Ar yra kokia nors galimybė gauti paskolą pradiniam įnašui?

Laba diena, Galvoju apie nuosavo būsto įsigijimą, tačiau neturiu pradinio įnašo. Kaip suprantu gauti paskolą be pradinio įnašo nėra galimybių. Noriu paklausti, ar yra kokia nors galimybė gauti paskolą pradiniam įnašui? Kitaip sakant- gauti dvi paskolas. Vieną pradiniam įnašui, o kitą- būstui. Taip pat norėčiau pasiteirauti kokią paskolą galėčiau gauti? Mano grynosios mėnesinės pajamos yra 700 eurų. Esu nevedęs, vaikų neturiu, amžius- 32 m. Finansiniai įsipareigojimai- moku dar studijų metais paimtą studentišką paskolą (maždaug 6-7 eurai per mėnesį). Būčiau labai dėkingas už jūsų konsultaciją. Ačiū.

Andrius
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Deja, pradiniam įnašui skolintis negalima. Jeigu ketinate skolintis tuomet esate nepasiruošęs būsto paskolai. Pasitaupykite ir tik tada imkite paskolą. Būsto paskola į mišką nepabėgs, taupykite.

+4Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų