Ar įmanoma gauti paskolos sumą tokią, kokią įvertins turto vertintojas?

Sveiki, noriu paklausti, dirbu Lietuviškoje įmonėje, tačiau važinėju į komandiruotės Norvegijoje, dirbame abu su žmona, esame jauna šeima, pajamos per mėnesį ~4000, ir dabar radom namą, kurį norim pirkti, tik neturim pradinio įnašo, o jei išvažiuosim jį greičiausiai nupirks, mano klausimas būtų toks, ar įmanoma, kad vertintojas įvertins namą daugiau, nei nori šeimininkas, ir bankas kai man paskolins lygiai tą sumą, kurios namo šeimininkas nori? Pvz: namas kainuoja 80000,man reikia 12000 įnašo, vertintojas įvertina 92000, tada šeimininkas pasako, kad aš jam įnašą daviau, ar bankas tada man paskolins 80000?

Nanditas
Atsakymai
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Jeigu pasitikite pardavėju, tuomet tokia schema yra įmanoma dėl pradinio įnašo, bet šiaip nerekomenduoju, nes mano manymu patys kasate sau duobę. Bet kiekvieno reikalas ir atsakomybė priimti sprendimus. Dėl pačios paskolos, tai bankai šiuo metu neišduoda dar būsto paskolų gaunantiems pajamas užsienio valiuta, todėl Jums reikėtų kreiptis į kredito unijas.

+3Buvo naudinga
Rašyti atsakymą
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2021 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų