Darbas Norvegijoje

Darbas Norvegijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Norvegijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Iveta

Laba diena. Su sugyventiniu dirbame Norvegijoje, turime mažą vaiką. Ar gautume paramą ir paskolą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Iveta, dėkui už klausimą. Jeigu gyvenate ir dirbate Norvegijoje, tuomet paramos negausite, o būsto paskolas apskritai užsienio valiuta pajamas gaunantiems lietuviams sunkiai bankai išduoda. Tačiau reiktų individualaus vertinimo dėl tik paskolos gavimo.

+3Buvo naudinga
Evelina

Laba diena, turiu keletą klausimų dėl būsto paskolos Vilniuje su užsienio pajamomis. Tėvai, dirbantys Norvegijoje, nori įsigyti būstą iki 180 000 eurų Vilniuje. Jų amžius 47 m. ir 50 m. Abu tėvai dirba legaliai, pajamas gauna kronomis. Kurie Lietuvos bankai ir kredito unijos duoda paskolas su užsienio pajamomis, šiuo atveju kronomis? Kokio dydžio palūkanos?Taip pat labai aktualu, kokio dydžio pradinis įnašas yra numatytas paskoloms su užsienio pajamomis?? Taip pat būtų įdomu sužinoti, ar vienas iš tėvų gali imti paskolą kartu su asmeniu dirbančiu Lietuvoje ir gaunančiu algą eurais, jei visgi paskolos vien su užsienio pajamomis Lietuvos bankai nesuteiktų? Labai lauksiu Jūsų išsamaus atsakymo. Gražios dienos!

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Evelina, dėkui už klausimus. Deja, nėra konkretaus atsakymo kas galėtų išduoti būsto paskolą esamai situacijai. Reikia kreiptis į bankus dėl vertinimo. Dabar situacija sudėtingesnė, nes bankai nelinkę išdavinėti būsto paskolų pajamas gaunantiems ne eurais. Tačiau reikia pereiti per bankus ir kredito unijas ir teirautis, kad įvertintų situaciją - nėra kito kelio. Palūkanų dydžius ir žmonių patirtis sekite čia.

+3Buvo naudinga
Eleonora

Sveiki, norėjau pasiteirauti. Ar įmanoma būtų gauti būsto įrengimo paskolą? Statome namą , planuojame pasistatyti (namo dėžutę be paskolos).Namas statomas Vilniaus mieste. Tačiau namo vidaus įrengimui norėtume gauti paskolą. Aš dirbu Lietuvoje (mano alga į rankas 800eurų) , mano vyras dirba Norvegijoje.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Eleonora, dėkui už klausimą. Taip, įmanoma ir tai įprastas procesas. Kreipkitės į bankus dėl galimybių Jūsų šeimai ir namo projektui.

+3Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki, dirbu Norvegijoje 3 metus, firm įsikūrusi Lietuvoje. Atlyginimą gaunu eurais į lietuvišką saskaitą, bet sutartyje rašoma kronomis (yra galimybe sutartį perrašyti eurais, bet 1 mėnesiui) Galbut Seb bankas teikia paskolą būstui? Swed Atsisakė.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Nemanau, kad galima, esmės tai nepakeis. Kreipkitės į bankus ir pasiteiraukite.

+3Buvo naudinga
Monika

Laba diena, man 20 metu dirbu Norvegijoje, mėn. pjamos apie 10000 kronu,/1000 EURU/, įsipareigojimų ir kitų paskolų neturiu, gyvenu su tėvais. Ar galimybė būtų gauti būsto paskolą Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Monika, dėkui už klausimą. Manau, kad ne, reikėtų padirbti ilgiau ir pajamos yra gana mažos žinant kiek kainuoja Norvegijoje pragyvenimas. Taip pat sudėtinga gauti paskolas apskritai jeigu dirbate užsienyje ir gaunate pajamas užsienio valiuta. Bet kokiu atveju reikia kreiptis į bankus, kad sužinoti tikslų atsakymą.

+3Buvo naudinga
Aidas

Sveiki, dirbu Norvegijoje ir mokesčius moku Norvegijoje, ar turiu teisę prašyti būsto paskolos Lietuvoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aidai, dėkui už klausimą. Turite teisę prašyti, bet bankai turi teisę atsisakyti. Šiuo metu daugelis bankų dar vangiai išduoda paskolas užsienio valiuta gaunantiems, bandykite pirmiausiai kreiptis į Swedbank.

+3Buvo naudinga
Norvegija

Sveiki, Situacija tokia - esu vedęs, turim kūdikį Lietuvoje, pats dirbu - važinėju į Norvegiją. Mano uždarbis 3,400 eurų į mėnesį (pastovus dydis kronomis). Žmona dabar dekrete, pajamos mažos. Kokios galimybės gauti būsto paskolą? Koks pradinis įnašas? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Nuo sausio 1 d. įsigalioję įstatymo pakeitimai padarė įtaką. Atlikome tyrimą ir apklausėme bankus dėl šio klausimo, plačiau: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Sigita

Sveiki. Šiuo metu dirbu Norvegijoje, bet nesu išsideklaravusi iš Lietuvos. Algą gaunu kronomis, tačiau mano alga pervedama į lietuvišką sąskaitą, kurią turiu ir eurais, ir kronomis. Ar įmanoma gauti būsto paskolą? Su pagarba, Sigita.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sigita, dėkui už klausimą. Galimybė gauti pajamas yra, Jūs skaitytumėtės kaip pajamas gaunanti užsienio valiuta, bet ne eurais, nesvarbu į kurią sąskaitą pervedami pinigai. Dėl nuo sausio 1 d. įsigaliojusio įstatymo, bankai pradeda teikti paskolas, plačiau mūsų tyrime: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Tautvydas

Sveiki, ar kas nors pasikeitė dėl būsto paskolos dirbantiems Norvegijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tautvydai, dėkui už klausimą. Bankai, po truputį pradeda išdavinėti jau būsto paskolas. Bankai.lt atliko tyrimą, kurie bankai suteikinėja paskolas, su rezultatais susipažinkite čia: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Rasa

Laba diena. Esu išsituokus Lietuvoje dirbanti moteris. Vaikai jau suaugę. Su draugu, kuris dirba Norvegijoje, norime pirkti būstą Lietuvoje. Kas mėnesį jis man siunčia pinigus pradiniam įnašui. Ar galėsiu gauti būsto paskolą pasinaudojus draugo sutaupytais pinigais? Mano asmeninės pajamos 500 eurų į rankas. Ačiū.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rasa, dėkui už klausimą. Ne, jeigu imsite būsto paskolą viena, Jūsų draugo pinigai nesiskaitys kaip pajamos. Tačiau su 500 eurų atlyginimu, minimalią būsto paskolą gal ir galėtumėte gauti. Galite imti būsto paskolą kartu, apie tai skaitykite plačiau: būsto paskolos, gaunantiems pajamas užsienio valiuta. O ir imant kartu, Jūsų Lietuvoje gaunamas atlyginimas padėtų bendrai paskolai.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų