Neįgalumo išmoka

Neįgalumo išmoka. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neįgalumo išmoka“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Irina

Sveiki. Esu ištekėjusi, turiu 2 vaikus ir dar vieną vaiką is pirmos santuokos, kuri turi neįgalumą. Vyras uždirba 800 eu į rankas. Aš esu dekretiniuose atostogose pirmus metus. Gaunu 320 eu plius vaiko pinigus 210 eu ir vaiko neigalumo pašalpą 200 eu. Ar galime gauti paskolą kaip daugiavaike šeimą? Ar galime gauti paskola 20000 eu?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irina, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis tiesiogiai su banku, kad įvertintų Jūsų šeimos situaciją, kredito istoriją ir perkamą būstą. Tik bankai gali pasakyti ar sutiktų finansuoti. Yra daug kriterijų, kurie įtakoja paskolos išdavimo sąlygas.

+3Buvo naudinga
Gabija

Sveiki, ar neįgalumo išmokas mokamas iš sodros priskaičiuoja prie šeimos pajamų siekiant gauti vastybės paramą būstui įsigyti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabija, dėkui už klausimą. Visos deklaruotos pajamos už metus yra įskaičiuojamos į vertinimą.

+3Buvo naudinga
Aistis

Sveiki. Su žmona abu esam dirbantys, abiem po 28 metus. Aš į rankas gaunu 420e (dirbu toje pačioje įmonėje 1,5 metų) prieš tai dirbau 5 metus kitoje. Žmona (dirba 6 mėn) 350e 250 e antros grupės neįgalumo išmoka iki kol sueis pensijinis amžius. Vaikų neturime. Jokių kreditų neesame ėmę. Finansinių įsipairigojimų neturime. Turime susitaupę 8000 e. Noriu sužinot ar imant paskolą neįgalumo išmoka prisiskaičiuoja prie bendrų pajamų? Nes su išmoka gaunasi 1020 e į mėn, o be jų 770e. Norėtumėm pasiskolinti 35.000e.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aisti, dėkui už klausimą. Dėl neįgalumo pajamų priskaičiavimo keičiasi vertinimai, tačiau, jeigu išmoka tikrai yra patvirtinta iki pensijinio amžiaus, tuomet turėtų prisiskaičiuoti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų