Romainiai

Romainiai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „Romainiai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Lukas

Laba diena, rašau Jums su klausimu. Turime įsigyję su paskola kotedžą Kaune Romainiuose, bankui skolingi apie 40 000 eurų, šiai dienai tokio kotedžo vertė apie 100 000 eurų. Situacija tokia, kad norėtume pirkti sklypą, tačiau daug savų nuosavų pinigų neturime, sakykite galbūt galite pasiūlyti variantą kaip paprasčiau ir pigiau nusipirkti sklypą, skaičiau kad yra galimybė per kredito uniją? Tiesiog norėtųsi nusipirkti sklypą ir judėti link namo statybos o kotedžą ateityje parduoti. Dėkoju Jums už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Taip, kredito unijos skolina ir sklypams, tačiau turi būti tvarios pajamos ir ar užteks pajamų, kai jau turite vieną paskolą. Kitų variantų nelabai ir yra, nebent šiek tiek daugiau dirbti ir taupyti.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų