Invalidumas

Invalidumas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „invalidumas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aura

Ar galima gauti invalidumą gyvenant ir gaunant invalidumą UK. AR galima gauti tuo pačiu ir Lietuvoje?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Egidijus mižutavičius

Laba diena, aš gaunu invalidumą, noriu nusipirkti namą iki 15 tūkstančių eurų ir gauti ant kokių 30metų, nes visur ant 6 metų duoda ir aš nekaip neišsimokečiau. Turiu draugę, bet nevede esam ir mažą vaiką, mano draugė taip pat gauna invalidumą, paskaičiavom, kad ant 30 metų jei gautume tai tikriausiai išsimokečiau ir pirkčiau tikriausiai mūrinį namuką kaime. Ačiu, tai tiek laukiu atsakymo.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Evelina

Sveiki. Norime su sužadėtiniu pirkti būstą. Paskolą imčiau aš, sužadėtinis būtų bendraskolis. Pajamos sumuojasi-bankas maximum duoda 90000. Metinės pajamos apie 15000. Mano šeimoje tiek mama, tiek tėtis turi invalidumą (40% ir 55% darbingumo lygį). Ar galėtume pretenduoti į valstybės subsidijas įsigijant būstą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimą. Tėvų invalidumas deja neįeina norint gauti paramą būstui. Tačiau rekomenduočiau pasiskambinti į savivaldybės paramos skyrių ir pasiteirauti dėl esamos savo situacijos.

+3Buvo naudinga
Povilas

Laba diena, Mano brolis 2 grupės invalidas pretenduoja į 20 procentų valstybės paramą būstui, jei jis atitinga turto ir pajamų sąlygas, gyvena Vilniaus mieste, bet gavus pažymą iš Vilniaus savivaldybės apie priklausančią paramą ar jis gali įsigyti būstą Vilniaus rajone?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Povilai, dėkui už klausimą. Taip, gali pirkti būstą visoje Lietuvoje, nors pažymą gaus iš Vilniaus savivaldybės.

+3Buvo naudinga
Ruta

Sveiki, Perku butą ir norėčiau sužinoti ar priklauso kokios lengvatos. Turiu neįgalumą (vieną paprastesnių grupių, gal darbingumas 60% ar kuris ten), dirbu Olandijoje, turiu stabilų ir neterminuotą kontraktą, pajamas gaunu eurais, bet gaunu nemažai (4000 eurų per mėnesį). Bankas sutinka suteikti paskolą įnešant 30% pradinio įnašo. Tiek turiu. Bet klausimas, ar galiu gaut kokią lengvatą nes tai pirmas būstas mano vardu, turiu neįgalumą, bet nesu susituokus, taip pat neturiu vaikų. Būsto vertė maždaug 75 000 eurų. Ačiū!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Parama deja, parama nepriklausytų, nes Jūsų pajamos yra per didelės ir gyvenate užsienyje.

+4Buvo naudinga
Mingaile

Sveiki noriu paklausti ar galima pasiimti paskolą su invalidumu būstui įsigyti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mingaile, dėkui už klausimą. Taip, galima. Taip pat galite kreiptis ir dėl paramos būstui: detali informacija apie paramą būstui.

+4Buvo naudinga
Mingaile

Sveiki, jei imti 5000 paskola ar būtų kažkokios palūkanos?

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Taip, palūkanos visuomet bus. Reikia kreiptis į bankus dėl galimybių įvertinus Jūsų situaciją.

+4Buvo naudinga
Jovita

Sveiki, esame trijų asmenų šeima. Vyras 36m. turi invalidumą 2 grupės, man 34m., o vaikui 6m. Ar mums priklauso kokios lengvatos pasiimant būsto paskolą? Lauksime atsakymo, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jovita, dėkui už klausimą. Pagal esamas paramas būstui - negalioja, nes vyrui jau daugiau nei 35 metai.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Simona

Sveiki. Noriu paklausti ar mums gali savivaldybė suteikti paramą būstui įsigyti. Esam susituokę 1m. Turim mažą vaiką. (1.5m.) vyrui 24m. Man 25m. Vyras turi 1 grupes invalidumą. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Simona, dėkui už klausimą. Taip, manau galite pretenduoti į 20% paramą būstui pagal šią sąlygą:

  • buvę likę be tėvų globos (rūpybos) asmenys, iki jiems sukanka 35 metai, ar jų šeimos, taip pat šeimos, auginančios tris ar daugiau vaikų (įvaikių), neįgalieji arba šeimos, kuriose yra neįgaliųjų, – apmokama 20 procentų suteikto valstybės iš dalies kompensuojamo būsto kredito (ar šio būsto kredito likučio) sumos.

Žinoma, turite atitikti ir kitas paramos įstatyme numatytas sąlygas.

+3Buvo naudinga
Algimante

Norėjau sužinoti ar gali būti laiduotojas asmuo, kuris jau turi pasiėmęs paskolą? Arba asmuo, kuris turi 3-2 grupes Pažymėjimą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Algimante, dėkui už klausimą. Jeigu jo finansinės galimybės leidžia - tuomet gali, tai neturėtų priklausyti nuo jo socialinio ar kito statuso. Asmuo laiduotojas turi neturėti problemų su skolomis, turi turėti stabilias ir aukštas pajamas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Ilona

Laba diena, sūnui nustatytas 50% nedarbingumas, yra dirbantis studentas. Mėnesio pajamos apie 600-700 € į rankas (darbo užmokestis,invalidumo pašalpa ir stipendija). Noriu paklausti ar jis galėtų pretenduoti į valstybės paramą pirmam būstui įsigyti? Ar reikia turėti pradinį įnašą perkant nekilnojamą turtą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ilona, dėkui už klausimą. Priklausomai nuo Jūsų sūnaus invalidumo lygio, priklausys ar galima parama. Tačiau neįgaliesiems yra suteikiama 20% parama, kurią galima išnaudoti arba pradiniam įnašui arba mėnesinių įmokų padengimui. Tad jeigu savivaldybei pateikus reikalingas pažymas nustatys, kad parama bus suteikta, tuomet kreipkitės į SEB arba Swedbank (tik šie du bankai dalyvauja programoje) ir sulaukite jų pasiūlymų. Paramą galite panaudoti ir kaip pradinį įnašą, tad yra galimybė gauti paskolą nemokant pradinio įnašo iš savų pinigų.

Taip pat skaitykite: Paramos būstui įsigyti įstatymas.

Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų