Studijų paskola

Studijų paskola. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „studijų paskola“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
ernestas

Sveiki, prieš 5-7 metus turėjau blogybių su kreditais, tačiau dabar kredito reitingas geras, jokių bėdų neturiu, gaunu oficialiai 1000 eur į rankas, man priklauso subsidija iš valstybės, kaip našlaičiui, kuriam buvo paskirta ilgalaikė globa (kitus kritėrijus irgi atitinku), būstui įsigyti, todėl pradėjau galvoti apie paskolą būstui, ko anksčiau nedariau, nes žinau, kad mano studijų laikų perliukai neatrodys patraukliai, ar yra tikimybė gauti paskolą, praėjus tokiam laikui, ar visgi mažai šansų? dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ernestai, dėkui už klausimą. Tik bankai gali atsakyti įvertinę Jūsų situaciją. Visko gali būti, bankai skirtingai vertina, tad kreipkitės į kuo daugiau bankų, o nepavykus ten, kreipkitės į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Aurelija

Sveiki, 10 metų gyvenau užsienyje, susidarė tokia sitacija, kad nemokėjau studijų paskolos. Grįžau į Lietuva, susiradau gerai apmokamą darbą. Gaunu apie 1700e į rankas, tačiau anstoliai buvo areštavę saskaitą. Nuskaičiuoja po 750e. Jiems parašiau, kad mokėsiu pati. Areštą nuėmė. Mokėti reikės iki 2020 birželio. Kokia yra tikimybe gauti būsto paskolą, ir kada tai įmonamoma, po viešai registruotų skolu? Ar būtina pralaukti kažkoki senaties laikotarpį, pvz. 1 metai, 6 metai ar tai 10 metų? (man jau 33, tai 10 metų laukti negalėčiau) Kai buvau nuėjusi dėl paskolos, sakė duotų virš 100k, bet tada pamatė skolas ir žinoma atmetė prašymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurelija, dėkui už klausimą. Na, kiekvieno banko yra individualus reikalas ir vertinimas dėl asmenų, kurie yra turėję skolų. Kiekvienas bankas vertina savaip, todėl reikia kreiptis į bankus ir teirautis kokia situacija jų atžvilgiu į jus. Supraskite, kad bankams yra didesnė rizika išduoti paskolą tam, kuris turėjo skolų nei tam, kuris neturėjo. O kaip keičiasi bankų požiūris ir vertinimo sistemos, tai žino tik bankai.

+3Buvo naudinga
Mykolas

Aurelija, labas. Nemokejai uz studiju paskola uzsienyje ar Lietuvoje?

Buvo naudinga
Aurelija

Nemoketa lietuvoje 2012-2019 laikotarpiu. Paskola buvo isduota 15metu. Kaip ir minejau, skolu nebeliko. Studiju skola ismoketa, kaip ir planuota 2020 birzeli. Atlyginimas pakilo iki 2300 i rankas. Krediti reitinfas pakilo nuo D 99% iki B 7% rizikos neismoketi skolas. Del busto paskolos noreciau kreiptis uz metu, kai oficialiai bus praeje du metai po paskutinio iraso. Pagal skaiciuokles siulo 150k, man tereiktu 100 000k

Buvo naudinga
Mycė

Sveiki, dirbu UK, man 43m., dukra gyvena Vilniuje jai 24m. Ji uždirba apie 700e., nekilnojamo turto neturime. Norime būsto paskolos 45000-55000e. Man bankas paskolos greičiausiai neduos dėl amžiaus, tačiau ar galėtų paskolą gauti dukra. Jei ji viena negautų ar galėčiau būti laiduotoju. Jos kredito istorija švari, tik moka kas mėnesį apie 15e. studijų paskolą. Mano pagal credit.info vertinimą A raidė. UK įsipareigojimų neturiu, LT taip pat. Jei gavus paskolą ir praėjus keliems metams norėtume imti antrą paskolą būstui, ar galėtume užstatyti pirmąjį būstą. Labai dėkoju už atsakymus.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu gautumėte būsto paskolą iš banko, tuomet tas būstas priklausytų bankui kol neišmokėsite paskolos - t.y. jis bus užstatytas bankui. Todėl imant antrą paskolą negalėsite užstatyti turimos paskolos, nebent pirmosios paskolos įmokos jau sudarytų didžiulę sumą ir galbūt būtų variantų. Taičiau tai nėra įprastas dalykas ir taip įprastai nedaroma. Perkant būstą su paskola, reikia mokėti pradinį įnašą savomis lėšomis.

+3Buvo naudinga
Greta

Laba diena, esu 25 metų dirbanti biudžetinėje įstaigoje mergina. Mano mėnesio pajamos į rankas (atskaičius mokesčius) 622 eur. Planuoju įsigyti naujos statybos būtą - iki 40000 eur. Studijuojant ėmiau studijų paskolą, susimokėti už mokslus, liko sumokėti apie 1600 eur, į mėnesį moku po 20 eur. Noriu pasiteirauti ar aš galiu pretenduoti į paskolą ir jei neturiu galimybės šiuo metu surinkti pradinį įnašą, ar galėčiau būtą įsigyti pagal išperkamąją nuomą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Pretenduoti galite, tačiau bankas pasakys po vertinimo kokią maksimalią sumą Jums galės suteikti. Pradinis įnašas yra būtinas norint gauti būsto paskolą, tačiau yra NT projektai, kurie siūlo butus pagal išperkamąją nuomą be pradinio įnašo.

+3Buvo naudinga
Renata

Sveiki, norėčiau įsigyti nuosavą butą Vilniuje iki 60 000. Esu vieniša, 24m, dirbu paklausioje srityje, gaunu 1000eur į rankas. Tačiau studijoms esu ėmusi valstybės skiriamą paskolą už studijas ir pragyvenimą. Ar studijų paskola man labai trukdytų gauti paskolą banke? Nors įmokos per mėnesį siekia tik 90eur.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Renata, dėkui už klausimą. Turima paskola manau, kad įtakotų sąlygas, tačiau norimo dydžio paskolą manau galite gauti. Kreipkitės į bankus tiesiogiai pasiūlymų gavimui.

+3Buvo naudinga
Agnė

Sveiki. Su vyru norime imti būsto paskolą. Aš esu pasiėmusi studento paskolą ir dar studijuoju, todėl paskolos dar nepradėjau išmokėti, o vyras jokių paskolų neturi, jo kredito istorija labai gera. Ar tai būtų kliutis mano vyrui pasiimti būsto paskolą? Jis, žinoma, imtų ją “ant savęs”.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Agne, dėkui už klausimą. Jeigu esate susituokę, tai būsto paskolos imamos kartu, šeimoje. Tačiau studijų paskola nėra kažkas blogo, svarbu, kad imant būsto paskolą užtektų Jūsų pajamų įvykdant įsipareigojimus. Jeigu pajamų užteks, būsto paskolą gausite.

+3Buvo naudinga
Ema

Sveiki, Norime su draugu imti paskolą pirmam gyvenamam būstui, nesame susituokę ir neturime vaikų. Mano tėvai išsiskyrė vaikystėje ir iki pilnametystės netekau mamos. Kadangi atitikau kriterijus gavau soc. stipendiją studijų metu ir našlaičio išmokas. Ar tokios pačios sąlygos galioja ir norint gauti valstybės remiamą paskolą ir ar paskolą turi imti tik vienas iš poros? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ema, dėkui už klausimą. Taip, parama galiotų tik Jums vienai, tačiau, kadangi netekote tik mamos ir Jumis rūpinosi tėtis, turėjote išlaikyma ir nebuvote soc. rupyboje, tikėtina, kad parama nepriklausys. Dėl paramos ar ji Jums priklauso reikėtų kreiptis ir pasitikslinti savivaldybėje.

+3Buvo naudinga
Andrius

Laba diena, Galvoju apie nuosavo būsto įsigijimą, tačiau neturiu pradinio įnašo. Kaip suprantu gauti paskolą be pradinio įnašo nėra galimybių. Noriu paklausti, ar yra kokia nors galimybė gauti paskolą pradiniam įnašui? Kitaip sakant- gauti dvi paskolas. Vieną pradiniam įnašui, o kitą- būstui. Taip pat norėčiau pasiteirauti kokią paskolą galėčiau gauti? Mano grynosios mėnesinės pajamos yra 700 eurų. Esu nevedęs, vaikų neturiu, amžius- 32 m. Finansiniai įsipareigojimai- moku dar studijų metais paimtą studentišką paskolą (maždaug 6-7 eurai per mėnesį). Būčiau labai dėkingas už jūsų konsultaciją. Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Deja, pradiniam įnašui skolintis negalima. Jeigu ketinate skolintis tuomet esate nepasiruošęs būsto paskolai. Pasitaupykite ir tik tada imkite paskolą. Būsto paskola į mišką nepabėgs, taupykite.

+4Buvo naudinga
Justė

Sveiki, kolkas esu nedirbanti tik vykdau individualią veiklą, draugo pajamos apie 1000 eur,taigi gautume apie 90 tūkst paskolą, tačiau vasarą susituoksime, ir kaip suprantu jo pajamos dalinsis ir ant manęs, o aš dar turiu studijų paskolą, taigi norėtume patarimo ar labiau šiuo atveju apsimokėtų imti paskolą iki vestuvių kol duodama tokia suma tik jam? Ar būtų duodama tokia suma ir po vestuvių jei išdirbčiu kur nors tą reikalingą pusę metų? Nes kolkas atrodo, kad visas sąlygas tik sugadinčiau su savo paskola ir minimaliu atlyginimu pusę metų.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Labai tikėtina, kad bus palankesnės sąlygos imant vienam. Bet tikrai nežinau kaip bus, nes tik bankas įvertinęs situaciją gali tiksliai pasakyti. Tik atkreipkite dėmesį, kad būsto paskola nėra kažkoks stebuklas, supraskite, kad kai pradėsite gyventi kartu, susilauksite vaikų, iš tikrųjų realiame gyvenime Jūsų pajamos bus padalintos šeimai ir reikės suktis: mokėti įmokas bankui, mokesčius, vyras pirks Jums sukneles, batelius, gėles, o dar jeigu vaikas - pampersai ir t.t. :) Taigi, apsvarstykite ar tikrai šiuo metu esate pajėgūs imti būsto paskolą ir įsipareigoti, galbūt verta palaukti ir subręsti kaip šeima, išsiaiškinti kokio namo ar buto iš tikrųjų norite ir tik tada jau skolintis, jeigu prireiks. Niekur nenuskubėsite tikrai. Bet kokiu atveju sėkmės!!

+3Buvo naudinga
Darius

Laba diena, Aš su žmona planuojame pasiimti būsto paskolą, bet prieš apsilankant bankuose norėčiau trupučio pagrindinės informacijos. Esame jauna šeima, mano žmona gauna 380 eur. atskaičius mokesčius. Aš ištęstinių studijų studentas, laisvu laiku dirbu pagal individualią veiklą, o vasaros metu Danijoje dirbu sezoninį darbą. Domėjaus apie darbo tęstinumą, kiek supratau 6 mėn. toj pačioje darbovietėje. Jeigu išdirbčiau 6 ir daugiau mėn. pagal individualią veiklą ir būtų pajamos 600 eur. mėn plius žmonos 380 eur/mėn. Ar bankas atsižvelgtų į tas pajamas gautas sezono metu uždirbtus uzsienyje? Gaunamos pajamos eurais į lietuviška saskaita virs 1000 euru.mėn. Danijoje dirbu 2 sezoną. Pajamas deklaruoju. Taip pat, kaip dėl statuso-studentas? Ačiū už atsakymus ;)

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dariau, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų galimybė gauti paskolą yra reali, reikia viską deklaruoti ir su deklaracijomis keliauti į bankus. Pateikti vertinimui ir laukti ką pasakys. Taip pat būtų gerai jeigu prieš einant jau būtumėte išsirinkę bent preliminarų būstą, duotumėte nuorodą į skelbimą ar pan. Tada galėtų tiksliai pasakyti. Nueikite į TOP4 bankus ir pasidomėkite kokia yra dabartinė situacija pagal turimas sąlygas. Gavę atsakymus iš bankų, galite informacija pasidalinti su skaitytojais prie šio klausimo. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų