Būsto paskola Kaune

Būsto paskola Kaune. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola Kaune“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Karolina

Esu busima sias metais studente. Esu anksciau dirbus bet siuo metu nedirbu. Noriu stoti i veterinarijos studijas kaune. Noriu paklausti ar pries imant paskola butina byti kazkiek isdirbus ar galima ja gauti ir po to dirbti kai tai bus suderinama su mokslais? Aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Agnė

Sveiki, noriu sužinoti ar galiu gauti paskolą dar vienam būstui pirkti, jei turiu jau vieną paskolą 30000 eur, kotedžas priklauso bankui įrengtas 100 proc.,mėnesinės pajamos apie 650 eur, gaunu invalidumą 155 eur, esu vieniša, nepertraukiamas darbo stažas vienoje įmonėje 10 metų, namo kaina yra apie 60000 eur namas būtų Kaune Romainiuose su sklypu baigtumas apie 70 proc., galiu įnešti apie 30000 eur įnašą. Turiu papildomo nekilnojamo turto ( sklypas Kauno raj. Radikiai 6,5 a ir sklypas šalia Palangos 15 a. Sklypai pirkti be paskolų. Turimos paskolos mokėjimas yra tvarkingas, moku laiku.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Irma

Mergina, 23 metų amžiaus studijuoja, dirba (8 mėn., darbo užmokestis 750 eur. i rankas), gyvena nuomuotame bute Vilniuje, pati deklaravus gyv.vietą Kaune. Ar gali gauti būsto paskolą ir valstybės paramą, ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Irma, dėkui už klausimą. Būsto paskola yra galima, bet reikia vykti į bankus, kad įvertintų Jūsų situaciją ir pasakytų kokios sąlygos. Kreipkitės į skirtingus bankus. Parama suteikiama tik susituokusioms šeimoms, turinčioms vaikų.

+3Buvo naudinga
Angelė

Laba diena, ar yra bankas, kuris išduotų paskolą butui įsigyti, neatsižvelgdamas į mano amžių. Noriu nusipirkti butą už 30 tūkst. eurų, parduodu gyv.namo dalį, kurio tokia pat vertė, bet pirkėjas neturi galimybės iškart sumokėti visą sumą, nes bankai neduoda jam paskolos, mažos pajamos. Aš esu viena, mano mėnesinės pajamos grynais į rankas 800 eurų, bet man jau 63 metai. Buvau užėjus į SEB banką, bet sakė jie duoda paskolas tik iki klientui sukanka 65 metai. Kaip yra kituose bankuose?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Angele, dėkui už klausimą. Visi bankai ir kredito unijos atsižvelgia į amžių, nes tai yra vienas pagrindinių dalykų kaip bankai skaičiuoja rizikingumą. Yra buvę atvejų kai ir 72 metų asmuo yra gavęs paskolą būstui, bet čia susideda daug dalykų vertinant - profesija, turimas turtas, laiduotojai ir pan. Nėra vieno banko, norint sužinoti tiksliai, reikia tiesiog pereiti per pagrindinius bankus ir visų paprašyti įvertinti situaciją. Kitaip nesužinosite, kadangi kiekvieno asmens situacija individuali ir nėra vieno atsakymo.

+4Buvo naudinga
Saimonas

Laba diena, esu studentas ir šiuo metu gyvenu Kaune, užsiiminėju sporto lažybomis, galima tai interpretuoti kaip azartinius žaidimus. Pavedimams į lažybų kontorą naudoju vieną banką, o antro banko paskyra yra švarios pavedimų istorijos. Noriu paklausti, ar ketinant gauti būsto paskolą iš kito banko (kurio klientas esu, kalbu apie švarią pavedimų istoriją turintį banką), galiu negauti paskolos? Ar kiti bankai mato mano pavedimų istoriją kad užsiiminėju azartiniais žaidimais? Dėkoju

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Saimonai, dėkui už klausimą. Reikia individualaus vertinimo bet kokiu atveju. Jeigu užsiiminėjate lažybomis, tuomet privalote deklaruoti šią savo veiklą ir gaunamas pajamas, taigi bankai matys šias pajamas. Kitų bankų išrašų abejoju ar matys, bet imdamas paskolą privalėsite nurodyti apie šį savo pomėgį. Be to, jeigu tai yra Jūsų pagrindinės pajamos, tai neišvengiamai turėsite jas rodyti, jeigu šalutinės - bankai vertins Jūsų rizikingumą individualiai.

+3Buvo naudinga
Daina

Sveiki. Su draugu planuojam vestuves, už poros mėnesių gims vaikelis. Jeigu esam registruoti kitame mieste ar galima gauti paskolą ir įsigyti butą Kaune?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Daina, dėkui už klausimą. Tokia galimybė yra, pasiteiraukite savivaldybėje dėl Jūsų situacijos. Dar priklauso nuo to, apie kurią paramą kalbate, visoje Lietuvoje ar regionuose.

+3Buvo naudinga
Dovile

Laba diena, kaip geriau padaryti, norime pirkti kotedžą Kaune, bet dirbame Airijoje, kotedžas kainuoja apie 80000€, koks gautųsi pradinis įnašas? Mes turim tik 20000€, tai gal geriau būtų grįžt vienam iš tėvų į Lietuvą ir pradėt dirbt Lietuvoj? Kiek laiko reiktų pradirbt, skubinames pirkt nes vienam vaikui jau 5m. Norim, kad pradėtų eit į mokyklą Lietuvoje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Kadangi dirbate Airijoje ir pajamas gaunate eurais, tad turite galimybes gauti būsto paskolą. Pradinio įnašo dydis priklausys nuo individualaus vertinimo. Galite kreiptis į bankus tiesiogiai telefonu ar el. paštu, kad įvertintų preliminariai Jūsų galimybes nuotoliniu būdu, tuomet svarstytumėte kaip elgtis. Žinoma, dirbant Lietuvoje, sąlygas tikėtina, kad gautumėte geresnes. Tačiau galbūt ir taip viskas bus gerai. Parašykite po to kaip sekėsi ir su kokiomis problemomis susidūrėte, įdomu.

+6Buvo naudinga
Donatas

Sveiki, planuojame pirkti butą, Kaune, vertinimas 47 000 eur. Luminor pasiūlė 2.23 palukanas ( 30 m.) Noriu Jūsų paklausti, ar palūkanų dydis proporcingas atlyginimo dydžiu, ar galima tikėtis geresnių sąlygų. Bendros šeimos pajamos viršija 4 000 eur, įsiskolinimų neturime. Nuosavą būstą turime. Vadybininkė pasiūlė skaičiuoti tik vieno nario iš šeimos atlyginimą, kurio pilnai pakanka. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Atlyginimo dydis įtakoja palūkanų dydį, tačiau tai nėra pagrindinis rodiklis. Pagal pateiktas pajamas atrodo, kad palūkanos didesnės. Pabandykite kreiptis papildomai į SEB ir Swedbank. Taip pat pažiūrėkite šeimų būsto paskolos palūkanas, kurias gavo bankuose: Išduotų būsto paskolų sąlygos. Kai jau gausite būsto paskolą, pasidalinkite anonimiškai informacija, kokiomis sąlygomis gavote būsto paskolą: anoniminė paraiška.

+3Buvo naudinga
Aurelija

Laba diena, esame susituokę su vyru ir gyvename Kaune. Tačiau norėtume įsigyti būstą Klaipėdoje. Pajamos svyruoja apie 1400 eurų į rankas. Kaip reaguoja bankas suteikdamas paskolas, kuomet dirbama viename mieste, o norima įsigyti būstą kitame? Ar būtina iš pat pradžių persikelti į kitą miestą, pradirbti 6 mėnesius ir tik tada teirautis dėl banko paskolos ir paramos savivaldybėje? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Nebūtina gyventi kitame mieste, kad imti paskolą kitame mieste. Galite pirkti būstą ir gyvenant bei dirbant kitame mieste.

+4Buvo naudinga
Lukas

Laba diena, rašau Jums su klausimu. Turime įsigyję su paskola kotedžą Kaune Romainiuose, bankui skolingi apie 40 000 eurų, šiai dienai tokio kotedžo vertė apie 100 000 eurų. Situacija tokia, kad norėtume pirkti sklypą, tačiau daug savų nuosavų pinigų neturime, sakykite galbūt galite pasiūlyti variantą kaip paprasčiau ir pigiau nusipirkti sklypą, skaičiau kad yra galimybė per kredito uniją? Tiesiog norėtųsi nusipirkti sklypą ir judėti link namo statybos o kotedžą ateityje parduoti. Dėkoju Jums už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, kredito unijos skolina ir sklypams, tačiau turi būti tvarios pajamos ir ar užteks pajamų, kai jau turite vieną paskolą. Kitų variantų nelabai ir yra, nebent šiek tiek daugiau dirbti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų