Dekretinės atostogos

Dekretinės atostogos. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „dekretinės atostogos“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Irina

Sveiki. Esu ištekėjusi, turiu 2 vaikus ir dar vieną vaiką is pirmos santuokos, kuri turi neįgalumą. Vyras uždirba 800 eu į rankas. Aš esu dekretiniuose atostogose pirmus metus. Gaunu 320 eu plius vaiko pinigus 210 eu ir vaiko neigalumo pašalpą 200 eu. Ar galime gauti paskolą kaip daugiavaike šeimą? Ar galime gauti paskola 20000 eu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis tiesiogiai su banku, kad įvertintų Jūsų šeimos situaciją, kredito istoriją ir perkamą būstą. Tik bankai gali pasakyti ar sutiktų finansuoti. Yra daug kriterijų, kurie įtakoja paskolos išdavimo sąlygas.

+3Buvo naudinga
Edgaras

Sveiki, norim su žmona pasiimti būsto paskolą, ji pradirbusi virš metų, tačiau nėščia ir nuo vasario išeina į dekretą. Aš pradirbęs 4 mėnesius, į rankas gausiu po naujųjų apie 750-800€, žmona gaudavo 500-600€. Ar įmanoma mums gauti paskolą sakykim man pradirbus 5 mėnesius, o galbūt išvis neįmanoma gauti? Pradiniam įnašui pinigų turime.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edgarai, dėkui už klausimą. Reikia bankų individualiai klausti, kad įvertintų Jūsų situaciją ir galimybes. Manau, kad bankai prašys Jūsų pradirbti bent 6 mėn., o tada jau spręs ar pajamų pakanka ir kokią dalį žmonos pajamų galės priskaičiuoti.

+4Buvo naudinga
Gintarė

Sveiki. Aš laukiuosi - neužilgo išeisiu dekretinių atostogų. Planuoju pasiimti 3000e vartojimo paskolą. Ar sodrai skaičiuojant dekretinių ir vaiko priežiūros atostogų pinigėlius paskolos suma nebus priskiriama draudžiamosioms pajamos? Ar paskolos paėmimas nesumažins man išmokamų sumų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintare, dėkui už klausimą. Nesumažins, nes paskola nėra pajamos.

+3Buvo naudinga
Inesa

Sveiki. Yra tokia situacija, kad mes su vyru norim pasiimti iš banko paskolą, kad įsigyti namą. Bet nežinom ar mums pasiseks, nes vyras dirbantis tik, o aš esu dekretinese atostogose, turim 2 nepilnamečius vaikus. Ir yra tokia situacija, kad neturim pirmo to įnašo ar įmanoma kaip nors gauti paskolą? Jauna šeima.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inesa, dėkui už klausimą. Be pradinio įnašo būsto paskolos negausite, tačiau yra paramos programos, kurios gali suteikti pradinį įnašą jeigu atitiksite reikalavimus. Daugiau informacijos:

+3Buvo naudinga
Arturas

Ar duoda bankas paskolą jeigu žmona dabar yra dekretinės atostogose?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Taip, duoda, tačiau reikia, kad šeimos pajamos būtų pakankamos padengti įsipareigojimus pagal numatytus įstatymus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų