Gal geriau būtų grįžt vienam iš tėvų į Lietuvą ir pradėt dirbt Lietuvoj?

Laba diena, kaip geriau padaryti, norime pirkti kotedžą Kaune, bet dirbame Airijoje, kotedžas kainuoja apie 80000€, koks gautųsi pradinis įnašas? Mes turim tik 20000€, tai gal geriau būtų grįžt vienam iš tėvų į Lietuvą ir pradėt dirbt Lietuvoj? Kiek laiko reiktų pradirbt, skubinames pirkt nes vienam vaikui jau 5m. Norim, kad pradėtų eit į mokyklą Lietuvoje.

Dovile
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Kadangi dirbate Airijoje ir pajamas gaunate eurais, tad turite galimybes gauti būsto paskolą. Pradinio įnašo dydis priklausys nuo individualaus vertinimo. Galite kreiptis į bankus tiesiogiai telefonu ar el. paštu, kad įvertintų preliminariai Jūsų galimybes nuotoliniu būdu, tuomet svarstytumėte kaip elgtis. Žinoma, dirbant Lietuvoje, sąlygas tikėtina, kad gautumėte geresnes. Tačiau galbūt ir taip viskas bus gerai. Parašykite po to kaip sekėsi ir su kokiomis problemomis susidūrėte, įdomu.

+6Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų