Noriu nusipirkti namą iki 15 tūkstančių eurų ir gauti ant kokių 30metų, nes visur ant 6 metų duoda ir aš nekaip neišsimokečiau

Laba diena, aš gaunu invalidumą, noriu nusipirkti namą iki 15 tūkstančių eurų ir gauti ant kokių 30metų, nes visur ant 6 metų duoda ir aš nekaip neišsimokečiau. Turiu draugę, bet nevede esam ir mažą vaiką, mano draugė taip pat gauna invalidumą, paskaičiavom, kad ant 30 metų jei gautume tai tikriausiai išsimokečiau ir pirkčiau tikriausiai mūrinį namuką kaime. Ačiu, tai tiek laukiu atsakymo.

Egidijus mižutavičius
Atsakymai
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų