Yra didelis noras įsigyti būstą Lietuvoje. Kaip yra dėl paskolos būstui?

Sveiki, jauna šeima esam 22 ir 21 metai turim dukrytę. Žmona Lietuvoje nedirba, aš dirbu Airijoje, gaunu stabilias pajamas. Yra didelis noras įsigyti būstą Lietuvoje. Kaip yra dėl paskolos būstui? Galima ją gaut? Reikalingas įnašas kažkoks? Su įnašu sunkiai, bet kaip toks variantas, paimti paskolą čia pradiniam įnašui Lietuvoje? Suprantu, kad labai rizikinga. Labai ačiū už atsakymą.

Eimantas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eimantai, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti į būsto paskola Lietuvoje veikiančiuose bankuose. Pasikalbėkite su Luminor, SEB, Swedbank. Pradinis įnašas bus reikalingas, nuo 15% nuo perkamo būsto kainos. Taip pat labai svarbu Jūsų stažas ir gaunamų pajamų dydis. Reikia, kad įvertintų bankai. Skolintis pradiniam įnašui negalima, jeigu neturite pakankamai susitaupę, vadinasi dar nepasiruošę būsto paskolai ir čia rimtai. Negalvokite apeiti kažkaip, po to gali būti liūdna pabaiga, dar jauni esate.

+5Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų