Kokio dydžio paskolą gautumėme

Kokio dydžio paskolą gautumėme. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kokio dydžio paskolą gautumėme“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Gitana

Esam 21m ir 27m nesusituokusi šeima turim 9 mėn. vaiką. Aš esu motinystės atostogose, o sužadėtinis dirba Norvegijoje per Lietuvos firmą. Mano pajamos su pašalpa per mėn. išeina 248€, o sužadėtiniui per mėn. vis skirtingai, nes 2 mėn. dirba 1mėn. Lietuvoj atostogauja. Žinom, kad SEB banke 50% teskaičiuoja komarinduotės pinigus norint imt būsto paskolą. Sužadėtinis turi automobilio paskolą, bet jis grąžins viską jau kita mėn. Mūsų bendros pajamos per 3mėn. 3751€ skaičiuojant tik jo minimalų atlyginimą 334€ 50% komandiruotes pinigus. Kokią didžiausią paskolą būtų tikimybė gaut susituokus ar tik jam vienam? Jam per 3mėn. 3000€ gaunasi. Ir kaip bankas skaičiuoja kiek 1 žmogui turi užtekt ir kiek 1 vaikui? Gyvenam Skuodo raj., namą žiūrinejam aplink Kretinga. Jo darbas 2mėn. Norvegijoje 1mėn. Lietuvoje, Lietuvoje stažas nutrūksta, bet pasiėmus biuletenis viskas tvarkoje su šituo stažu būtų. Pajamos kas mėnesį išeina, pirmą mėn. jam sumoka už 2sav., kitą mėn už pilną mėn. ir tada kitą mėn. vėl už 2sav. Ir jei jis imtų vienas pats paskolą, kaip skaičiuotų dėl vaiko jei alimentų nėra priteistų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gitana, dėkui už klausimą. Nėra konkretaus atsakymo kokias sumas išduotų bankas imant būsto paskolą. Nestandartinė situacija, todėl reikia individualaus vertinimo dėl darbo Norvegijoje ir Lietuvoje. Kreipkitės į bankus, kad pateiktų visus įmanomus variantus su paskaičiavimais pagal Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Karolina

Sveiki. Esam trijų asmenų šeima. Ir norime paskolos būstui, vyras vienas dirbantis, o aš namie su vaiku. Jo pajamos 1000€ per mėn. ar gautume paskolą ir kokia suma maždaug tai būtų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karolina, dėkui už klausimą. Ar gausite būsto paskolą priklausys nuo individualaus šeimos vertinimo. Tačiau pagal pateiktus vertinimus galite galvoti apie būsto paskolą iki 60 tūkst. eurų.

+3Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, Esame jauna šeima (du asmenys). Šeimos pajamos šiek tiek kintančios dėl darbo pobūdžio, bet vidurkis 1800-1900 EUR. Jokių finansinių įsipareigojimų neturime. Planuojame apie šiek tiek erdvesnį būstą (kotedžą) - 90-100kv. Lūkesčiai yra įsigyti apie 140-150 tūkst. vertės būstą. Kaip manote, kiek realu gauti tokio dydžio paskolą? Į banką dėl konkretaus pasiūlymo nesikreipėme, kadangi dar šiek tiek trūksta skaičiuojant 15% nuo norimo būsto vertės. Dėkoju už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Tiksliam vertinimui reikia kreiptis į bankus, bet šią sumą su tokiomis pajamomis manau, kad galite gauti. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Julija

Sveiki, norime paimti paskolą būstui, bet aš šiuo metu nedirbu, nes esu vaiko priežiūros atostogose, o vyro alga yra 1100e ant popieriaus ir dekreto išmoka yra perrašyta jam. Kokią maždaug sumą bankas galėtu paskolinti ar išvis duotų? Ar geriau vyrui tik ant savęs imti paskolą? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Julija, dėkui už klausimą. Geriausias variantas būtų kreiptis į bankus ir pasitikrinti situaciją išsamiai ir tiksliai. Yra daug faktorių, kurie gali lemti vienokį ar kitokį atsakymą.

+3Buvo naudinga
Diana

Norėtume su būsimu vyrų įsigyti gyvenamąjį būsta. Vyro mėnesinis atlyginimas yra 750e. Aš pati dirbu su individualia veikla, mano mėnesinės pajamos yra 500e. Dirbu su individualia veikla jau metus laiko. Norėčiau sužinoti kokią paskolą mes galėtume gauti ir kokio pradinio įnašo mums reikėtų. Gyvename ir dirbame Kaune. Žiūrime būstą arba Aleksote arba Garliavoje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Diana, dėkui už klausimą. Kokią paskolą galite gauti, gali pasakyti tik bankas įvertinęs Jūsų situaciją, kredito istoriją, veiklą. Manau, kad galite galvoti apie 60 tūkst. eurų paskolą, bet nueikite į bankus tikslesnei informacijai. Dėl individualios veiklos, reikės pateikti deklaracijas už praeitus metus ir pagal tai bus vertinamos pajamos. Taip pat gali paprašyti ir paskutinių 6 mėn. pajamų ir sutarčių sąrašo/deklaracijų. Dėl individualios veiklos, Jūsų būsto paskolos sąlygos gali būti prastesnės negu dirbant įprastai. Pradinio įnašo reikės mažiausiai 15% nuo perkamo būsto sumos, o gali ir didėti pradinio įnašo dydis priklausomai nuo turto vertinimo, būsto likvidumo ir daugelio kitų faktorių. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Laimonas

Labas. Noriu pasidomėti. Dėl paskolos būstui. Mano alga į rankas 560 eurų. Kokio dydžio būtų paskola? Turiu mažametį vaiką, esu nesusituokęs. Draugės pajamos 460 eurų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laimonai, dėkui už klausimą. Priklauso nuo Jūsų įsipareigojimų, darbo stažo, kredito istorijos ir daugelio kitų faktorių. Manau galite galvoti apie 50-60 tūkst. eurų paskolą.

+3Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki, su draugu ateityje galvojame apie būsto paskolą. Esame nesusituokę, vaikų neturime, kitų įsipareigojimų taip pat nėra. Draugas šiuo metu uždirba 600 eur/mėn. į rankas ir įmonėje dirba 4 mėnesius (prieš tai buvo dirbęs Norvegijoje, vienoje įmonėje metus laiko). Tikėtina, kad atlyginimas kils. Sakykite, kiek laiko reikia išdirbti įmonėje, kad gautumėme būsto paskolą? Kokio būsto paskolos dydžio galima tikėtis? Taip pat, koks variantas yra palankesnis - imti būsto paskolą vienam dirbančiam žmogui ar porai (jei dirbantys abu)? Dėkoju už atsakymus, geros dienos!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Mažiausias pageidaujamas išdirbtas laikas yra 6 mėn., bet kuo ilgiau tuo geriau. Jeigu esate abu dirbantys, tuomet siūlyčiau imti paskolą abiems, jeigu tikslas yra gauti didesnę sumą. Būsto paskolos suma priklausys nuo perkamo turto ir individualaus Jūsų šeimos situacijos vertinimo. Šeima, kurią sudaro 1 asmuo ir uždirba 600 eur/mėn. preliminariai gali galvoti apie 30-35 tūkst. eurų paskolą. Sėkmės!

+6Buvo naudinga
Gintaras

Laba diena, noriu paklausti dėl būsto paskolos 30 metų, uždirbam palei 1000 eur/mėn., kiek būtų galima gauti eur namo statybai. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gintarai, dėkui už klausimą. Taip vertinti labai sunku, reikia žinoti kiek asmenų sudaro Jūsų šeimą, kokie yra įsipareigojimai, kur statysitės namą ir t.t. Jeigu esate dviese ir pajamos apie 1000 eur, tai galite galvoti apie 40 tūkst. eurų paskolą. Bet vėlgi, labai yra daug niuansų ir reikia vertinti indivdualiai įvertinus namo projektą ir panašiai. Siūlau kreiptis į bankus ir unijas su konkrečiu projektu. Taip žinosite ir pradinio įnašo dydį ir visas finansavimo sąlygas konkrečiai. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Ana

Laba diena, turiu tokį klausimą. Esame jauna šeima, turime vieną vaiką, mano alga 300eur į rankas ir vyro 400 į rankas. Kokią sumą gali suteikt bankas paskolai būstui? Ar tai įmanoma?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ana, dėkui už klausimą. Pagal pateiktus duomenis ir esant aprašytai situacijai Jūsų pajamų gali yra šiek tiek pritūkti, o paskolos suma vertinant Jūsų gaunamas pajamas būtų apie 22 tūkst. eurų. Taip pat pasidomėkite ir valstybės parama būstui įsigyti, apie tai plačiau skaitykite čia.

+4Buvo naudinga
Lauryna

Sveiki, Turiu keletą klausimų:

1. Ar perkant senos ir naujos statybos būstą reikiamo pradinio įnašo dydis skiriasi? Jei taip, koks jis senos statybos būsto įsigijimo atveju? Nuo kurių metų statyti namai jau atitinka naujos statybos namo apibrėžimą?

2. Ar perkant senos statybos būstą suteikiama paskola remontui? Koks jos galimas dydis?

3. Ar perkant naujos statybos būstą suteikiama paskola įsirengimui? Jei taip, kokio dydžio ji gali būti. Iš anskto ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lauryna, dėkui už klausimus. Atsakymai:

1. Dažnu atveju bankai finansuoja 85% naujos statybos būstą, o senos statybos iki 80-85%. Tačiau tai vėlgi labai individualu ir priklauso nuo pačio vertinimo. Gali būti senas namas, bet labai likvidus ir jis taip pat gali būti finansuojamas 85%, tačiau jeigu bus senas namas, prastoj vietoj, nelikvidus, tuomet tokio būsto bankai apskritai gali nefinansuoti;

2. Gali būti suteikiama remonto paskola jeigu Jūsų pajamos ir kitos aplinkybės tai leidžia, o taip pat priklausys nuo Jūsų individualaus atvejo. Taip grubiai tariant, jeigu pirksite senos statybos būstą ir prašysite paskolos remontui, tuomet būsto paskolos ir paskolos remontui suma įprastai negalės viršyti būsto vertės. Kitas variantas yra imti vartojimo paskolą remontui.

3. Taip suteikiama, bet taip pat priklausys nuo būsto vertės ir būsto/remonto paskolų sumos. Taip pat būsto remonto paskola išduodama ir šiek tiek kitaip. Pvz. Jums reikia paskolos remontui, bet būsto vertė yra per maža, tuomet Jūs su banku pasirašote sutartį, kad kai įsirengsite būstą (t.y. pakelsite būsto vertę iki reikiamos vertės) bankas padengs sutartą sumą. Gaunasi tokia lyg atvirkštinė paskola.

+4Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų