Paskola renovacijai

Paskola renovacijai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola renovacijai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Eglė

Sveiki, norėtume sužinoti apie paskolą jaunoms šeimos. Mano vyras dirba užsienyje, bet prisideklaravęs lietuvoje, jo pajamos per mėnesį apie 2500€. Aš nedirbanti, turime du vaikus. Vyrui 28m., man 31m. Turime įsigiję sodo namelį( dokumentuose pažymėta kaip gyvenamasis namas,nors ten nėra nei kanalizacijos, nei vandentiekio),jį norėtume renovuoti į normalų gyvenamąjį namą pritaikytą keturių asmenų šeimai, turime pasidarę projektą namo renovacijai ir plėtimui. Taigi norėtume sužinoti ar turime galimybę gauti paskolą namo renovacijai? Ar privalom dirbti mes abu? Ar gali vyras dirbti užsienyje?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Egle, dėkui už klausimą. Priklausys nuo vyro pajamų tipo, šalies kur dirba ir pan. Reikia individualaus banko vertinimo, o taip pat ir projekto pateikimo. Bankams turite pateikti detalią informaciją apie poreikius ir šeimos pajamas, kredito istoriją, ir tik tuomet galėsite gauti atsakymą. Bankai sudėtingiau išduoda paskolas tuo atveju, jeigu pagrindinės pajamos yra užsienyje.

+3Buvo naudinga
Erika

Sveiki. Noriu imti paskolą namo renovacijai. Atlyginimas 450€. Ar būtų galimybė gauti 10 ar 15 tūkst. paskolą? Ir kokiame banke mažiausios palūkanos? Man 28metai. Paskolų ar greitųjų kreditų neturėjusi. Istorija švari. Namas ant kito žmogaus vardo.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Erika, dėkui už klausimą. Ar gausite paskolą renovacijai gali pasakyti tik bankas įvertinęs situaciją. Patarčiau kreiptis į bankus ir kredito unijas. Esant mažam atlyginimui gali būti palankiau gauti kreditą unijose, tačiau reikia viską atlikti pačiai vykstant į bankus ar unijas tiesiogiai. Visur sąlygos gali skirtis įvertinus Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Aaaa

Sveiki, Situacija tokia: su vyru gyvename užsienyje, gauname algą eurais. Šeimos pajamos apie 3000k eurų, vaikų šeimoje nėra. Turime dovanojimą, nepilnai įrengtą gyvenamą namą, tad norime pasiimti paskolą apie 50 000 (nevartojamąją), ar tai skaitytųsi paskola renovacijai? Turime 20% savo nuo norimos sumos. Ar apskritai bankai duoda paskolas emigrantams? Dekoju už atsakymus!

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimą. Reikia kalbėtis su bankais, kad įvertintų projektą, norimą įrengti namą ir t.t. Jeigu įkeisite namą, galbūt ir yra galimybė gauti paskolą, tačiau priklauso nuo banko vertinimo ir Jūsų situacijos. Tai labai individualu.

+3Buvo naudinga
Karolis

Laba diena, norėjau jūsų paklausti? Turiu būsto paskolą, ir norėtume gauti namo renovacijai paskolą ar įmanoma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Viskas yra įmanoma, bet priklausys nuo banko vertinimo ar Jūs galite dar daugiau skolintis ar ne. Kreipkitės į banką.

+3Buvo naudinga
Gražina

Laba diena, Įsigijome nekilnojamąjį turtą prieš 10 m. su banko paskola. Ar bankai suteikia galimybę refinansuoti paskolą būsto renovacijai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klauismą. Čia reikia žiūrėti kas yra rašoma Jūsų būsto paskolos sutartyje dėl refinansavimo, kokios sąlygos refinansuoti kitu. Taip pat galite prašyti esamo banko sumažinti palūkanas. O dėl renovacijos turėsite gauti leidimą iš banko.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, planuoju imti paskolą būstui isigyti arba statyti, pradinis įnašas sukauptas, pajamos pakankamos (2000€). Tačiau tėvai planuoja imti vartojamą kreditą iš unijos savų namų renovacijai apie 10000€, jie ją gauna, tačiau unija nori laiduotojo, ar galiu aš juo būti, ar nepakenks man imant paskolą iš banko? Unija teigia, kad ne, nes as pasirašysiu tik ant skolos vekselių ir su manimi nebus pasirašomos jokios skolos sutartys.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Na, jeigu pajamos pakankamos ir dengs tiek vartojimo kredito įmokas ir būsto paskolos, tuomet problemų nekils. Formaliai ta laidavimo sutartis gal ir niekur nefigūruoja, tačiau turite realiai ir pagalvoti apie blogiausią variantą ir ar pajėgsite išsimokėti dvi paskolas vienu metu. Beje, imdami būsto paskolą banke, tikėtina, kad pildysite formą kur bus klausimas ar turite kokių nors įsipareigojimų, tad turėsite meluoti. Geriausias variantas yra, kad pasikalbėtumėte su banku, kuriame planuojate imti paskolą ir sulaukti jų nuomonės įvertinus Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Emilija

Sveiki, jeigu pagal gaunamas pajamas maksimali paskolos suma gali būti pvz. 35 000eur ir turiu 15% pradinio įnašo nuo šios sumos. Tačiau perkamas butas kainuoja 20 000eur ir turto vertintojai jį įvertina ta pačia suma arba mažiau, nes jam reiktų visiško kapitalinio remonto. Ar tokiu atveju vis tiek būtu įmanoma gauti 35 tukst. eur ar reiktų derintis dėl papildomos paskolos, grynai renovacijai?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, dėkui už klausimą. Būsto paskola būtų išduodama 20 tūkst eur ir nuo jos turėtumėte mokėti ±15% pradinį įnašą. Didesnė būsto paskola galėtų būti išduodama tik tuo atveju, jeigu pakiltų turto vertė.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2020 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų