Garliava

Garliava. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Garliava“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Greta

Laba diena, Norėjau pasidomėti ar mes su vyrų skaitomės kaip jauna šeima ir galėtume pretenduoti į regiono paramą namo statyboms? Abu esame 29 metų, tačiau neturime vaikų ir nuosavo būsto. Turime du žemės sklypus ir vieną norime parduoti, kad turėtume lėšų namo statyboms kitame sklype. Taip pat yra įdomu ar Jonučių II kaimas prie Garliavos yra regionas ar jau nebepatenka į sarašą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Pagal pateiktą informaciją atrodo, kad galėtumėte pretenduoti į paramą. Tačiau dėl Jonučių kaimo reikia pasitikslinti konkrečiai pagal objekto vietą, Garliava - neįeina. Detaliau kaip pasitikrinti ar patenka ar ne, informaciją rasite čia: parama būstui regionuose.

+3Buvo naudinga
Nijolė

Laba diena. Ar namas Kauno r. sav. Garliavoje, Žaliojoje g. patenka į teritoriją kurioje jauna šeima gali gauti paramą būstui regionuose?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Nijole, dėkui už klausimą. Juk Garliava ir Žalioji gatvė priklauso Kauno rajono savivaldybei, tad šioje zonoje valstybės paskata galima.

+3Buvo naudinga
Rita

Sveiki, patikslinkite, nes nesupratau, ar Kauno rajone, Garliavoje, Jonučių II K. patenka į galimą kompensavimą būsto paskolai įsigyti? Jeigu nepatenka, kur mums ieškoti arčiausiai galime įsigyti namą ir gauti paramą. Jeigu nesunku išvardinkite kur galime ieškoti arčiausiai Garliavos ar Kauno? Labai lauksiu atsakymo, tikiuosi greito atsakymo, nes skubu. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rita, dėkui už klausimą. Garliava priklauso Kauno raj., taigi parama bus suteikiama. Nesuteikiama tik tiems būstams, kurie yra Kauno miesto savivaldybėje, o viskas kas už jos ribų - patenka.

+4Buvo naudinga
Diana

Norėtume su būsimu vyrų įsigyti gyvenamąjį būsta. Vyro mėnesinis atlyginimas yra 750e. Aš pati dirbu su individualia veikla, mano mėnesinės pajamos yra 500e. Dirbu su individualia veikla jau metus laiko. Norėčiau sužinoti kokią paskolą mes galėtume gauti ir kokio pradinio įnašo mums reikėtų. Gyvename ir dirbame Kaune. Žiūrime būstą arba Aleksote arba Garliavoje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Kokią paskolą galite gauti, gali pasakyti tik bankas įvertinęs Jūsų situaciją, kredito istoriją, veiklą. Manau, kad galite galvoti apie 60 tūkst. eurų paskolą, bet nueikite į bankus tikslesnei informacijai. Dėl individualios veiklos, reikės pateikti deklaracijas už praeitus metus ir pagal tai bus vertinamos pajamos. Taip pat gali paprašyti ir paskutinių 6 mėn. pajamų ir sutarčių sąrašo/deklaracijų. Dėl individualios veiklos, Jūsų būsto paskolos sąlygos gali būti prastesnės negu dirbant įprastai. Pradinio įnašo reikės mažiausiai 15% nuo perkamo būsto sumos, o gali ir didėti pradinio įnašo dydis priklausomai nuo turto vertinimo, būsto likvidumo ir daugelio kitų faktorių. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų