Būsto paskola Šeimos unijoje

Būsto paskola Šeimos unijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola Šeimos unijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Liepa

Sveiki, reikalinga konsultacija. 2014 metais buvo paimtas kreditas (būsto paskola, įregistruotas šeimos turtas) "Kredito unijoje", šiais metais Kredito unijai paskelbtas bankrotas, nusprendėme pereiti į banką. Iš Kredito unijos gavome leidimą, kuriame parašyta, kad turime sumokėti 2 % refinansavimo mokestį ir vieno mėnesio dydžio palūkanos nuo anksčiau laiko grąžinamos sumos. Ar pagal įstatymus teisėtas yra 2 % refinansavimo mokestis? Ačiū

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liepa, dėkui už klausimą. Reikia skaityti sutartį ar refinansavimo mokestis yra įrašytas tuo atveju, jeigu unija bankrutuoja. Bankroto administratoriai vadovaujasi sutartimis.

+3Buvo naudinga
Jelena

Sveiki, mes turime paskolą Šeimos unijoje, norėtumė pereiti į banką, sakykyte ar įmanoma. Mano mėn. atlyginimas kažkur 500 eur vyro apie 700-800 eur. bet buvau sirgusi kažkur apie 2 mėn., vyras irgi buvo nedarbingume, bet dabar jau darbuojamės. Pastovi darbovietė.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Jelena, dėkui už klausimą. Taip, galite perkelti savo paskolą į kitą banką. Skaitykite sutartį kokios yra galimybės, glaudžiai kalbėkitės su Šeimos unija. Taip pat svarbu išsirinkti geras palūkanas siūlantį banką, tad kreipkitės į TOP3 bankus.

+3Buvo naudinga
Karolis

Laba diena. Su žmona auginame du vaikus. 2016m. Kredito unijoje gavome būsto paskola 45000 eurų. Pirmas būstas. Prieš tai niekur nesikreipėme dėl 10% valstybės paramos. Ar dabar galime gauti 10% parama siam būstui?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Pakomentuosiu žemiau papunkčiui:

  • Visų pirma, ne visos kredito unijos teikia paramą, jų yra tik 4: Akademinė, Kaišiadorių, Raseinių ir Šiaulių. Tad jeigu kažkurioje iš šių ėmėte, pasisekė, einame toliau;
  • Jeigu prieš imant būsto paskolą buvote savivaldybėje ir pildėte dokumentus, numatydami tai, tuomet gerai, galime eiti toliau, jeigu ne - paskolos negausite;
  • Tam, kad gauti paramą būstui, turite atitikti pajamų kriterijus ir Jūsų šeimos pajamos turi būti ne didesnės nei 15 096 eurų per metus;
  • Jeigu atitinkate visus kriterijus, tuomet galite kreiptis į savivaldybę ir pradėti paramos gavimo atbuline data procedūrą. Ir bet kokiu atveju galite pasitikslinti su savivaldybe dėl paramos gavimo.
+5Buvo naudinga
Andrius

Sveiki, ketinau įsigyti bustą su subsidija 10% bet SEB bankas pareiškė, kad nebeturi valstybės lėšų ir šiuo metu negali suteikti, ar yra tikimybė šiais metais gauti?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Andriau, dėkui už klausimą. Yra daug norinčiųjų gauti paramą ir susidaro eilės, o valstybė nėra pajėgi visiems iš karto suteikti paramą. Fondas kasmet pildomas, reikia teirautis kiekviename banke, mėginti stoti į eilę. Jeigu SEB nėra, pamėginkite Swedbank ar regioninėje unijoje:

2017 metų rugsėjo 8 d. šalies savivaldybėse įrašytų į laukiančiųjų paramos būstui išsinuomoti sąrašus yra 10329 asmenys (šeimos), (per 1 savaitę sumažėjo 169 asmenimis (šeima): jaunų šeimų – 1809 (per 1 savaitę sumažėjo 33), šeimų, auginančių tris ar daugiau vaikų (įvaikių) – 984, (per 1 savaitę sumažėjo 7) likusių be tėvų globos asmenų (šeimų) – 945 (per 1 savaitę sumažėjo 11), neįgaliųjų ir asmenų sergančių lėtinių ligų sunkiomis formomis – 1859, (per 1 savaitę sumažėjo 23) bendrajame sąraše – 4514 (per 1 savaitę sumažėjo 94) ir socialinio būsto nuomininkų, turinčių teisę į socialinio būsto sąlygų pagerinimą – 218 (per 1 savaitę sumažėjo 1).

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2022 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų