Studentė

Studentė. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „studentė“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Karolina

Esu busima sias metais studente. Esu anksciau dirbus bet siuo metu nedirbu. Noriu stoti i veterinarijos studijas kaune. Noriu paklausti ar pries imant paskola butina byti kazkiek isdirbus ar galima ja gauti ir po to dirbti kai tai bus suderinama su mokslais? Aciu

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Jomilė

Sveiki. Man 23 metai, esu medicinos 4 kurso studentė, šiuo metu dirbu ne pilnu etatu, gaunu apie 400 eurų atlyginimą į rankas. Draugas rugsėjį grįžo iš Anglijos, Lietuvoje dirba jau nuo gruodžio, jo atlyginimas apie 700 eurų, bet vėliau tikimybė, jog didės. Rudenį planuojame imti paskolą būstui (apie 110tūkst). Pradinį įnašą turime apie 30tūkst. Ar įmanoma gauti tokią paskolą mums kartu? Ar geriau imti tėtį, kaip laiduotoją, kurio pajamos į mėnesį tikrai nemažos?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jomile, dėkui už klausimą. Jūsų gaunamų pajamų yra gerokai per mažai. Norint skolintis 110 tūkst., reikėtų bent 1500-2000 eur per mėn. šeimos (bendraskolių) stabilių pajamų. Priklauso nuo banko ir vertinimas individualus, tai reikėtų tiesiogiai kreiptis. Patarčiau pasitarti su skirtingais bankais, pereiti iki rudens per visus bankus, pasikalbėti, pažiūrėti ką šneka Jūsų atveju, pasirinkti bankus su kuriais jau derėsitės. Tėtį pajungtumėte paskutinėje vietoje, tačiau laidavimas įmanomas. Kiekvieną situaciją bankai vertina individualiai, todėl reikia kreiptis visuomet tiesiogiai.

+4Buvo naudinga
Goda

Sveiki. Su draugu (mes nesusituokę) planuojame pirkti butą, vertą 50000e. Šiuo metu situacija tokia, kad aš nedirbu (esu studentė), bet turiu santaupų iš ankstesnių darbų. Draugas per mėnesį uždirba 1200e "į rankas". Žinome, kad draugas gali gauti paskolą vienas, tačiau dar nesiteiravome bankų, ar yra galimybė tapti būsto bendraskolininkais. Ar bankai atsižvelgia į tai, kad nors aš ir nedirbu, bet studijuoju perspektyvią specialybę (programavimą)? Ar visgi bendraskolininku negali tapti bedarbis? Ačiū už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Goda, dėkui už klausimą. Bendraskoliai gali būti dirbantis ir bedarbis, tačiau turi užtekti pajamų abiems pragyventi ir mokėti paskolą. Todėl kreipiantis dėl paskolos yra vertinami paraiškos teikėjai ir pateikiamas atsakymas kokios yra galimybės. Visos išvardintos sąlygos bus vertinamos individualiai ir kiekvienas bankas gali vertinti skirtingai.

+3Buvo naudinga
Samanta

Sveiki. Planuojame su vyru imti paskolą šeimoms pirmam būstui įsigyti. Vyras turi stažo apie 8 metus, paskutinėje darbovietėje dirba apie 2 metus, jam 31 metai. Jo vidutinės pajamos 750€ per mėnesį.Aš stažo turiu gal apie porą mėnesių, nes dirbau tik vasarą, kadangi buvau studentė, man 21 metai. Pradedu dirbti nuo rugsėjo. Norime kreiptis į savivaldybę 15% subsidijai gauti. Ar man reikia išdirbti 6 mėnesius, kad galėtume atsistoti į eilę 15% subcidijai gauti? Ar galime jau dabar stoti į eilę (galime eilėje laukti ir iki 1 metų laiko) ir kol ateis mūsų eilė subcidijai gauti, jau būsiu išdirbusi reikiamą stažą ir galėsime imti paskolą? Galvojame apie 30 000€ paskolą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Samanta, dėkui už klausimą. Tam, kad gautumėte subsidiją, priklausomai nuo paramos tipo ir sąlygų - turite turėti vaikų, o taip pat atitikti ir kitas sąlygas nurodytas įstatyme. Dėl pačios subsidijos, tai pažymą galite gauti, tačiau jeigu neturėsite pakankamai pajamų arba bus nepakankamas stažas - bankas tiesiog neišduos paskolos.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Laura

Sveiki, esu studentė, man 20 metų, neturiu jokių įsiskolinimų, neturiu vaikų. Vienoje darbovietėje dirbu 8 mėnesius nenutrūkstamai, mano pajamos nuo tos dienos kai įsidarbinau ir dabar vienodos - 600€ į rankas (~920€ ant popieriaus). Kokios galimybės gauti būsto paskolą? Ir kokios jos galima būtų tikėtis?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Laura, dėkui už klausimą. Galimybės manau yra, galėtumėte galvoti apie 30 tūkst. paskolos dydį. Taip pat galima kliūtis galėtų būti gana jaunas amžius. Reikėtų nuvykti į bankus ir pasikalbėti, susidaryti planą.

+3Buvo naudinga
Lukas

Esu 27m. Gaunantis 800 eur stabilias pajamas. Lizingo ar kreditų neturiu. Planuojame su drauge imti paskolą namo statybai, darbų kaina apie 60 tūkst. Pradinį įnašą planuojame 10-15. Norėtume sumą išmokėti per kuo trumpiausią siūlomą laiką. Draugė kolkas stabilių pajamų neturi, nes yra studentė. Ar po mūsų vedybų suprastės paskolos sąlygos? Ar labiau apsimoka man imti paskolą kaip vienam asmeniui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lukai, dėkui už klausimą. Negaliu atsakyti ar po vedybų nesuprastės Jūsų sąlygos, bet tikėtina, kad taip. Tik šį dalyką gali pasakyti bankai vertindami Jūsų situaciją individualiai. Jeigu imsite būsto paskolą vienas, tuomet draugė kaip ir neturės teisių į Jūsų turtą, nes jis bus įgytas iki santuokos.

+3Buvo naudinga
Brigita

Sveiki, esu studentė, ketinu keltis į didmiestį ir noriu nusipirkti nuosavą butą, didelių pajamų neturiu, ar galėčiau gauti paskolą ~70 000€?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Brigita, dėkui už klausimą. Ar gautumėte būsto paskolą priklauso nuo Jūsų pajamų per mėnesį, jų stabilumo ir kredito istorijos. Nežinodamas Jūsų pajamų negaliu atsakyti. Tačiau tiksliai atsakyti galės Jums bankai, todėl siūlau kreiptis į bankus tiesiogiai gauti tikslius pasiūlymus.

+3Buvo naudinga
Dalia

Sveiki. Esu studentė, tuoj baigsiu mokslus ir dirbsiu pagal verslo liudijimą. Turiu draugą, kuris ruošiasi imti būsto paskolą. (jo pajamos normalios, būsto paskolą gaus) Ar įmanoma nuėjus į banką pasirašyti kažkokį dokumentą, kad butas priklausys abiems, nors įmokos bus iš jo? Gal turit patarimų kaip pasielgti tokioj situacijoj, kadangi tikiu, jog nemažai jaunų žmonių ima paskola dviese, būdami dar nesusituokę.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dalia, dėkui už klausimą. Susituokus būtų kur kas lengviau, o esamu atveju Jūs neturėdama darbo niekaip neprisidėsite prie būsto paskolos, tad bankas turėdamas Jus kaip skolininkę nebus patenkintas ir galimai prieš išduodant paskolą dar suprastins paskolos sąlygas. Patarčiau pasikalbėti su bankais ir paprašyti įvertinti Jūsų situaciją, pajamas ir galimybes.

+4Buvo naudinga
Viktorija

Sveiki. Esam jauni tėvai. Turim vaikelį (1mėn). Draugas dirbantis, o aš studentė pasiemusi akademinių atostogų. Ar reikia susituokti norint pasiimti paskolą ir gauti paramą pirmam būstui jaunoms šeimoms?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Viktorija, dėkui už klausimą. Taip, norint gauti paramą, reikia būti susituokus, bent paskutinėmis žiniomis taip vis dar yra. Kol nepakeis „šeimos” apibrėžimo ir šeima bus traktuojama ir nesusituokusių asmenų sąjunga (čia būsto paramos kontekste ir teisinėje bazėje).

+9Buvo naudinga
Audrone.

Laba diena, 2008 m. vieną kartą buvau paėmusi greitąjį kreditą (kelias įmokas esu praleidusi, sumokėjusi nelaiku. Kreditą paėmiau būdama jauna ir studentė, iš smalsumo. (Kreditas yra tais pačiais metais sumokėtas, daugiau jokių greitųjų kreditų nebuvau ėmusi.) 2009 m. buvau paėmusi vartojimo kreditą mokslams, 2010 m. viskas sumokėta. Iki šios dienos neturiu daugiau ėmusi jokių paskolų. Pagal CREDITINFO, mano yra B klase (0,46 proc. ). Su vyru planuojame imti būsto paskolą, turime abu pajamas apie 1300 eurų per mėn. Vyras neturi jokių įsiskolinimų, tik paėmęs yra šaldytuvą su lizingu. Ar bankai atsižvelgs į mano senuosius paimtus, bet jau grąžintus kreditus?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Audrone, dėkui už klausimą. Dėl vyro lizingo problemų neturėtų kilti, o dėl Jūsų praeities skolų teoriškai gali būti problemų, bet realiai praėjo beveik 10 metų. Tai reikia teirautis tiesiogiai bankų, kad vertintų Jūsų situaciją ir žinosite tikslų atsakymą. Yra bankų, kurie labai skeptiškai žiūrį į apskritai greitąjį kreditą ėmusį asmenį, tačiau laikas gydo :) tad reikia žiūrėti individualiai.

+5Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų