Darbas Vokietijoje

Darbas Vokietijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Vokietijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Mantas

Laba vakara, dirbu Vokietijoje ir noreciau gauti paskola butui lietuvoje cia dirbu 6 men ar galima butu gauti per men uzdirbu 1,7k.?

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Ramunė

Sveiki, dirbu Vokietijoje ir noreciau gauti paskola butui Lietuvoje. Klausimas ar uztenka metu isdirbt uzsienyje ar reikia dvieju? Pajamos i rankas per menesy 2183.Dirbu slaugytoja pas privatu asmeny,viskas oficialu,visus reikiamus dokumentus, popierius ko reikia bankui viska turiu.Ar galiu gauti paskola butui? ACIŪ uz atsakyma...

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
aurimas

Sveiki, su Sugyventine planuojame imti busto paskola, bet (as dirbu Lietuvos imoneje komandiruociu principu vokietijoje , ant popieriaus gaunu 720, i rankas su dienpinigiais i menesi iseina minimum2200e i rankas, bet buvau anstoliuose mazdaug pries 2metus tik susimokejau skolas,anstoliai buvo uz vairavima be teisiu) drauge ant popieriaus gauna 1000 , taigi klausimas : ar bankas mums bendrai duotu paskola bustui nesusituokus,ar labai trukdytu kad anksciau buvau anstoliuose ? man 30m,draugei 26m

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Aurimai, dėkui už klausimą. Ar duos bankas paskolą ar ne, priklauso tik nuo banko individualaus Jūsų situacijos vertinimo.

+4Buvo naudinga
Konstantin

Laba diena, turiu tokį klausimą, dirbu Vokietijoje, darbas toks 2 mėnesiai dirbu, 1 mėnesį atostogos, į rankas per vieną mėnesi gaunu 2400eur, noriu sužinoti ar galiu gauti būsto kreditą Lietuvoje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Konstantin, dėkui už klausimą. Tik bankas galės įvertinti ir atsakyti, kai įvertins Jūsų individualią situaciją, pajamų istoriją, kredito istoriją ir pan. Situacija nėra standartinė ir bus tikrai sudėtingiau, bet kad sužinoti - reikia vykti į bankus.

+3Buvo naudinga
Liubovė

Sveiki, Man 55 metai, vyrui 52 metai, aš dirbu ir moku mokesčius Vokietijoje, vyras dirba LT, abu mes gauname į rankas apie 2000 €, norime įsigyti 2 kambarių būstą; Klausimas: ar Bankas gali suteikti mums busto paskolą? Ačiū.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liubove, dėkui už klausimą. Manau, kad Jūsų amžius gali būti kliūtis gauti būsto paskolą. Kreipkitės į bankus, kad patikrintų galimybes, galbūt yra įmanomi kitokie finansavimo sprendimai.

+3Buvo naudinga
Sergej

Sveiki. Norėjau paklausti. Esam su žmona. Kokiu atveju mes galėtume gauti būsto paskolą? Turime pinigų sumą pradiniam įnašui. Dirbam uab headex, Vokietijoje komandiruočių principu, bet sutartis yra terminuota. Gaunam ant 2 žmonių apie 3000e.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Sergej, dėkui už klausimą. Būtinai nueikite į TOP3 bankus ir pasiteiraukite dėl galimybių. Tik matydami Jūsų situaciją, kredito istoriją, kiekvienas bankas pateiks savo pasiūlymą ir nuomones apie galimybes.

+3Buvo naudinga
Lina

Sveiki, vyras dirba Vokietijoje su vokiška darbo sutartim (anksčiau dirbo ten pat tik per Lietuvos firma). Norėtume kreiptis į banką dėl paskolos butui. Norėčiau sužinot ar dirbant tiesiogiai Vokietijoje yra galimybė gauti paskolą ir kaip apskaičiuojamas ten gaunamas atlyginimas?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lina, dėkui už klausimą. Taip, kadangi pajamos eurais, todėl galite kreiptis ir gauti paskolą būstui. Skaičiavimo metodas bus aiškus tuomet, kai bankas įvertins darbo sutartį ir visą bendrą ir finansinę šeimos sitauciją.

+3Buvo naudinga
Regina

Laba diena, dirbu Vokietijoje per lietuvišką firmą. Noriu paimt kreditą sodo namukui, kurio kaina 30000. Ar yra galimybė gaut, ir kiek reikėtų įnešt įnašą pirmą. Mano alga 1500 per mėnesį.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Regina, dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus individualiam vertinimui ir pasiūlymo pateikimui. Tikėtina, kad pradini įnašas gali siekti ir 50%. Taip pat priklausys ir nuo namuko tipo ir pan.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų