Žmonos stažas

Žmonos stažas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „žmonos stažas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Karolis

Sveiki, norime imti būsto paskolą ~180 000 €. turime rezervavę būstą, įmokėję pradinį įnašą su galimybe jį atgauti jei bankas duos neigiamą atsakymą paskolai. Įsirengimo išlaidas taip pat dengsime savais pinigais. Esame 3 asmenų šeima. Žmona dirba šeimos UAB, tačiau veikla apribota dėl covid. Žmonos išsimokamas atlyginimas - minimalus jau metai laiko. Mano atlygis samdomame darbe į rankas 2750 €, plius 200 gaunamos automobilio nuomos pajamos. Dabartinėje darbovietėje dirbtu tik 3 mėn ir iki banko skolinimo termino turėčiau laukti dar 3 mėn. Prieš tai pusmetį nedirbau ir papildomai buvo mokama maksimali nedarbo išmoka. Jokių skolų ar įsipareigojimų nėra. Ar yra galimybė tą 6 mėn terminą užskaityti per žmonos stažą? Ar vis gi privalėsiu laukti dar 3 mėnesius?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Edgaras

Sveiki, norim su žmona pasiimti būsto paskolą, ji pradirbusi virš metų, tačiau nėščia ir nuo vasario išeina į dekretą. Aš pradirbęs 4 mėnesius, į rankas gausiu po naujųjų apie 750-800€, žmona gaudavo 500-600€. Ar įmanoma mums gauti paskolą sakykim man pradirbus 5 mėnesius, o galbūt išvis neįmanoma gauti? Pradiniam įnašui pinigų turime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Reikia bankų individualiai klausti, kad įvertintų Jūsų situaciją ir galimybes. Manau, kad bankai prašys Jūsų pradirbti bent 6 mėn., o tada jau spręs ar pajamų pakanka ir kokią dalį žmonos pajamų galės priskaičiuoti.

+4Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, su žmona perkame būstą, jau esame sumokėję užstatą, bet žmona netikėtai apsirgo ir dabar turi nedarbingumą lapelį kol pasveiks. Paskolą imsiu savo vardu nurodant bendras šeimos pajamas ar gali būti kliūčių imant paskolą dėl žmonos "biuletenio" ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Neturėtų kilti problemų. Jeigu stažas pas abu yra ir turite stabilias pakankamas pajamas, viskas bus gerai.

+4Buvo naudinga
Irmantas

Sveiki, Noriu paklausti dėl būsto paskolos bendraskolininko, jei žmonos darbo sutartis terminuota 2 metams, su galimybe, kad pakeis į neterminuotą Po tų metų, kaip tada dėl paskolos gavimo ar ziūri tik mano pajamas ar ir žmonos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irmantai, dėkui už klausimą. Neterminuota darbo sutartis nereiškia, kad nebus skaičiuojamos pajamos. 2 metų terminuota sutartis yra pakankama gauti būsto paskolą, tačiau privalomas darbo stažas. Vertinamas stažas ir žiūrima profesija, perspektyvos. Nuvykite į bankus ir pateikite savo šeimos informaciją, sužinosite tiksliau. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Tomas

Sveiki, situacija tokia: Domina buto pirkimas Žvėryne iki 120000 eurų, dirbu dvi savaites Lietuvoje, dvi Olandijoje, Lietuvoje pajamos 500 eurų, Olandijoje 2100 eurų (įmonėje dirbu ilgiau nei metus, atlyginimas pervedamas į LT banką). Žmona dirba Lietuvoje, atlyginimas apie 400 eurų. Vaikų neturime, įsipareigojimų taip pat ne. Ar įmanoma gauti 85 % būsto vertės paskolą? Ar galbūt net gi įmanoma pasinaudoti Hanner paslauga, kai nuoma užskaitoma kaip pradinis įnašas? Dėkui iš anksto visiem atsakiusiems.

Atsakyti
Asmeninė bankininkė
DNB bankas

Dėl 85 proc. finansavimo būtų svarstoma – realus toks variantas. Priklausys, kokiomis sąlygomis klientas dirba užsienyje, ar tai komandiruotės ir kita forma? Hanner paslauga su nuoma taip pat būtų svarstoma. Galutiniam atsakymui klientas turi pateikti visus dokumentus (dėl pajamų, Turto).

+6Buvo naudinga
Vadybininkė
SEB bankas

Iki 85 proc. įsigyjamo būsto rinkos vertės galėtume finansuoti tuo atveju, jei kliento darbas Olandijoje yra komandiruotė. Jei klientas yra atleidžiamas ir darbo stažas nutrūksta kas dvi savaites, vertindami pajamas skaičiuosime tik žmonos gaunamą atlyginimą. Pažymime, kad konkretus sprendimas yra svarstomas ir priimamas individualiai atsižvelgiant į kiekvieno kliento situaciją.

Atsakydami į Jūsų klausimą dėl planuojamos AB „Hanner“ paslaugos, atkreipiame Jūsų dėmesį, kad nėra priimtas galutinis sprendimas, ar lėšos, mokamos už nuomą, bus skaičiuojamos kaip pradinis įnašas.

+13Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų