Geras atlyginimas

Geras atlyginimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „geras atlyginimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Rūta

Svarstau dėl paskolos butui. Mano atlyginimas geras, suma nebūtų didelė. Tačiau sutuoktinio kredito istorija bloga ir turi įsiskolinimų. Mes turime ikivedybinę sutartį, kur visas turtas bei įsipareigojimai yra atskirti. Paskolą norėčiau imti tik savo vardu. Norėčiau paklausti, ar sutuoktinio situacija turėtų kažkokią įtaką tam?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Rūta, dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su banku ir žiūrėti koks bus banko požiūris į tai. Bus analizuojama ikivedybinė sutartis. Įprastu atveju - bloga kredito istorija bent vieno sutuoktinio, tikėtina reikštų neigiamą atsakymą.

+3Buvo naudinga
Ona

Sveiki. Vyras jau beveik du metus dirba užsienyje (Norvegijoje) gauna tikrai gerą atlyginimą. Esame nesusituokę ir auginame 9 mėnesių vaiką. Vyras tik vienas dirbantis aš skaitausi motinystės atostogose, bet norime imti paskolą būstui. Ar aš galėčiau būti laiduotoja, jeigu kažkur įsidarbinčiau? Ir kiek turėčiau išdirbti, kad galėčiau būti laiduotoja? Domina ir tai, ar geriau paskolą imti susituokus ar skirtumo didelio neturi?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ona, dėkui už klausimą. Taip, jeigu dirbtumėte Lietuvoje su gana aukštu atlyginimu, tuomet galbūt ir būtų galimybė įskaičiuoti vyro pajamas. Tačiau šiuo metu bankai labai nenori išduoti paskolų tiems, kurių pajamos ne eurais, dėl kylančios valiutų pokyčio rizikos. Apskritai, imant būsto paskolą yra galimybė ją imti ir nesusituokus, tačiau šiuo atveju gali būti, kad susituokus būtų į situaciją žiūrima palankiau. Bet atminkite, kad kiekvienas atvejis individualus ir tik banke po vertinimo galės pasakyti tiksliai kaip vertintų Jūsų šeimos situaciją.

+3Buvo naudinga
El nora

Laba diena, man 28m., vyrui 35m. ar turėtų įtakos jei imant paskolą 35 metams vyrui jau būtų 70 metų, nes kiek skaičiau tai paskola reikia išmokėti iki 63 ar 65m. Kolkas vaikų neturime ir atlyginimas geras.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Individualiai žiūrės, šiaip žiūrima į metus, bet priklausys nuo situacijos, gali traktuoti įvairiai skirtingas bankas. Taip pat, manau, kad nelabai kas ir duos būsto paskolą 35 metams, berods maksimumas yra 30. Nors gal klystu.

+3Buvo naudinga
Ovidijus

Sveiki, Buvau konsultuotis dėl būsto paskolos, mano kredito reitingas tikrai geras, atlyginimas taip pat aukštesnis už vidutinį. Seb banke kaupiu pensiją, gaunu darbo užmokestį, tačiau palūkanų normą pasiūlė aukštesnę, nei Luminor, nors ten net sąskaitos neturiu. Bandžiau derėtis, tačiau Seb visiškai nesileidžia į kalbas. Kaip manote ar tikrai vadybininkas visiškai neturi svertų įtakoti banko maržą ar Seb tiesiog nebereikia paskolų, nes Seb aptarnavimo kokybė taip pat nustebino iš blogosios pusės.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Ovidijau, dėkui už klausimą. Jeigu paskolos sąlygos, sutarties sąlygos, Jūsų atveju Luminor yra geresnės negu SEB, neprisiriškite prie banko. Atsidarote sąskaitą Luminor ir imate paskolą ten. Bankas yra tik įrankis, jokių stebuklų už lojalumą negausite. Šiaip jeigu dar labai galvojate apie SEB, tiesiog parodykite SEBui pasiūlymą, kurį gavote iš Luminor. Jeigu tai nepadės - eikite į Luminor. Bet sprendimą priimkite pats įvertinęs visus pliusus ir minusus pagal esamą situaciją.

+4Buvo naudinga
Mantas

Man ir pradžioje SEB, pasiulė didesnes palūkanas nei Luminor. Tačiau pasiūlymo nepateikė, o liepė laukt SWED pasiūlymo ir tada kreiptis vėl. Kai Swed pasiūlė dar mažesnes nei Luminor, tada SEB sulygino su Swed, t.y. pasiūlė mazesnes nei Luminor ir tokias pat kaip Swed. SEB su SWED labai konkuruoja.

+1Buvo naudinga
Jelena

Sveiki, mes turime paskolą Šeimos unijoje, norėtumė pereiti į banką, sakykyte ar įmanoma. Mano mėn. atlyginimas kažkur 500 eur vyro apie 700-800 eur. bet buvau sirgusi kažkur apie 2 mėn., vyras irgi buvo nedarbingume, bet dabar jau darbuojamės. Pastovi darbovietė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jelena, dėkui už klausimą. Taip, galite perkelti savo paskolą į kitą banką. Skaitykite sutartį kokios yra galimybės, glaudžiai kalbėkitės su Šeimos unija. Taip pat svarbu išsirinkti geras palūkanas siūlantį banką, tad kreipkitės į TOP3 bankus.

+3Buvo naudinga
Dainius

Sveiki,mes su žmona planuojame imti būsto (buto) paskolą 25 metams,kurio vertė 45000 EUR. Niekada nesinaudojome greitaisiais kreditais,turime sukaupę 15% įnašo,bendras abiejų atlyginimas 1100eu. Jūsų kompetetinga nuomone,tai yra adekvati suma mūsų gaunamoms pajamoms,ar vis dėl to rekomenduotumėte sukaupti didesnę pinigų sumą? Ir dar klausimas dėl maržos-koks procentas yra geras ,derantis su bankais? Dėkoju už atsakymus. P.s. Tikiuosi klausimai suformuluoti pakankamai aiškiai.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą Dainiau. Iš Jūsų pajamų dydžio ir pirminio vaizdo, turėtumėte gauti tokio dydžio būsto paskolą. Priklausomai nuo būsto statybos metų, turto vertinimo, gali kisti reikalaujamas pradinio įnašo dydis. Didindami pradinį įnašą mažinate riziką, o tai gali būti teigiamas faktorius gaunant geresnes būsto paskolos sąlygas. Banko maržų įvertinimai šiai dienai: 1,2%-1,5% idealus, 1,6%-1,9% geras, 2%-2,5% vidutinis, 2,6%-3% patenkinamas.

+6Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų