Palūkanų dydis

Palūkanų dydis. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „palūkanų dydis“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
saulius

2014m. Europos Parlamento priimta direktyva numato, kad lietuviai galės imti paskolą būstui įsigyti ir kitų valstybių bankuose. Remiantis ja, būstui ar sklypui įsigyti bus galima pasiskolinti nebūtinai Lietuvoje, bet, pavyzdžiui, Latvijoje, Lenkijoje ar bet kurioje kitoje ES šalyje. Ar galite atsakyti : 1.Ar galiu dirbantis ,pajamas gaunantis ir gyvenantis Švedijoje lietuvis gauti paskolą kuriame nors Švedijos banke tikslu įsigyti būstą Lietuvoje? 2.Ar jūs turite informacijos ir žinote,kad tokių atvejų buvo? 3.Ar žinote informaciją apie naudingesnes paskolos teikimo sąlygas,reikalavimus (ilgesnis mokėjimo terminas ,palūkanų dydis..ir kita), apie vykstantį mechanizmą tarp valstybių( turto vertinimas,įkeitimas ir kita)? 5.Ar turite nuorodą į minimą Europos Parlamento direktyvą ,traktavimus ir komentarus apie tai ?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jonas

Norėjau pasiteirauti apie išankstinį kredito grąžinimą esant kintamoms palūkanoms. Daugelis bankų nurodo, jog kintamų palūkanų dalies perskaičiavimo dieną kompensacinis mokestis netaikomas. Tuo tarpu, kitomis dienomis kompensacijos dydis bankui įvertinamas pagal teisės aktuose nurodytą formulę: https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/60908ea0c13611e6bcd2d69186780352 Vis dėlto bendraujant su bankais teko girdėti tokių teiginių, kad kol EURIBOR yra minusinis, tai kompensacinis dydis visada gaunasi neigiamas, todėl bent jau šiai dienai išankstinis kredito grąžinimas bet kurią dieną yra nemokamas. Situacija pasikeistų tik EURIBOR tapus teigiamam. Ar taip yra iš tikrųjų? Formulėje aš EURIBOR dydžio įvertinimo nematau. Formulė atrodo sudėtinga ir pasiruošti nuosavą skaičiuoklę reikia laiko. Vienintelė man žinoma skaičiuoklė šia tema yra tik Luminor: https://www.luminor.lt/lt/privatiems/isankstinio-grazinimo-mokescio-skaiciuokle Skaičiuojant pagal ją K gaunu artimą 0, todėl, pavyzdžiui, grąžinant anksčiau laiko 5000 € mokestis niekada nesiekia nei 1 €. Taigi, darau prielaidą, jog bankai tokio dydžio vienkartinių mokesčių šiai dienai tiesiog yra linkę atsisakyti dėl paprastumo. O kaip gi yra iš tikrųjų? Ačiū už komentarus!

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Giedrius

Sveiki, Citadele bankas jau kurį laiką išduoda būsto paskolas, tačiau šio banko nėra Būsto paskolų orientacinėje palyginimo lentelėje. Ar yra planų įtraukti ir šio banko orientacines būsto paskolų sąlygas į palyginimo lentelę?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedriau, dėkui už klausimą. Citadele būsto paskolos dar nesudaro reikšmingos būsto paskolų dalies ir jų palūkanų dydis yra vis dar neaiškus. Atlikus tyrimą - papildysime.

+4Buvo naudinga
Greta

Sveiki, šiuo metu planuojame imti paskolą būstui įsigyti. Kolkas gavome pasiūlymą iš Swedbank, 2,59 proc. EURIBOR, perskaičiuojamos kas 6 mėn. Ar tai jums atrodo ne per didelė palūkanų norma? Įvertinant tai, kad paskolą ima mergina, 22 metų, pajamos į mėnesį 900 eur, paskolos suma 57500 Eur. Ar verta kreiptis į kitus bankus? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Atsižvelgiant į Jūsų amžių, manau maržos dydis normalus, bet būtinai kreipkitės ir į Luminor bei SEB, tikrai verta.

+3Buvo naudinga
Gabrielė

Ar kintamoji palūkanų norma yra tas pats kas linijinis mokėjimo metodas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gabriele, dėkui už klausimą. Ne, ne tas pats. Kintamoji palūkanų norma yra marža pagal kurią nustatomas palūkanų dydis. O linijinis mokėjimo metodas yra būdas grąžinti/įmokėti mėnesines būsto paskolos įmokas.

+3Buvo naudinga
Donatas

Sveiki, planuojame pirkti butą, Kaune, vertinimas 47 000 eur. Luminor pasiūlė 2.23 palukanas ( 30 m.) Noriu Jūsų paklausti, ar palūkanų dydis proporcingas atlyginimo dydžiu, ar galima tikėtis geresnių sąlygų. Bendros šeimos pajamos viršija 4 000 eur, įsiskolinimų neturime. Nuosavą būstą turime. Vadybininkė pasiūlė skaičiuoti tik vieno nario iš šeimos atlyginimą, kurio pilnai pakanka. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Donatai, dėkui už klausimą. Atlyginimo dydis įtakoja palūkanų dydį, tačiau tai nėra pagrindinis rodiklis. Pagal pateiktas pajamas atrodo, kad palūkanos didesnės. Pabandykite kreiptis papildomai į SEB ir Swedbank. Taip pat pažiūrėkite šeimų būsto paskolos palūkanas, kurias gavo bankuose: Išduotų būsto paskolų sąlygos. Kai jau gausite būsto paskolą, pasidalinkite anonimiškai informacija, kokiomis sąlygomis gavote būsto paskolą: anoniminė paraiška.

+3Buvo naudinga
Art

Laba dieną, įnašo dydis mažiausiai 15%, o didumo ribos nėra?? Pvz. įnašui turiu 50%.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Nėra didumo ribos, bet čia jau su banku asmeniškai tariatės dėl šių sąlygų. Iš mokių ir patikimų klientų, bankams labiau apsimoka imti kuo mažesnį pradinį įnašą, nes taip daugiau prikapsi iš palūkanų.

+3Buvo naudinga
Karolis

Sveiki, ar imant būsto kreditą su valstybės subsidija gali skirtis sąlygos (palūkanos ar kita) imant kreditą be subsidijos? Ar šiuo metu yra gaunančių palūkanas iki 2% ar jau visos virš 2%?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Taip, yra gaunančių iki 2%, tačiau palūkanų dydis yra labai individualus ir dažniausiai priklauso nuo šeimos pajamų, reputacijos, kredito istorijos. Jeigu jau gaunate paramą, tuomet Jūsų pajamos nėra tokios didelės, kad gautumėte geras palūkanas. Šiaip palūkanų dydis neturėtų skirtis jeigu ta pati šeima imti būsto paskolą su paramą arba be.

+3Buvo naudinga
Kestas

Laba diena, Kaip sužinoti kokias gali būti pasiūlytos minimalios banko palūkanos: jaunai 3 asmenų šeimai turinčiai nuosavą, būstą, 30% santaupų prašomos paskolos (70tūkst.), šeimos pajamos 1800. Taip pat su nepriekaištingu kreditingumo istorija. Planuojamas įsigyti būstas naujos statybos, sostinėje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kestai, dėkui už klausimą. Palūkanų dydis nustatomas individualiai, bet galite galvoti apie 1,8-2,1%. Bet vienintelis būdas, kokiu galite sužinoti tiksliai, tai eikite į TOP3 bankus ir teiraukitės detalaus vertinimo. Gavę vertinimus - išsirinkite geriausią variantą.

+3Buvo naudinga
Jolita

Laba diena, galvojame su vyru apie paskolą būstui, bet kilo klausimas: Ar paskolos ir palūkanų dydžiui turės įtakos anksčiau turėti lizingai ir greitieji kreditai? Jei taip, kokios?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jolita, dėkui už klausimą. Taip, būsto paskolos išdavimui, didžiulę įtaką darys greitieji kreditai ir lizingas. Pasekmės gali būti tokios, kad būsto paskola bus neišduota. Tokiu atveju reikia eiti kruopščiai per visus bankus ir tikėtis, kad būsto paskola bus suteikta. Žinoma, pirmiausiai turite atitikti bent minimalių pajamų ir kredito istorijos kriterijus.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų