Komandiruotės

Komandiruotės. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „komandiruotės“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Justinas

Sveiki, Norėjau pasiteiraut, dirbu komandiruotėse apie metus lietuviškoj įmonėj, atlyginimas svyruoja nuo 1000 iki 3000, ar gaučiau paskolą iki 60000e?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Aldas

Laba diena, Norėčiau pasiteirauti. Šiuo metu esu dirbantis komandiruočių principu užsienio valstybėje, bet per lietuvišką įmonę. Gaunamas atlyginimas yra į mėnesį apie 2000 eurų, pervedama į lietuvišką sąskaitą (į rankas pagal sutartį 700 eurų). Grįžimai į Lietuvą kas 6 savaites ir atostogaujama 2 savaites Lietuvoje. Klausimas būtų ar tai skaitoma kaip pertraukiamas darbas ir darbo stažas skaičiuojamas tik tada kai būnu išvykęs į komandiruotes? Ar visgi nuo įdarbinimo dienos? Grįžęs į Lietuvą visada pasiimu neapmokamas atostogas. Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aldai, dėkui už klausimą. Jeigu pajamos yra gaunamos stabiliai, kas mėnesį, tuomet yra galimybė, kad komandiruotpinigiai bus įvertinti. Kaip bus vertinama Jūsų situacija negaliu pasakyti, bankai turi savo skirtingas metodikas ir vertina asmenis individualiai ir suteikia kiekvienam rizikingumo laipsnius. Todėl reikia kalbėtis su skirtingais bankais. Šiaip, tolimųjų reisų vairuotojai gauna paskolas, bet kiekvieno situacija gali būti individuali.

+3Buvo naudinga
Vytautas

Sveiki, ar trukdytų imti paskolą tai jog keičiau darbą, bet dėl komandiruočių ir įmonės direktorius tas pats, pasikeite pavadinimas tik. Darbo keitimas yra tik dėl komandiruočių užsienyje.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vytautai, dėkui už klausimą. Darbo sutarties keitimas jau yra darbo keitimas ir standariniu atveju reikalaujamas 6 mėn. darbo stažas. Tačiau kalbėkitės su bankais ir galbūt situacija yra kitokia ir galima bus įrodyti esamą situaciją, galbūt sumažins stažo reikalavimą.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Sveiki. Dirbu Lietuvos įmonėje, kuri mane siunčia į komandiruotes užsienyje (šiuo metu Norvegija). Bankas pateikė pasiūlyma kur kreditas yra laikomas užsienio valiuta (šiuo atveju NOK). Bankas taip pat nustatė jei NOK valiutos kursas kris euro atžvilgiu, mano kredito suma padidės, ko pasekoje padidės ir įmokos. Pajamas gaunu Lietuvos valiuta. Klausimas. Kodėl bankas man pateikė pasiūlymą ir kredito sutartį kurioje kreditą deklaruoja užsienio valiuta?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Arvydai, dėkui už klausimą. Galbūt darbo sutartyje yra nurodytas atlyginimas kronomis? Kito paaiškinimo nežinau. Ar tai laikinojo įdarbinimo įmonė per kurią dirbate?

+3Buvo naudinga
Arvydas

Atlyginimas gaunamas eurais.

Buvo naudinga
Arvydas

Ir tai ne laikinas darbas, pasirąšęs neterminuotą sutartį, kurioje atlyginimas nurodomas eurais

Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tuomet negaliu paaiškinti banko sprendimo, vienintelis paaiškinimas, kad bankas susiejo darbo vietą (komandiruotes) su valiuta. Tai yra keista. Pasikalbėkite su banku, manau, kad tai nėra teisinga. Pasidalinkite kaip sekėsi, įdomu.

+3Buvo naudinga
Arvydas

Su banku kalbėjausi, jie traktuoja, kad didesnę laiko dalį praleidžiu užsienyje, o ne lietuvoje ir jie tai užskaito kaip gyvenimu užsienyje, nesvarbu kad esu registruotas Lietuvoje ir joje moku mokesčius. Ir atlyginimas gaunamas į lietuvišką banko sąskaitą

Buvo naudinga
Mindaugas

Gal galit pasakyti koks bankas , mane domina paskola dirbant uzsienyje ir gaunant pajamas eurais

Buvo naudinga
Arvydas

Swedbank

Buvo naudinga
Mindaugas

Laba diena, norėčiau paklausti, jeigu mes su drauge dabar dirbam užsienyje, per lietuvišką agentūrą. Mūsų alga yra nuo 2000 iki 3000. Bet mūsų darbdavys sodroj rodo tik apie 500, o kiti pinigai skaitos kaip komandiruotės išlaidos. Tai norėjau paklaust, prieš imant paskolą bankai žiūri tik į pačią algą ar kiek įmonė perveda į saskaitą? Dėkui.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Bankai žiūri į darbo sutartį ir bando nustatyti stabilių pajamų dydį. Vairuotojams komandiruotpinigiai, kai kuriuose bankuose pripažįstami, kitų specialybių sunkiau. Jūsų atveju reikia kalbėtis su bankais ir kredito unijomis. Taip pat, svarbu pajamas gauti eurais.

+3Buvo naudinga
Nanditas

Sveiki, noriu paklausti, dirbu Lietuviškoje įmonėje, tačiau važinėju į komandiruotės Norvegijoje, dirbame abu su žmona, esame jauna šeima, pajamos per mėnesį ~4000, ir dabar radom namą, kurį norim pirkti, tik neturim pradinio įnašo, o jei išvažiuosim jį greičiausiai nupirks, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma, kad vertintojas įvertins namą daugiau, nei nori šeimininkas, ir bankas kai man paskolins lygiai tą sumą, kurios namo šeimininkas nori? Pvz: namas kainuoja 80000,man reikia 12000 įnašo, vertintojas įvertina 92000, tada šeimininkas pasako, kad aš jam įnašą daviau, ar bankas tada man paskolins 80000?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu pasitikite pardavėju, tuomet tokia schema yra įmanoma dėl pradinio įnašo, bet šiaip nerekomenduoju, nes mano manymu patys kasate sau duobę. Bet kiekvieno reikalas ir atsakomybė priimti sprendimus. Dėl pačios paskolos, tai bankai šiuo metu neišduoda dar būsto paskolų gaunantiems pajamas užsienio valiuta, todėl Jums reikėtų kreiptis į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Sergej

Sveiki. Norėjau paklausti. Esam su žmona. Kokiu atveju mes galėtume gauti būsto paskolą? Turime pinigų sumą pradiniam įnašui. Dirbam uab headex, Vokietijoje komandiruočių principu, bet sutartis yra terminuota. Gaunam ant 2 žmonių apie 3000e.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sergej, dėkui už klausimą. Būtinai nueikite į TOP3 bankus ir pasiteiraukite dėl galimybių. Tik matydami Jūsų situaciją, kredito istoriją, kiekvienas bankas pateiks savo pasiūlymą ir nuomones apie galimybes.

+3Buvo naudinga
Gitana

Esam 21m ir 27m nesusituokusi šeima turim 9 mėn. vaiką. Aš esu motinystės atostogose, o sužadėtinis dirba Norvegijoje per Lietuvos firmą. Mano pajamos su pašalpa per mėn. išeina 248€, o sužadėtiniui per mėn. vis skirtingai, nes 2 mėn. dirba 1mėn. Lietuvoj atostogauja. Žinom, kad SEB banke 50% teskaičiuoja komarinduotės pinigus norint imt būsto paskolą. Sužadėtinis turi automobilio paskolą, bet jis grąžins viską jau kita mėn. Mūsų bendros pajamos per 3mėn. 3751€ skaičiuojant tik jo minimalų atlyginimą 334€ 50% komandiruotes pinigus. Kokią didžiausią paskolą būtų tikimybė gaut susituokus ar tik jam vienam? Jam per 3mėn. 3000€ gaunasi. Ir kaip bankas skaičiuoja kiek 1 žmogui turi užtekt ir kiek 1 vaikui? Gyvenam Skuodo raj., namą žiūrinejam aplink Kretinga. Jo darbas 2mėn. Norvegijoje 1mėn. Lietuvoje, Lietuvoje stažas nutrūksta, bet pasiėmus biuletenis viskas tvarkoje su šituo stažu būtų. Pajamos kas mėnesį išeina, pirmą mėn. jam sumoka už 2sav., kitą mėn už pilną mėn. ir tada kitą mėn. vėl už 2sav. Ir jei jis imtų vienas pats paskolą, kaip skaičiuotų dėl vaiko jei alimentų nėra priteistų?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gitana, dėkui už klausimą. Nėra konkretaus atsakymo kokias sumas išduotų bankas imant būsto paskolą. Nestandartinė situacija, todėl reikia individualaus vertinimo dėl darbo Norvegijoje ir Lietuvoje. Kreipkitės į bankus, kad pateiktų visus įmanomus variantus su paskaičiavimais pagal Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Gedimina

Laba diena, Norime pirkti namą, kurio kaina yra apie 14000€. Pusę sumos esame susitaupę, pusę tektų skolintis. Ar galima tikėtis, kad gausim paskolą ir kokią ją imti? Vartojimo paskolą ar paskolą būstui? Laukiamės kūdikio, tačiau esam nesusituokę. Šiuo metu dirbantis tik vyras, "ant popieriaus" 550€ atlyginimas dienpinigiai (dirba lietuvių firmoje, kuri siunčia į komandiruotes).

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gedimina, dėkui už klausimą. Nuvykite į bankus ir pasiteiraukite apie galimybes gauti tiek būsto, tiek vartojimo paskolas. Pateikę asmeninius duomenis ir perkamą būstą, gausite pasiūlymus. Išsirinkite geriausią paskolos tipą. Jeigu bankas suteiktų paskolą būstui - būtų geresnės palūkanos. Taip pat galite pasiteirauti kredito unijose dėl būsto paskolos. Jeigu nepavyks su būsto paskola, tuomet rinkitės vartojimo.

+4Buvo naudinga
Mindaugas

Sveiki. Esu našlaitis nuo nepilnametystės be abiejų tėvų. Dabar man 29 metai, ar galėčiau gauti valstybės remiamą 20 proc. paramą būsto isigijimo, jeigu šiuo metu dirbu Lietuvoje, bet vykstu į komandiruotes Vokietijoje, o atlyginimą mano sudaro 3.25 eur į val. Lietuvoje ir kita dalis sudaro dienpinigiai+maistpinigiai, kai bunu Vokietijoje. Tai pvz. būtų Lietuvoje gaunu 520eur bruto atlyginimo + maist ir dienpinigiai tai mano mėnesinės pajamos į rankas svyruoja nuo 1200 iki 1600 eur. Tai klausimas būtų ar galiu vis del to pretenduoti į šią paramą? Esu vienas be šeimos. Ar mano pajamos jau viršyja?Atsiprašau už stipriai išplėstą klausimą! Ir ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Mindaugai, dėkui už klausimą. Dėl pačios našlaičio sąlygos - taip, yra galimybė gauti 20% paramą. Tačiau pagal pajamų dydį, jos yra per didelės, nes negali viršyti 10 560 EUR per metus, o Jūsų viršija - dėl šios sąlygos parama Jums nepriklauso. Plačiau apie paramą paskaitykite čia.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų