Norėtųsi nusipirkti sklypą ir judėti link namo statybos o kotedžą ateityje parduoti

Laba diena, rašau Jums su klausimu. Turime įsigyję su paskola kotedžą Kaune Romainiuose, bankui skolingi apie 40 000 eurų, šiai dienai tokio kotedžo vertė apie 100 000 eurų. Situacija tokia, kad norėtume pirkti sklypą, tačiau daug savų nuosavų pinigų neturime, sakykite galbūt galite pasiūlyti variantą kaip paprasčiau ir pigiau nusipirkti sklypą, skaičiau kad yra galimybė per kredito uniją? Tiesiog norėtųsi nusipirkti sklypą ir judėti link namo statybos o kotedžą ateityje parduoti. Dėkoju Jums už atsakymą.

Lukas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, kredito unijos skolina ir sklypams, tačiau turi būti tvarios pajamos ir ar užteks pajamų, kai jau turite vieną paskolą. Kitų variantų nelabai ir yra, nebent šiek tiek daugiau dirbti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų