Būsto paskola emigrantams

Būsto paskola emigrantams. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „būsto paskola emigrantams“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aaaa

Sveiki, Situacija tokia: su vyru gyvename užsienyje, gauname algą eurais. Šeimos pajamos apie 3000k eurų, vaikų šeimoje nėra. Turime dovanojimą, nepilnai įrengtą gyvenamą namą, tad norime pasiimti paskolą apie 50 000 (nevartojamąją), ar tai skaitytųsi paskola renovacijai? Turime 20% savo nuo norimos sumos. Ar apskritai bankai duoda paskolas emigrantams? Dekoju už atsakymus!

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Skaistė

Sveiki, turėjau skolą iš anstolių, neseniai ją susimokėjau. Ar tai nebus jokios kliūties dėl būsto paskolos? Ir gal kažkas duoda paskolą emigrantams su terminuota darbo sutartimi užsienyje? Nes planuose noris grįžti į Lietuva.

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
kkk

Sveiki. Šiuo metu esu užsienyje. Algą gaunu eurais. Norėčiau pasiimti paskolą apie 20 000 eurų vieno kambario butukui, bendrabučio kambariui Vilniuje tam, kad turėčiau kur grįžti, turėčiau kažką savo. Pradinis įnašas nebūtų problema. Ar yra toks bankas, kuris duoda paskolą emigtantams? Kur turėčiau kreiptis? Nuo ko pradėti?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia kreiptis į bankus, ka įvertintų Jūsų esamą situaciją. Bankams turėsite pateikti finansinę ir kitą situaciją, taip pat perkamą būstą. Įvertinę visus kriterijus bankai galės pasakyti sąlygas.

+3Buvo naudinga
Gytis

Sveiki, Ar nors vienas bankas duoda būsto paskolą emigrantams dirbantiems Anglijoje?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gyti, dėkui už klausimą. Reikia klausti bankų, kad vertintų situaciją. Berods iš bankų dabar tik Swedbank toks daugiausiai šansų, kad duoda. Plačiau skaitykite apie tai Bankai.lt tyrimą dėl būsto paskolų užsienio valiuta gaunantiems pajamas.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, Ar nors vienas bankas duoda būsto paskolą emigrantams dirbantiems Islandijoje? Ten gaunamas atlyginimas kronomis.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. pasikeitus įstatymui, bankai peržiūri ir suteikia tokio tipo paskolas, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+5Buvo naudinga
Indrė

Sveiki, prieš metus su vyru įsigijome namą už savo lėšas, namas nebaigtai įrengtas, trūksta tam pinigų. Problema tokia, kad abu gauname algas ne eurais, gyvename užsienyje. Vartojimo paskola nedomina dėl per didelės permokos. Kokios bus naujos sąlygos emigrantams dėl būsto įsirengimo paskolos gavimo nuo 2019 metų?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Niekas per daug nepasikeis dėl šio įstatymo bankų atžvilgiu, šis pakeitimas, kuris dabar pasirašytas yra geriau klientams, apsaugo dar labiau klientus, bet yra blogesnis bankams. Bankai ir dabar ir prieš tai turi visas galimybes išduoti būsto paskolas tiems, kurie gauna būsto paskolas ne eurais, tačiau bankai patys nenori išduoti, nes jiems tektų prisiimti valiutos pokyčių rizikas. Taigi, kada bankai užsimanys, tada ir išdavinės būsto paskolas ne eurais gaunantiems, dabar deja, niekas nesikeičia (2018 12 13 duomenimis).

+3Buvo naudinga
Asta Galinauskaite

Laba diena, Norėčiau sužinoti ar įmanoma pasiimti būsto paskolą, gyvenantiems Anglijoje ir gaunantiems užsienio valiuta (Svarais). Ačiū už informacija.

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki.Siuo metu visiskai sustabdyta paskolos emigrantams kurie pajamas gauna ne eurais.

+1Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Asta, dėkui už klausimą. Negalima, patikrinome informaciją Swedbank, SEB, Luminor rugpjūčio 17 d. (2018 m.) - jeigu užsienio valiuta gaunate, būsto paskolos neišduodamos.

+4Buvo naudinga
Anželika

Labas vakaras. Ar žmogus, kuris moka mokesčius Norvegijoje taip pat ir Lietuvoje gali tikėtis, kad jam Lietuvoje bankas išduos paskolą butui? Ačiū

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki. Taip,galima. Priklausomai nuo gaunamų pajamų būtų galima gauti paskolą ne daugiau kaip 70% būsto vertės.Bankai vis dar palankūs emigrantams išlieka tie patys : Luminor ir Swedbank. Gali būti reikalingas laiduotojas Lietuvoje.Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Giedrė

Sveiki, Dėl paskolos su konsultante buvo derinta pusę metų, pateikti paskaičiavimai, nes siunčiau darbo sutartį, visus dokumentus, turėjo pirkimo-pardavimo preliminarią sutartį. Suėjus 12 mėn. kai dirbu vienoje darbovietėje užsienyje jau galvojau susitvarkysiu paskolą. Gavosi taip, kad mano siųsta konfidenciali informacija nepatvirtinta sprendimu. Kai pasakiau, ar reikia ka siųsti, ji sakė nesiųsti, o atvažiuoti į vietą. Atvažiavus pareiškė, kad nuo jos siųstų paskaičiavimų prabango procentai dvigubai, nes čia vienintelis bankas išduoda paskolą emigrantams. Siųstus visus dokumentus sakė dar kartelį atsiųsti su naujausia informacija apie algalapius, kredintingumą ir t.t Kur rašyti skundą, jei iš pirmo karto nesutvarkė turėdami dokumentus? Bendrauta el.paštu, apie dvigubą prabangimą nieko nežinojau, o tas pablogino mano padėtį imti paskolą, o pardavėjas negrąžina sumokėto avanso. Pati konsulantė nebuvo suinteresuota išduoti paskola.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Giedre, dėkui už klausimą. Gaila, kad taip gavosi, todėl visuomet ir patariame pirmiausia susiderinti su banku dėl būsto paskolos gavimo, gauti garantinį raštą, o tada jau duoti rankpinigius. Banko sprendimai priimami pagal jų nustatytas taisykles, pusė metų laikotarpis yra labai ilgas, tad pasitikėti nereikėjo. Atsiliepimus apie bankų darbo kokybę galite rašyti ir Bankai.lt portale atsiliepimų skiltyje, taip pat galite kreiptis į banką, kad išsamiai paaiškintų susiklosčiusią situaciją. Bandykite kreiptis į kitus bankus ar unijas, galbūt pavyks dar gauti geresnes sąlygas. Sėkmės!

+3Buvo naudinga
Indrė

Sveiki, kreipiuosi del busto paskolos. Su vyru gyvename ir dirbame uzsienyje jau virs 1 metu. Musu abieju menenio pajamos apie 2800e, paskolos reiktu 120000e, taciau siuo metu turime tik 6% pradinio inaso. Ar imanoma gauti paskola su ne 15% inasu? Kuris bankas butu palankiausias? Is anksto dekoju

Atsakyti Dalintis
Andrius

Sveiki. Jūsų atveju gauti paskolą net ir su 15% įnašu neišeis šiuo metu. Palankiausias bankas emigrantams teliko DNB bankas. Reikalauja 30% pradinio įnašo. Yra įmanoma apsieiti be laiduotojų Lietuvoje, jeigu bankas teigiamai įvertintų. O šiaip be šio varianto telieka kredito unijos, bet palūkanos bus didesnės nei banke. Sėkmės!

+2Buvo naudinga
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Indre, dėkui už klausimą. Deja, bankai užsienyje dirbantiems asmenims finansuoja 50-70% paskolos sumos, tad pradinis įnašas 50% arba 30% yra privalomas. Taip pat galite kreiptis į kredito unijas. Taip pat dėkui Andriui už jo teisingą atsakymą.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų