Ar sugadinčiau paskolos sąlygas jeigu aš vykdau individualią veiklą, o draugas uždirba pagrindines pajamas?

Sveiki, kolkas esu nedirbanti tik vykdau individualią veiklą, draugo pajamos apie 1000 eur,taigi gautume apie 90 tūkst paskolą, tačiau vasarą susituoksime, ir kaip suprantu jo pajamos dalinsis ir ant manęs, o aš dar turiu studijų paskolą, taigi norėtume patarimo ar labiau šiuo atveju apsimokėtų imti paskolą iki vestuvių kol duodama tokia suma tik jam? Ar būtų duodama tokia suma ir po vestuvių jei išdirbčiu kur nors tą reikalingą pusę metų? Nes kolkas atrodo, kad visas sąlygas tik sugadinčiau su savo paskola ir minimaliu atlyginimu pusę metų.

Justė
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Juste, dėkui už klausimą. Labai tikėtina, kad bus palankesnės sąlygos imant vienam. Bet tikrai nežinau kaip bus, nes tik bankas įvertinęs situaciją gali tiksliai pasakyti. Tik atkreipkite dėmesį, kad būsto paskola nėra kažkoks stebuklas, supraskite, kad kai pradėsite gyventi kartu, susilauksite vaikų, iš tikrųjų realiame gyvenime Jūsų pajamos bus padalintos šeimai ir reikės suktis: mokėti įmokas bankui, mokesčius, vyras pirks Jums sukneles, batelius, gėles, o dar jeigu vaikas - pampersai ir t.t. :) Taigi, apsvarstykite ar tikrai šiuo metu esate pajėgūs imti būsto paskolą ir įsipareigoti, galbūt verta palaukti ir subręsti kaip šeima, išsiaiškinti kokio namo ar buto iš tikrųjų norite ir tik tada jau skolintis, jeigu prireiks. Niekur nenuskubėsite tikrai. Bet kokiu atveju sėkmės!!

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų