Kotedžas Kaune

Kotedžas Kaune. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kotedžas Kaune“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Agnė

Sveiki, noriu sužinoti ar galiu gauti paskolą dar vienam būstui pirkti, jei turiu jau vieną paskolą 30000 eur, kotedžas priklauso bankui įrengtas 100 proc.,mėnesinės pajamos apie 650 eur, gaunu invalidumą 155 eur, esu vieniša, nepertraukiamas darbo stažas vienoje įmonėje 10 metų, namo kaina yra apie 60000 eur namas būtų Kaune Romainiuose su sklypu baigtumas apie 70 proc., galiu įnešti apie 30000 eur įnašą. Turiu papildomo nekilnojamo turto ( sklypas Kauno raj. Radikiai 6,5 a ir sklypas šalia Palangos 15 a. Sklypai pirkti be paskolų. Turimos paskolos mokėjimas yra tvarkingas, moku laiku.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Dovile

Laba diena, kaip geriau padaryti, norime pirkti kotedžą Kaune, bet dirbame Airijoje, kotedžas kainuoja apie 80000€, koks gautųsi pradinis įnašas? Mes turim tik 20000€, tai gal geriau būtų grįžt vienam iš tėvų į Lietuvą ir pradėt dirbt Lietuvoj? Kiek laiko reiktų pradirbt, skubinames pirkt nes vienam vaikui jau 5m. Norim, kad pradėtų eit į mokyklą Lietuvoje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Kadangi dirbate Airijoje ir pajamas gaunate eurais, tad turite galimybes gauti būsto paskolą. Pradinio įnašo dydis priklausys nuo individualaus vertinimo. Galite kreiptis į bankus tiesiogiai telefonu ar el. paštu, kad įvertintų preliminariai Jūsų galimybes nuotoliniu būdu, tuomet svarstytumėte kaip elgtis. Žinoma, dirbant Lietuvoje, sąlygas tikėtina, kad gautumėte geresnes. Tačiau galbūt ir taip viskas bus gerai. Parašykite po to kaip sekėsi ir su kokiomis problemomis susidūrėte, įdomu.

+6Buvo naudinga
Lukas

Laba diena, rašau Jums su klausimu. Turime įsigyję su paskola kotedžą Kaune Romainiuose, bankui skolingi apie 40 000 eurų, šiai dienai tokio kotedžo vertė apie 100 000 eurų. Situacija tokia, kad norėtume pirkti sklypą, tačiau daug savų nuosavų pinigų neturime, sakykite galbūt galite pasiūlyti variantą kaip paprasčiau ir pigiau nusipirkti sklypą, skaičiau kad yra galimybė per kredito uniją? Tiesiog norėtųsi nusipirkti sklypą ir judėti link namo statybos o kotedžą ateityje parduoti. Dėkoju Jums už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, kredito unijos skolina ir sklypams, tačiau turi būti tvarios pajamos ir ar užteks pajamų, kai jau turite vieną paskolą. Kitų variantų nelabai ir yra, nebent šiek tiek daugiau dirbti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų