Nedarbingumas

Nedarbingumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „nedarbingumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Sandra

Sveiki, šią vasarą planuojame įsigyti pirmąjį būstą. Naudosime valstybės paramą jaunoms šeimoms (turime 1 vaiką) . Pagal dabartinę situaciją (karantinas), vyras nuo karantino paskelbimo turi nedarbingumo pažymą. Ar pakaks mano vienos pastovios algos vertinimo ir vyro 4 mėnesių algos ir 2 mėnesių nedarbingumo ? (Mano alga apie 600 "į rankas" ir vyro alga apie 800 "į rankas"). Būsto paskola reikalinga 40 000. Ačiū už Jūsų atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sandra, dėkui už klausimą. Nepamirškite, kad turite atitikti tiek paramos gavimo reikalavimus, tiek banko reikalavimus gauti būsto paskolą. Priklausomai nuo banko vertinimo, priklausys kaip jis vertins Jūsų šeimos situaciją, prarastą darbą ir pan. Todėl reikia kreiptis į bankus ir teirautis. Tik bankai, kurie išduoda paskolas gali atsakyti ar suteiks finansavimą.

+3Buvo naudinga
Giedre

Sveiki, esu šiektiek girdėjusi apie subsidijas ir valstybės finansavimą būstui įsigyti, tad norėčiau pasidomėti apie tai detaliau. Esu netekusi vieno iš tėvų nuo 13 metų, yra likusi tik mama, tačiau ir tėvas prieš mirtį, ir mama, ir brolis turi/turėjo 'invalidumus' (nedarbingumo grupę). Įdomu, ar esamoje situacijoje būtų galimybė gauti kažkokią valstybės paramą, ar ne? Dėkui už atsakymą iš anksto.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Kadangi gali būti įvairių niuansų, patariu kreiptis į savo savivaldybę, kad patikrintų Jūsų situaciją. Pateiksite dokumentus ir sužinosite tiksliai, įvertins pasakys.

+4Buvo naudinga
Laima

Sveiki, esu beveik 53m., turiu 40% nedarbingumo grupę. Noriu sužinoti ar man būtų galima gauti paskolą ūkinių pastatų stogų atnaujinimui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laima, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus tiesiogiai, pristatyti esamą situaciją, bankai patikrins Jūsų finansines galimybes ir nuspręs ar gali įsipareigoti ir paskolinti Jums pinigų.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, Jau kurį laiką ieškau būsto. Būstui pirkti imčiau paskolą. Ilgą laiką dirbu stabiliai, pajamos taip pat stabilios, todėl paskolą banke gaučiau, tačiau birželio mėnesį apsirgau ir jau nuo tada turiu nedarbingumą. Noriu paklausti ar mano turimas (turėtas) nedarbingumas kaip nors įtakos paskolos gavimą? Ar dėl to gali kilti problemų? Ir jei gerai suprantu gauti būsto paskolą ir pirkti būstą turėdamas nedarbingumą negalėčiau? Būsiu dėkingas už konsultaciją.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Bankas vertina situacijas individualiai ir vertina Jūsų ateities perspektyvas žiūrėdamas į ateitį. Vertins Jūsų sirgimo lygį ir žiūrės ar turėsite galimybes ateityje mokėti įmokas. Jeigu sirgimas yra įprastas, o darbo sutartis nenutraukta - tuomet manau viskas tvarkoje. Bet vėlgi, bankas vertina situacijas individualiai, todėl vykite į bankus ir tarkitės.

+3Buvo naudinga
Ilona

Laba diena, sūnui 25 metai turi 50proc. nedarbingumą, gyvena su tėvais Šiaulių mieste. Noriu paklausti ar gali pretenduoti į paramą jaunoms šeimoms. Yra nevedęs, norėtų įsigyti būstą Šiaulių rajone.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ilona, dėkui už klausimą. Kadangi Jūsų sūnus turi 50% darbingumą, tai jam negalioja parama, nes pagal įstatymą turi būti 40% arba mažesnio lygio darbingumas, kad pretenduoti į paramą. Išsamiau, rasite paramos būstui įstatyme.

+3Buvo naudinga
Martynas

Sveiki, su žmona perkame būstą, jau esame sumokėję užstatą, bet žmona netikėtai apsirgo ir dabar turi nedarbingumą lapelį kol pasveiks. Paskolą imsiu savo vardu nurodant bendras šeimos pajamas ar gali būti kliūčių imant paskolą dėl žmonos "biuletenio" ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Martynai, dėkui už klausimą. Neturėtų kilti problemų. Jeigu stažas pas abu yra ir turite stabilias pakankamas pajamas, viskas bus gerai.

+4Buvo naudinga
Rolandas

Laba diena, esu 24m vaikinas ir turiu nustatytą nedarbingumo lygį, darbingumas siekia 50 proc.. Noriu paklausti, ar yra tikimybė, kad man valstybė suteiktų paramą būstui įsigyti? Mano metinės pajamos neviršija valstybės nustatyto dydžio, o turtas taip pat nesiekia tiek, kiek nurodyta valstybės. Ačiū, lauksiu atsakymo.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rolandai, dėkui už klausimą. Manau, kad taip, galite kreiptis ir pagal pirminę informaciją Jums parama priklausytų. Galite plačiau pasiskaityti apie paramos gavimą čia.

+4Buvo naudinga
Ž

Sveiki, Situacija tokia: 27 m., esame susižadėję, jos darbingumas 45 proc. dar buto neturime, vaikų neturim. 1. Kadangi nustatytas 45 proc. darbingumas. Prašau sakykite kokios galimybės yra gauti paramą būsto įsigijimui? Ar vien dėl to, kad turiu ne 40 proc., o 45 proc. darbingumą negalėčiau gauti paramos? ką turėčiau padaryti, kad galėčiau ją gauti? gauti tuos 5 proc ? :) 2. Ar svarbu būti susituokus ? 3. Užsiregistruoti į eilę, pasiimti paskolą bustui, o tik tada tikėtis dar gauti parama? ar pirmiausia reikia susitvarkyti viską dėl paramos ? 4. Gyvenam Vilniuje, registruoti kitur, kur turėtume prašyti paramos, dėl būsto Vilniuje ? 5. Gal žinote kiek trunka atsakymas ar gausime paramą ?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Kreipkitės į savo savivaldybę kur esate registruoti. Santuoka šiuo atveju nereikalinga, bus žiūrima pagal paramos sąlygą neįgaliesiems. Jeigu paskolą galvojate imti tik su parama, tuomet turite prieš tai gauti pažymą iš savivaldybės, kad parama bus suteikiama. Paramai gauti reikia savivaldybės vertinimo.

+3Buvo naudinga
Ilona

Laba diena, sūnui nustatytas 50% nedarbingumas, yra dirbantis studentas. Mėnesio pajamos apie 600-700 € į rankas (darbo užmokestis,invalidumo pašalpa ir stipendija). Noriu paklausti ar jis galėtų pretenduoti į valstybės paramą pirmam būstui įsigyti? Ar reikia turėti pradinį įnašą perkant nekilnojamą turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ilona, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo Jūsų sūnaus invalidumo lygio, priklausys ar galima parama. Tačiau neįgaliesiems yra suteikiama 20% parama, kurią galima išnaudoti arba pradiniam įnašui arba mėnesinių įmokų padengimui. Tad jeigu savivaldybei pateikus reikalingas pažymas nustatys, kad parama bus suteikta, tuomet kreipkitės į SEB arba Swedbank (tik šie du bankai dalyvauja programoje) ir sulaukite jų pasiūlymų. Paramą galite panaudoti ir kaip pradinį įnašą, tad yra galimybė gauti paskolą nemokant pradinio įnašo iš savų pinigų.

Taip pat skaitykite: Paramos būstui įsigyti įstatymas.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų