Kontraktas

Kontraktas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „kontraktas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrius

Norėjau sužinoti, kokios galimybės gauti paskolą sklypo pirkimui ir namo renovacijai, esu dirbantis užsienyje,kur geriausia kreiptis ir kokius dokumentus reikėtų turėti. Dirbu ES Nyderlanduose, ar kontraktas turi būti neterminuotas? Į ką atsižvelgia bankai duodami paskola dirbantiems uzsienyje?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Egle

Sveiki, norėjau paklausti. Ar turime galimybę gauti paskolą būstui? Vyras turi darbo stažą tačiau dabar vis važinėja uždarbiauti į Norvegiją. Ten dirba pagal kontraktą. Du mėnesius dirba, mėnesiui grįžta ir vėl važiuoja atgal.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Bankai išduoda būsto paskolas, tad tik bankai ir gali atsakyti įvertinę Jūsų šeimos situaciją ir ar sutiks paskolinti.

+3Buvo naudinga
Mantas

Ar suteikiat paskolas dirbantiems ne Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mantai, dėkui už klausimą. Suteikiamos, bet priklauso nuo situacijos, kurioje šalyje dirbate, kaip dirbate, kiek dirbate, kokia valiuta gaunate pajamas ir pan. Bet kokiu atveju, kiekvieną situaciją vertina bankas individualiai.

+4Buvo naudinga
Mantas audzijonis

Labas, dirbu norvegijoje gauniu atliginima norvegiskom kronom i norvegiskia saskaita darbo kontraktas 100% visus metus ir pastovius darbas atliginimas vedamas 20 Dienia.

+14Buvo naudinga
Modestas

Norėčiau sužinoti ar įmanoma gauti būsto paskolą dirbančiam užsienyje ir turint neterminuota kontraktą ir tarkim turint laiduotoją?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modestai, dėkui už klausimą. Viskas yra įmanoma, tačiau turite atitikti bankų reikalavimus. Vieni pagrindinių tai būtų Jūsų gera kredito istorija ir pajamos gaunamos eurais. Taip pat bankai vertindami paskolos suteikimo galimybę, žiūri į bendrą šeimos portretą ir vertina visumą.

+3Buvo naudinga
ŽIVILE

Sveiki, sakykite ar bankai suteikia busto paskolą Lietuvoje, dirbant Norvegijoje pagal neterminuotą sutartį, darbas sezoninis, bet tais mėnesiais, kada nedirbama, taip pat gaunamos pajamos (NAV), domina ar bankai žiūri metines palūkanas ir vertina ar galima suteikt paskolą, ar pasakius, kad darbo kontraktas ne metinis visi keliai uzkirsti gauti NT paskolą? P.s Turint reikiamą pradinį įnašą. Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Živile, dėkui už klausimą. Šiuo metu Lietuvoje veikiantys bankai, dėl valiutos rizikos, neišduoda būsto paskolų užsienio valiuta (ne eurais) gaunantiems pajamas. Reikia laukti kol situacija pasikeis.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų