Ar palūkanų dydis proporcingas atlyginimo dydžiu, ar galima tikėtis geresnių sąlygų?

Sveiki, planuojame pirkti butą, Kaune, vertinimas 47 000 eur. Luminor pasiūlė 2.23 palukanas ( 30 m.) Noriu Jūsų paklausti, ar palūkanų dydis proporcingas atlyginimo dydžiu, ar galima tikėtis geresnių sąlygų. Bendros šeimos pajamos viršija 4 000 eur, įsiskolinimų neturime. Nuosavą būstą turime. Vadybininkė pasiūlė skaičiuoti tik vieno nario iš šeimos atlyginimą, kurio pilnai pakanka. Ačiū.

Donatas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Atlyginimo dydis įtakoja palūkanų dydį, tačiau tai nėra pagrindinis rodiklis. Pagal pateiktas pajamas atrodo, kad palūkanos didesnės. Pabandykite kreiptis papildomai į SEB ir Swedbank. Taip pat pažiūrėkite šeimų būsto paskolos palūkanas, kurias gavo bankuose: Išduotų būsto paskolų sąlygos. Kai jau gausite būsto paskolą, pasidalinkite anonimiškai informacija, kokiomis sąlygomis gavote būsto paskolą: anoniminė paraiška.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų