Daugiavaikė šeima

Daugiavaikė šeima. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „daugiavaikė šeima“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Paulius

Laba diena, jeigu turiu butą su banko paskola ir atitinku visus jaunos šeimos reikalavimus. Noriu pirkti namą nepardavė buto ar galėtų mano šeima gauti supsidiją jeigu esam daugevaikė šeima. Ar turim parduoti butą ir tada pirkti namą?

Atsakyti
Simas

Valstybės parama būsto įsigijimui duodama tik perkant pirmąjį būstą. Jeigu jūs jau turite būstą (nesvarbu ar pirktą su paskola ar be paskolos), į valstybės paramą pretenduoti nebegalite.

Buvo naudinga
Jolita

Sveiki. Jeigu jūs turite omenyje subsidijas jaunoms šeimoms tai jos suteikiamos tik pirmajam būstui įsigyti, kadangi jau turite nekilnojamojo turto nepriklausomai kiek asmenų šeimoje-subsidija jums nepriklauso.

Buvo naudinga
Paulius

O jeigu parduočiau esamą butą ir tada norėčiau naudotis subsidija? Ar tj skaitytūsi kaip pirmas šeimos turtas?jeigu vėl norėčiau pirkti kitą nekilnojamą turtą.

+7Buvo naudinga
Eva

Sveiki, esam daugiavaikė šeima (4vaikai).Turim butą 47 kv m. Ar galim gaut paskolą didesniam butui? Ar mūsų butas mums liks?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eva, dėkui už klausimą. Jeigu Jūsų pajamos yra pakankamos ir bankas sutiks išduoti paskolą - galite. Kreipkitės į bankus dėl galimybių ir sąlygų.

+4Buvo naudinga
Irina

Sveiki. Esu ištekėjusi, turiu 2 vaikus ir dar vieną vaiką is pirmos santuokos, kuri turi neįgalumą. Vyras uždirba 800 eu į rankas. Aš esu dekretiniuose atostogose pirmus metus. Gaunu 320 eu plius vaiko pinigus 210 eu ir vaiko neigalumo pašalpą 200 eu. Ar galime gauti paskolą kaip daugiavaike šeimą? Ar galime gauti paskola 20000 eu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis tiesiogiai su banku, kad įvertintų Jūsų šeimos situaciją, kredito istoriją ir perkamą būstą. Tik bankai gali pasakyti ar sutiktų finansuoti. Yra daug kriterijų, kurie įtakoja paskolos išdavimo sąlygas.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, Esam daugiavaikė jauna šeima. Man 32 metai, žmonai 28 metai. Gyvename Vilniuje. Aš šiuo metu dirbu statybos darbų vadovu, žmona motinystės atostogose. Planuojame statytis namą. Statybų pradžia bus savomis lėšomis. Statybų pabaigai kreipsimės į banką dėl paskolos. Ar galime pretenduoti dėl valstybės paramos, nes tai bus mūsų pirmas būstas? Kur turėtume kreiptis? Ir kokios apskritai yra sąlygos norint gauti valstybės paramą jaunai šeimai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Taip, galite kreiptis, šiuo metu galioja dvi paramos jaunoms: visoje Lietuvoje ir regionuose. Yra nemažos eilės, tad reikia paskubėti. Plačiau apie paramas paskaitykite čia:

+3Buvo naudinga
Mėta

Laba diena, esame jauna daugiavaikė šeima. Ar galime pretenduoti į valstybės remiamą būsto paskolą, jei anksčiau esame turėję butą? Butas buvo įsigytas vieno iš sutuoktinio iki santuokos, parduotas jau būnant santuokoje. Pardavimas įvyko prieš 12 metų. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mėta, dėkui už klausimą. Jeigu pardavimas įvyko prieš 12 metų, tuomet galite pretenduoti į paramą būstui.

+3Buvo naudinga
Greta

Sveiki. Esame daugiavaikė šeima. Auginame 3 mažamečius. Norime pirkti būstą. Dirbantis tik vyras, bendros pajamos per mėnėsį apie 900-1000€. Situacija tokia. Pradinio įnašo neturime. Kokiais žingsniais reikėtų keliauti į savivaldybę, dėl būsto jaunoms šeimoms? Ar yra galimybė gauti būsto paskolą, neturint net pradinio įnašo? Mums reikėtu 30000, įsigijant 3 kambarių butą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Pagal Jūsų situaciją, valstybė gali finansuoti 10% būsto sumos, o mažiausias įmanomas pradinis įnašas yra 15%, tad bet kokiu atveju reikės 5% iš savų pinigų. Tačiau visų pirma Jums reikia vykti į savivaldybę ir pasiteirauti ar atitinkate visas sąlygas ir reikalavimus.

+4Buvo naudinga
Aistė

Sveiki, esame daugiavaikė šeima, auginame 4 vaikus, tačiau mūsų amžius jau virš 40-ies. Ar turime teisę į paramą įsigyjant pirmąjį būstą? Ačiū. Aistė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Parama suteikiama tik šeimoms iki 35 metų, tad parama Jums nebus suteikiama.

+4Buvo naudinga
Paulius

Skambinau, i socmin.lrv.lt, klaisiau, del vaiko pinigu ir pan.. Mes griztame is emigracijos i Lietuva. Man pasake, kad jei esame 37m. bet turime tris vaikus, mums 20% lengvata, isigyjant pirma busta priklausytu, tai kaip is tiesu? Citata: "prašymo suteikti paramą būstui įsigyti pateikimo metu yra buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys iki 36 metų ar jų šeimos, taip pat šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų ir (ar) vaikų, kuriems nustatyta nuolatinė globa (rūpyba), neįgalieji arba šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, apmokama 20 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos;

Buvo naudinga
Arturas

Sveiki. Kada bus skirtos kvotos jaunoms šeimos būstui isigyti 2018m? Esame daugiavaikė šeima, pajamos neviršija nustatytos ribos, bet turime nuosavą būsta42 kv. 5 asmenys ir ar mes galime pretenduoti į paramą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Artūrai, dėkui už klausimą. Pažymos savivaldybėje jau bus išduodamos artimiausiu metu, manau kovo 20-30 d. tame tarpe. Pasiskambinkite į savivaldybe patikslinimui. Dėl Jūsų situacijos tai manau, kad galite gauti paramą, nes Jūsų būstas yra tik 42 kv. m., o tai pagal įstatymą nepakankamo dydžio būstas, tad parama Jums priklausytų. Taip pat yra ir kitų kriterijų, kuriuos reikia atitikti norint gauti paramą. Juos visus rasite čia.

+3Buvo naudinga
Roberta

Sveiki, norėjau pasiteirauti, kokios galimybės gauti būsto paskolą, jei vyras tik dabar pradėjo dirbti pagal verslo liudijimą (nuo vasaros dirbo su pertraukom), o as esu VPA atostogose, prasideda antrieji metai, pries tai gaudavau apie 415 e., antrais metais dar tiksliai nežinau kiek bus) apie 200). Ar į šeimos mėnesines pajamas, įskaičiuojami vaiko pinigai? Alimentai? Esame sudėtinė šeima: aš iš pirmos santuokos turiu dukrą. Vyras iš anksčiau turi du vaikus, vienas jų auga su mumis. Ir turime bendrą vaiką. Skaitomės, kaip daugiavaikė šeima. Aš turiu gavus dovanų butą. Norėtumėm įsigyti sodo namelį. kokios būtų realios mūsų galimybės tai padaryti? ir kaip rodomos pajamos dirbant pagal verslo liudijimą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Roberta, dėkui už klausimą. Bankai labai sunkiai finansuoja sodo namelius, kurie yra nelikvidūs. Skaičiuojasi pajamos individualiai (vpa, verslo liudijimo), žinoma bus mažesniu koeficientu nei įprastos (sodrinės), tad kreipkitės į bankus konsultacijai ir sužinokite tikslią situaciją. Taip pat, manau, kad sodo nameliui gali užtekti ir vartojimo paskolos, tad jeigu negausite būsto paskolos, pasvarstykite apie vartojimo. Sėkmės!

+4Buvo naudinga
Laura

Sveiki, esam jauna šeima ir norim įsigyti savo būstą,i š pirmos santuokos turiu du vaikus, o dabartinėje turim 4 mėnesiu leliuką todėl skaitomės daugiavaikė šeima. Ar galime tikėtis kažkokios paramos ar paskolos perkant būstą ir kur reiktų dėl to kreiptis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Manau, kad galite pretenduoti, bet paramai gauti yra labai daug kriterijų, kuriuos turite atitikti. Su jais galite susipažinti čia: Viskas ką reikia žinoti apie paramą būstui iš valstybės. Kreiptis reikia į savivaldybę, taip pat reiks palaukti kol paramą vėl aktyvuos vyriausybė.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų