausi, bet gal ne visą sumą, kurios tikiesi. Bankas vertina pajamas ir įsipareigojimus, kuriuos turi. Viena paskolos įmoka negali viršyti 40proc. turimų pajamų. Jeigu turi pradinį įnašą, neturi kitų įsipareigojimų ir paskolą imsi ~20čiai metų, manau realu gauti paskola. Aplankyk kuo daugiau bankų ir išsirink geriausią pasiūlymą :)

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Taip, galite tikėtis būsto paskolos, tačiau tiksliai kiek ir kokiomis sąlygomis galėtumėte gauti finansavimą pasakys tik bankai. Todėl kreipkitės į pagrinidinius bankus SEB, Luminor ir Swedbank bei gaukite pasiūlymus.

+3Buvo naudinga
Dainius

Laba diena. Iškilo toks klausimas. Dirbau darbovietei 2metus, norėjau imti paskolą būstui, tačiau paėmė į kariuomenę šauktiniu. Ar baigus tarnybą po 9mėn man vėl reiks išdirbti 6mėn ar iš kart duos paskolą? Pradinį įnašą sutaupęs turiu.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dainiau, dėkui už klausimą. Tikėtina, kad reikės išdirbti tuos 6 mėnesius, tačiau reikėtų pasikalbėti su bankais ir pasiteirauti, galbūt tokiu atveju žiūrės kažkaip kitaip, nes tuo metu, kai būsite kariuomenėje gausite pajamas ir grįžęs iš kariuomenės turėsite tą patį darbą. Priklausys nuo bendros situacijos, bet pasikalbėkite su bankais, kad žinotumėte asmeninę informaciją.

+4Buvo naudinga
Ana

Sveiki, Su pirma sutuoktiniu buvo įsigytas butas (pirkome kol dar nebuvome susituokę, po 1/2 dalį). Užklupus santuokinei krizei (dėl nemokumo tam tikrą laiką) buvo banko SEB iniciatyva nutraukta paskola ir perduota Būsto paskolų draudimui. Skyrybų metu, būstas liko nedalomas ir, toliau mokėjau ir iki šiol moku už paskolą. Su būsimu vyru kreipiamės į tą patį banką dėl galimo naujo būsto pirkimo (būsimąjam vyrui tai pirmas būstas, turi žemės sklypą). Jie pasakė, kad mano būstas traktuojamas kaip skola ir, pagal dabartinę situaciją nesuteiktų paskolos (dirbu stabiliai (į rankas 800 eu), laiku visada moku mokeščius ir paskolą (300 eu). Net galiu pateikti tai patvirtanantį dokumentą). Jiems netinka. Paklausus ar, pardavus savo butą, atsiskaitant iki 0 su kreditoriumi ir ar naujos santuokos metu duos mums abiems bendrą paskolą - negavau tikslaus atsakymo. Būsimas vyras uždirba į rankas 2200 eu. Ar teisingus argumentus aš gavau iš SEB banko? Jei taip, sudarius povedybinę sutartį, galės tik vyras savo vardu imti paskolą? Dėkoju iš anksto už atsakymus.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Taip, bankai įsivertina visas rizikas ir traktuoja klientus taip, kaip nurodo jų vertinimo schemos. Jeigu būsimas vyras neturi skolų ir įsipareigojimų, tuomet vyras galės gauti būsto paskolą, bet vėlgi, derinkitės viską su bankais ir teisininkais tiesiogiai dėl visų sutarčių. Neatmeskite ir kitų bankų alternatyvų, galbūt kituose bankuose situacija būtų kitokia.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Mano vyras metus laiko dirba. Ant popieriaus rašo 1100€ Į rankas gauna 700€ Aš esu nedirbanti. Auginam 2 vaikus. Ar mums kas nors suteiktų paskola? Ir kokią maždaug sumą? norėtume įsigyti būstą:)

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Jūsų pajamų yra per mažai norint gauti būsto paskolą, ypač turint du vaikus. Reikia didinti pajamas.

+3Buvo naudinga
Justė

Sveiki. Prieš pradedant ieškoti būsto, pasinaudojau preliminariomis skaičiuoklėmis. Taip pat susisiekiau telefonu ir turėjau detalesnes konsultacijas. Pradėjau nuo to, jog didelę dalį įnašo turiu, domiuosi kokią maksimalią sumą su mano turimomis pajamomis bankas gali išduoti, kad galėčiau turėti "lubas" renkantis būstą. Domėtasi SEB skaičiuokle- žadėta apie 17000 suma. Susisiekus su konsultantu, informavau detaliai savo DU, stažą, šeimyninę padėti, amžių, kredito istorija švari, jokių lizingų skolų ar pan. Paskaičiavo mėn įmokas, paskolą galiu gauti, radus būstą esu laukiama. Susisiekiau su LUMINOR, šis patikino duosiantis 13 tūkstančių sumą, vėlgi žinodamas mano DU ir visus kitus niuansus. Pakartotinai dar syk susisiekiau su SEB, jau tiksliai žinojau savo turimo įnašo kiekį, patikino 17tūkst. gal nelabai, bet orientuokimės į šiek tiek mažiau t.y 15tūkst. Susiradau norimą būstą, dar syk patikrinau skaičiuokles. (Swedbank skaičiuoklė man paskolos nesuteikia, telefoninėje konsultacijoje su smulkia info apie buto vertinimą, įnašą ir pan. paskola nesuteikiama, per mažos pajamos.) (SEB skaičiuoklė rodo 16 tūkstančių, užpildžiau banke info laukiu patvirtinimo) (Luminor skaičiuoklė 15tukst. paskolą teikia, išsiunčiau užpildytą info. Laukiu susisiekimo) Su manimi susisiekia SEB ir tikina negalintys man duoti busto paskolos. Prašau 15 tūkstančių, neduoda visiškai jokios. Laiduotojo neturiu. KLAUSIMAS. kaip galima šitaip maustyt žmogų ir ar tai sąžininga? Žinau, jog skaičiuoklės preliminaraus pobūdžio, tačiau kodėl swedbank iškart pasakė "ne" skaičiuoklėje, o SEB mane realiai išdurė tris sykius gyvo pokalbio ir plius skaičiuoklėse, nors visada sakiau savo detalią info. Būsto turima info net nebuvo esminis dalykas, esmė mano darbo užmokestyje. Planuotas pirkinys 24500e vertės su turimais 9500e savo pradiniu įnašu. Esu 26 metu, nesusituokusi, neturinti vaikų, kredito istorija gera, mėnesio pajamos į rankas 400e, darbo stažas vienoje darbovietėje 1 metai. Paskolos laikui pasirašiau bet kokiam, visur tartasi apie 30 metų. Esu sumokėjusi būsto rezervacijos įmoką, atlikusi turto vertinimą. Jaučiuosi apgauta, vis dar laukiu Luminor susisiekimo, bet įtariu baigtį. Kaip man elgtis tokiu atveju?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Kol negavote oficialaus pasiūlymo iš banko, tol informacija yra preliminari. Visi duomenys, kuriuos sako skaičiuoklės ar telefonu yra tik rekomendacinio pobūdžio. Tik nuvykus į bankus ir pateikus savo asmeninę informaciją bei perkamą būstą Jūs galėsite gauti tikrą pasiūlymą. Manau paskolos Jums nesuteikia dėl per mažų pajamų, reikėtų nuvykti į bankus ir išsiaiškinti tikslias priežastis. Būsto paskolai reikia ruoštis iš anksto. Gaila, kad taip nutiko.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų