Kaimas

Kaimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kaimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Egidijus mižutavičius

Laba diena, aš gaunu invalidumą, noriu nusipirkti namą iki 15 tūkstančių eurų ir gauti ant kokių 30metų, nes visur ant 6 metų duoda ir aš nekaip neišsimokečiau. Turiu draugę, bet nevede esam ir mažą vaiką, mano draugė taip pat gauna invalidumą, paskaičiavom, kad ant 30 metų jei gautume tai tikriausiai išsimokečiau ir pirkčiau tikriausiai mūrinį namuką kaime. Ačiu, tai tiek laukiu atsakymo.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Greta

Laba diena, Norėjau pasidomėti ar mes su vyrų skaitomės kaip jauna šeima ir galėtume pretenduoti į regiono paramą namo statyboms? Abu esame 29 metų, tačiau neturime vaikų ir nuosavo būsto. Turime du žemės sklypus ir vieną norime parduoti, kad turėtume lėšų namo statyboms kitame sklype. Taip pat yra įdomu ar Jonučių II kaimas prie Garliavos yra regionas ar jau nebepatenka į sarašą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą informaciją atrodo, kad galėtumėte pretenduoti į paramą. Tačiau dėl Jonučių kaimo reikia pasitikslinti konkrečiai pagal objekto vietą, Garliava - neįeina. Detaliau kaip pasitikrinti ar patenka ar ne, informaciją rasite čia: parama būstui regionuose.

+3Buvo naudinga
Kristina

Laba diena, Ar gali šeima (2 suaugusieji iki 35 m, ir nepilnametis vaikas) pretenduoti į būsto subsidiją jaunoms šeimoms. Namas jau statomas (nebaigtos dar statybos), kreditas gautas 2018 metais. Adresas Žalėsos kaimas, Vilniaus r. Laukiu atsakymo. Ačiū, Kristina

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Jeigu jau gavote kreditą būstui, ir dar norite po to gauti kreditą su paramą, tuomet parama nebus išduodama.

+3Buvo naudinga
Inga

Laba diena, norėčiau sužinoti ar Joniškės kaimas, Tauragės rajonas įeina į būsto kompensaciją iš savivaldybės? Kur skiria 20% kompensacija pirmam būstui įsigyti.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Taip, Joniškės kaime galite pirkti būstą su valstybės paskata. Plačiau apie paramą būstui regionuose.

+3Buvo naudinga
Nida

Sveiki, Girdėjau, jog nuo kitų metų vasaros jaunos šeimos, ieškančios pirmųjų savo namų, gali tikėtis gauti net 15 proc. siekiantį pradinį banko įnašą už būsto paskolą vien už tai, kad ryžtasi gyventi ne sostinėje ar kitame didmiestyje. Ar tai reiškia jei nuspręstume pirkti namą už Klaipėdos, kad ir 2km už jos pvz Trušelių kaimas ar Slengių kaimas mums priklausytu ši parama? Dėkoju iš anksto už atsakymą. Skaitykite daugiau: https://www.delfi.lt/verslas/nekilnojamas-turtas/jaunimui-viliones-padeti-isigyti-busta.d?id=75672459

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nida, dėkui už klausimą. Taip, jeigu tai bus Jūsų pirmas būstas, tuomet galite galvoti apie tokią paramą. Tiesiog dar nemačiau pačio įstatymo ir berods jis dar nepatvirtintas. Kai tik bus oficialiai viskas įforminta, publikuosime šį įstatymą ar jo papildymą Bankai.lt paskolų skiltyje.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų