Neterminuotas kontraktas

Neterminuotas kontraktas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „neterminuotas kontraktas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Giedrius

Norėjau sužinoti, kokios galimybės gauti paskolą sklypo pirkimui ir namo renovacijai, esu dirbantis užsienyje,kur geriausia kreiptis ir kokius dokumentus reikėtų turėti. Dirbu ES Nyderlanduose, ar kontraktas turi būti neterminuotas? Į ką atsižvelgia bankai duodami paskola dirbantiems uzsienyje?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Modestas

Norėčiau sužinoti ar įmanoma gauti būsto paskolą dirbančiam užsienyje ir turint neterminuota kontraktą ir tarkim turint laiduotoją?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Modestai, dėkui už klausimą. Viskas yra įmanoma, tačiau turite atitikti bankų reikalavimus. Vieni pagrindinių tai būtų Jūsų gera kredito istorija ir pajamos gaunamos eurais. Taip pat bankai vertindami paskolos suteikimo galimybę, žiūri į bendrą šeimos portretą ir vertina visumą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų