Ar galėciau gauti 100% paskolą NT ar visgi reikalinga 10%-15% pradinio įnašo?

Sveiki, Gyvenu Airijoje, norėčiau įsigyti NT Lietuvoje, ar galėciau gauti 100% paskolą NT ar visgi reikalinga 10%-15% pradinio įnašo? kokius dokumentus turėčiau pristatyti norint gauti paskola NT? Koks procesas vyksta norint gauti paskolą? Ačiū. Pagarbiai Ruta

Ruta
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. 100% nefinansuoja, minimalus pradinis įnašas yra 15%, tačiau jis gali augti priklausomai nuo perkamo būsto ir Jūsų individualiai įvertintos situacijos. Jums reikia kreiptis į bankus ir užpildyti jų pateiktas anketas. Tuomet, pagal pateiktus duomenis bankas pasakys ar galės apskritai suteikti paskolą ir kokios preliminariai bus sąlygos. Prieš kreipiantis būtų patogu turėti bent preliminarų būstą, kurį norite pirkti, skelbimo nuorodą.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų