Paskola renovacijai

Paskola renovacijai. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „paskola renovacijai“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Aaaa

Sveiki, Situacija tokia: su vyru gyvename užsienyje, gauname algą eurais. Šeimos pajamos apie 3000k eurų, vaikų šeimoje nėra. Turime dovanojimą, nepilnai įrengtą gyvenamą namą, tad norime pasiimti paskolą apie 50 000 (nevartojamąją), ar tai skaitytųsi paskola renovacijai? Turime 20% savo nuo norimos sumos. Ar apskritai bankai duoda paskolas emigrantams? Dekoju už atsakymus!

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Karolis

Laba diena, norėjau jūsų paklausti? Turiu būsto paskolą, ir norėtume gauti namo renovacijai paskolą ar įmanoma? Ačiū už atsakymą.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Karoli, dėkui už klausimą. Viskas yra įmanoma, bet priklausys nuo banko vertinimo ar Jūs galite dar daugiau skolintis ar ne. Kreipkitės į banką.

+3Buvo naudinga
Gražina

Laba diena, Įsigijome nekilnojamąjį turtą prieš 10 m. su banko paskola. Ar bankai suteikia galimybę refinansuoti paskolą būsto renovacijai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Gražina, dėkui už klauismą. Čia reikia žiūrėti kas yra rašoma Jūsų būsto paskolos sutartyje dėl refinansavimo, kokios sąlygos refinansuoti kitu. Taip pat galite prašyti esamo banko sumažinti palūkanas. O dėl renovacijos turėsite gauti leidimą iš banko.

+3Buvo naudinga
Kristina

Sveiki, planuoju imti paskolą būstui isigyti arba statyti, pradinis įnašas sukauptas, pajamos pakankamos (2000€). Tačiau tėvai planuoja imti vartojamą kreditą iš unijos savų namų renovacijai apie 10000€, jie ją gauna, tačiau unija nori laiduotojo, ar galiu aš juo būti, ar nepakenks man imant paskolą iš banko? Unija teigia, kad ne, nes as pasirašysiu tik ant skolos vekselių ir su manimi nebus pasirašomos jokios skolos sutartys.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Kristina, dėkui už klausimą. Na, jeigu pajamos pakankamos ir dengs tiek vartojimo kredito įmokas ir būsto paskolos, tuomet problemų nekils. Formaliai ta laidavimo sutartis gal ir niekur nefigūruoja, tačiau turite realiai ir pagalvoti apie blogiausią variantą ir ar pajėgsite išsimokėti dvi paskolas vienu metu. Beje, imdami būsto paskolą banke, tikėtina, kad pildysite formą kur bus klausimas ar turite kokių nors įsipareigojimų, tad turėsite meluoti. Geriausias variantas yra, kad pasikalbėtumėte su banku, kuriame planuojate imti paskolą ir sulaukti jų nuomonės įvertinus Jūsų situaciją.

+3Buvo naudinga
Emilija

Sveiki, jeigu pagal gaunamas pajamas maksimali paskolos suma gali būti pvz. 35 000eur ir turiu 15% pradinio įnašo nuo šios sumos. Tačiau perkamas butas kainuoja 20 000eur ir turto vertintojai jį įvertina ta pačia suma arba mažiau, nes jam reiktų visiško kapitalinio remonto. Ar tokiu atveju vis tiek būtu įmanoma gauti 35 tukst. eur ar reiktų derintis dėl papildomos paskolos, grynai renovacijai?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Emilija, dėkui už klausimą. Būsto paskola būtų išduodama 20 tūkst eur ir nuo jos turėtumėte mokėti ±15% pradinį įnašą. Didesnė būsto paskola galėtų būti išduodama tik tuo atveju, jeigu pakiltų turto vertė.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų