Darbas Airijoje

Darbas Airijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Airijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Ruta

Sveiki, Gyvenu Airijoje, norėčiau įsigyti NT Lietuvoje, ar galėciau gauti 100% paskolą NT ar visgi reikalinga 10%-15% pradinio įnašo? kokius dokumentus turėčiau pristatyti norint gauti paskola NT? Koks procesas vyksta norint gauti paskolą? Ačiū. Pagarbiai Ruta

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. 100% nefinansuoja, minimalus pradinis įnašas yra 15%, tačiau jis gali augti priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų individualiai įvertintos situacijos. Jums reikia kreiptis į bankus ir užpildyti jų pateiktas anketas. Tuomet, pagal pateiktus duomenis bankas pasakys ar galės apskritai suteikti paskolą ir kokios preliminariai bus sąlygos. Prieš kreipiantis būtų patogu turėti bent preliminarų būstą, kurį norite pirkti, skelbimo nuorodą.

+3Buvo naudinga
Vytas

Laba diena, Šiuo metu gyvenu ir dirbu Airijoje. Mano atlyginimas 2250 eurų į rankas, stažas 6 mėn. Norėčiau paklausti ar man būtu galimybė gauti būsto paskolą Lietuvoje? Planuoju pasiskolinti 50000 eurų. Įsigytą būstą išnuomočiau.

Atsakyti Dalintis
Marius

Sveiki, klausima seku nes esu panašioje padėtyje, norėčiau imti paskola 35000 eurų, esu dirbantis studentas Danijoje ir gaunu 1100€ atlyginimą į rankas 500€ stipendiją, ar būtų man galimybė pasiimti paskolą būstui ir jį išnuomoti?

Buvo naudinga
Liudas

Taip, galima.

Buvo naudinga
Aiste

Laba diena. Gyvenam ir dirbam Airijoj. Norėtumėm pasiimti būsto paskolą iki 50 tūkstančių. Vyro pajamos 1600eu į mėnesį. Mano 1300eu į mėnesį. Turime du vaikus. Esame susituokę.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aiste, dėkui už klausimą. Jeigu yra poreikis paskolai - bandykite kreiptis į bankus dėl situacijos įvertinimo ir Jūsų galimybių patikrinimo.

+3Buvo naudinga
Edita

Laba diena. Jei asmuo dirba pagal TERMINUOTĄ vienerių metų laikotarpio (nuo 2019 sausio iki 2020 sausio) darbo sutartį LR ambasadoje Airijoje - ar jis turi tikimybę gauti paskolą būsto kreditui? Ar Terminuota sutartis neeliminuoja šios galimybės besąlygiškai? Asmuo neturi vaikų, nėra susituokęs ir kitas asmuo, kuris kartu nori imti paskolą - turi jau pastovias aukštas pajamas. Tuo tarpu asmuo, kuris dirba ambasadoje Airijoje ir domisi šiuo klausimu bei galimybėmis yra neseniai baigęs universitetą ir prieš ambasadą "galingos" darbinės patirties bei pajamų nėra turėjęs. Taip pat, ar lemtų banko sprendimą duoti paskolą ar ne ambasadoje dirbančiam pagal Terminuotą sutartį asmeniui, tai, kad šis asmuo - interesantas turi magistro laipsnį? Dėkinga.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Edita, dėkui už klausimą. Kiekvienas žmogus ar šeima vertinami individualiai. Yra žiūrimas ir vertinamas bendras portretas. Nėra galimybės pasakyti kokiais atvejais bus išduodama būsto paskola, kokiais ne, jeigu nėra banko vertinimo. Galima pasakyti tik, kad galimybės gauti būsto paskolą yra, tačiau reikia kalbėtis su bankais tiesiogiai. O ar dirbate ambasadoje ar kažkur kitur, vertins bankas pagal savo kriterijus.

+3Buvo naudinga
Eimantas

Sveiki, jauna šeima esam 22 ir 21 metai turim dukrytę. Žmona Lietuvoje nedirba, aš dirbu Airijoje, gaunu stabilias pajamas. Yra didelis noras įsigyti būstą Lietuvoje. Kaip yra dėl paskolos būstui? Galima ją gaut? Reikalingas įnašas kažkoks? Su įnašu sunkiai, bet kaip toks variantas, paimti paskolą čia pradiniam įnašui Lietuvoje? Suprantu, kad labai rizikinga. Labai ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti į būsto paskola Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Pasikalbėkite su Luminor, SEB, Swedbank. Pradinis įnašas bus reikalingas, nuo 15% nuo perkamo būsto kainos. Taip pat labai svarbu Jūsų stažas ir gaunamų pajamų dydis. Reikia, kad įvertintų bankai. Skolintis pradiniam įnašui negalima, jeigu neturite pakankamai susitaupę, vadinasi dar nepasiruošę būsto paskolai ir čia rimtai. Negalvokite apeiti kažkaip, po to gali būti liūdna pabaiga, dar jauni esate.

+4Buvo naudinga
Audrius

Sveiki, Susidūriau su tokia problema: Reikalinga paskola sodo namo statybos baigimui. Nuo 2001 metu dirbu Airijoje. Sodo namas statomas Dvarčionių sodu bendrijoje, Vilniuje. Šiai dienai baigtumas 76 proc. Turtas įvertintas (sklypas, ūkinis ir nebaigtas statyti namas) 65000e. Prašome 35000e paskolos dešimčiai metų. Bet...12 metų pradirbęs vienoje vietoje, prieš pusę metų perėjau į geriau apmokamą darbą, žinodamas, kad teks imti paskolą. Turiu algalapius ir banko išrašus už metus laiko. Bet...atėjus "gyvai" tartis į Luminor ir į SwedBank, buvau iš karto "atmestas", nes nesu pradirbęs metų laiko vienoje darbovietėje. Mano manymu, darbuotojos irgi pritaria, jog yra neteisinga, bet nieko negali padėti, tokie įstatymai. Užstatome turto dvigubai daugiau ir jo vertė tik kils, nes dar kažka tai padarome savo lėšomis. Taip išeina kažkas pradirbęs tik metus, gautu paskola, o aš tiek metų dirbdamas, galiu tik pasvajoti apie nuosavą namuką ir grįžimą į Lietuvą? Būsiu labai dėkingas, jei pasiūlysite kokią tai išeitį. Pagarbiai Audrius

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audriau, dėkui už klausimą. Taip, deja bankai reikalauja stažo ypač dirbantiems užsienyje. Bandykite kreiptis į kitus bankus ir kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Vilma

Sveiki. Norėčiau sužinoti ar mano dukra, kuri ištekėjo š.m. rugsėjo pirmą dieną, turi galimybę gauti paramą pirmam būstui įsigyti jaunoms šeimoms (turi vieną vaiką). Situacija neaiški todėl, kad jos vardu prieš keletą metų yra paimta paskola iš banko butui įsigyti. Kadangi aš, jos mama, gyvenu užsienyje, tai neturėjau galimybės gauti paskolos, o dukroms (dar yra kita dukra), reikėjo gyvenamojo būsto. Esu išsiskyrusi prieš penkerius metus, jokio turto po skyrybu negavau. Dirbanti dukra sutiko jos vardu imti paskolą, bet visas išlaidas, susijusias su būsto pirkimu ir paskolos grąžinimu moku aš, darau reguliariai pavedimus iš Airijos į jos banko saskaitą. Ji gyvena nuomotame bute su vyru ir dukrele, o tame bute gyvena kita mano dukra. Kadangi pradinis buto įnašas ir visi kiti pavedimai yra apmokami iš mano banko saskaitos Airijoje, ar yra galimybė įrodyti, kad tai ne mano dukros butas, ne jos nuosavybė, o mano, ir kad ji neturi faktiškai jokio realaus gyvenamojo ploto ir jai reikalinga valstybės parama. Kitas klausimas būtų toks - jeigu jaunas žmogus, kuris dirbo ir užsidirbo pajamų, būdamas dar vienišas, ir įsigijo būstą iki santuokos, nebeturi teisės, kiek suprantu, būnant santuokoje gauti paramą šeimos pirmam būstui įsigyti. Kodėl asmeninis turtas prilyginamas kaip abieju sutuoktinių, nors jis įsigytas dar prieš santuoką? Ir tada kodėl vieni, kurie nesutaupė iki santuokos, verti gauti paramą, o kurie sunkiai dirbo iki jos, jau neverti valstybės paramos? DĖKUI UŽ ATSAKYMUS IŠ ANKSTO.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vilma, dėkui už klausimą. Deja, Jūsų dukra jau turi būstą, todėl parama nepriklauso. Nebent dar galioja ši 5 metų sąlyga, tuomet parama įmanoma:

  • neturi būsto nuosavybės teise pastaruosius 5 metus ir iki prašymo suteikti paramą būstui įsigyti pateikimo dienos nebuvo pasinaudoję šia paramos forma.

Paramos jaunoms šeimoms suteikiamos būtent tam, kad paremti tas šeimas kas nesugebėjo užsidirbti per tą laiką ir iš tiesų reikia pagalbos. Tie, kam pasisekė, dirbo, užsidirbo, parama nesuteikiama, nes šiuo atveju yra kam labiau reikia pagalbos.

+3Buvo naudinga
Vilma Racickiene

Sveiki.Gaila,bet atsakymas daugiau negu keistas.Aiskiai isdesciau esama situacija su irodymais,kad tai ne dukra isigijo ta buta,juo labiau uzsidirbo,o atsakyme teigiama,kad dukrai pasiseke uzsidirbti pinigu ir nusipirkti buta.Daugiau negu neprofesionalu toks atmestinis poziuris i klausima.Bet kokiu atveju dekui.

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jūsų klausimas buvo "Ar gali mano dukra gauti paramą". Atsakymas buvo: Negali. Su paaiškinimu kodėl.

Nelabai suprantu kur Jūs matote atmestinumą, paaiškinkite. Ar aš Jums turiu pasakyti kodėl vyriausybė leidžia tokius įstatymus? Savo laiką skiriu visiems atsakydamas į klausimus visiškai be jokio atlygio, norėdamas padėti žmonėms. Na, bet dėkui už Jūsų nuomonę. Linkiu sėkmės!

+3Buvo naudinga
Dovile

Laba diena, kaip geriau padaryti, norime pirkti kotedžą Kaune, bet dirbame Airijoje, kotedžas kainuoja apie 80000€, koks gautųsi pradinis įnašas? Mes turim tik 20000€, tai gal geriau būtų grįžt vienam iš tėvų į Lietuvą ir pradėt dirbt Lietuvoj? Kiek laiko reiktų pradirbt, skubinames pirkt nes vienam vaikui jau 5m. Norim, kad pradėtų eit į mokyklą Lietuvoje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Kadangi dirbate Airijoje ir pajamas gaunate eurais, tad turite galimybes gauti būsto paskolą. Pradinio įnašo dydis priklausys nuo individualaus vertinimo. Galite kreiptis į bankus tiesiogiai telefonu ar el. paštu, kad įvertintų preliminariai Jūsų galimybes nuotoliniu būdu, tuomet svarstytumėte kaip elgtis. Žinoma, dirbant Lietuvoje, sąlygas tikėtina, kad gautumėte geresnes. Tačiau galbūt ir taip viskas bus gerai. Parašykite po to kaip sekėsi ir su kokiomis problemomis susidūrėte, įdomu.

+5Buvo naudinga
Domas

Sveiki, norėtųsi dar kartą paklausti, negi vėl kažkas pasikeitė po liepos 1d. Su būsto paskolos įstatymu. Dirbu Airijoje, šeima Lietuvoje, kai buvome klausti dėl paskolos, sakė užtenka 20% savo pradinio įnašo, o po liepos pirmos, šneka jau visai kitaip, sako, kad reiktų ženkliai daugiau, ar tai tiesa?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Domai, dėkui už klausimą. Užsienyje dirbantiems asmenims, minimalaus pradinio įnašo visuomet reikėjo 30-50%, priklausomai nuo banko. Tiems, kas pajamas gauna Lietuvoje, minimalus pradinis įnašas yra viso labo 15%.

+3Buvo naudinga
Marius

Sveiki, noriu paklausti, ar galima gauti paskolą dirbant Airijoje, būsto pirkimui Lietuvoje? Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mariau, dėkui už klausimą. Kadangi pajamas gaunate eurais, tad taip, galima. Kreipkitės į bankus dėl išsamaus situacijos vertinimo ir pasiūlymo pateikimo.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų