Turto įkeitimas

Turto įkeitimas. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „turto įkeitimas“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.
Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Algis

Sveiki, Turiu 1/3 dalį buto su rūsiu norėčiau paklausti ar yra galimybė pasiimti paskolą įkeičiant mano dalį turto?

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Simonas

Sveiki, esame jauna šeima turime vieną vaiką. Turiu automobilio lizingą už kurį moku 250 e, bendros pajamos atskaičius mokesčius apie 1300 e. Norime statytis namą (sklypą turime) turiu nekilnojamo turto kuris man priklauso, tai butas Klaipėdos mieste. Ar bankas duotų įkeičiant NT Paskolą? Planuojama apie 80- 100 tūkst.e

Atsakyti Dalintis
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Dovile

Sveiki, ar galima paimti būsto paskolą 30000 (50%) įkeičiant jau pastatytą namą kurio vertė 120000 Eur, ir vėliau įkeisti jau naujai statomą namą, kad gauti likusią dalį namo užbaigimui? Taip nereikėtų taupyti dėžutei ir ilgai laukti.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dovile, dėkui už klausimą. Tokia galimybė yra, tiesiog priklausys nuo situacijos ir turimo turto. Viskas vertinama individualiai.

+3Buvo naudinga
Tina P.

Laba diena. Papuolėme į užburtą ratą bandydami paimti paskolą. Turime seną rastinį namą/sodybą. Statytas 1940m, žemės ūkio paskirties sklype (15ha), kaimo vietovėje. Kiek patys suprantame- namų valdos nėra. Namą norime tvarkyti iš pagrindų/rekonstruoti, nes šiuo metu gyventi jis nėra tinkamas (nusidėvėjimas 66%). Ar yra galimybė gauti paskolą iš banko namo statybai/rekonstrukcijai? Ar bankas galėtų užstatu imti namą stovintį žemės ūkio paskirties žemėje? Ir ar įmanoma gauti paskolą dalimis vis keliant vertę? Nes šiuo metu tas senas namas tikrai nebus daug vertas. Bankuose į konsultacijas užsiregistruoti neįmanoma, o interentinėse paraiškose net nėra galimybės supildyti informacijos pagal mūsų situaciją.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tina, dėkui už klausimus. Na, čia viskas priklauso nuo statinio ir sklypo vertės. Įprastai, jeigu turtas yra mažai ko vertas ir yra nelikvidus, bankams nėra tinkamas turto įkeitimas. Reikia kalbėtis tiesiogiai su bankais. Užsiregistruoti konsultacijoms yra paprasta, tiesiog paskambinkite bankų nurodytais telefonais ir susitarkite tinkamą abejoms pusėms laiką.

+3Buvo naudinga
Liudmila

Laba diena, Ar reikia turto įkeitimui teismo sprendimo jei vaikas turi kitą deklaruotą gyvenimo vietą?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Liudmila, dėkui už klausimą. Vadovaukitės bankų nurodymais ir prašomais dokumentais, tai paprasti dokumentai. Truputį klausimas nėra aiškus.

+3Buvo naudinga
Lilija

Sveiki. Padariau vertinimą, sklypas su sodo namu ir du ūkiniai pastatai, ūkiniai pastatai neįregistruoti. Padaviau paraišką į banką būsto paskolai gauti, gavau preliminarų sprendimą: Bėda ta, kad negaliu duoti Jums kol kas garantinio rašto, nes iki jo išdavimo turi būti pateiktas naujas turto vertinimas, kuriame matomi jau įregistruoti du pastatai. Toks buvo priimtas sprendimas. Jums buvo finansuojami 75 proc. nuo kainos ar vertės ta kuri bus mažesnė ir finansavimas bus tik nuo perkamo žemės sklypo ir namo. Nuo pagalbinių pastatų nebus vykdomas finansavimas, nors jie ir privalo būti įkeisti ir apdrausti atkuriamąją verte. Šio metu tvarkomi dokumentai ūkinių pastatų registracijai. Ar teisėtai bankas reikalauja daryti pakartotinai vertinimą, jeigu pagalbiniai pastatai nebus finansuojami? Gal užtenka pažymos iš RC? Kodėl aš turiu įkeist ir apdraust pagalbinius pastatus banko naudai? Ačiū už atsakymą. Su pagarba, Lilija

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Lilija, dėkui už klausimą. Kaip ir kartoju visiems, bankai įvertinę kiekvieną situaciją, priima sprendimus individualiai. Banko reikalavimai yra teisėti, ne visada galiu paaiškinti detaliau, nematydamas konkrečiau situacijos. Tačiau reikia glaudžiai kalbėtis su bankais ir rasti geriausią išeitį. Taip pat neapsistokite su vienu banku. Pasiteiraukite ir kitur.

+4Buvo naudinga
Greta

Sveiki, ar dovanotą turtą galima įkeisti banke? (situacija - seneliai man padovanojo žemę, ir as noriu ją užstatyti bankui kad gaučiau didesnę paskolą.) ar tai imanoma?dėkoju už atsakymą

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Greta, dėkui už klausimą. Jeigu turtas yra Jūsų, tuomet tą turtą galite užstatyti, parduoti ir daryti ką norite jeigu dovanojimo sutartyje nėra nurodyta kitaip. Turtą įkeisti galima, yra tam tikros paskolų programos su turto įkeitimu, pasidomėkite konkrečiame banke.

+3Buvo naudinga
Vitalijus

Sveiki, planuojame įsigyti būstą. Pradinio sukaupę neturime, bet turim nuosavą NT turtą, kurio vertė apie 35000 €. Naujojo būsto vertė apie 85000€. Kokia galimybė vietoje pradinio įnašo įkeisti esama turtą, o nupirkus ir įrengus naująjį, parduoti turimą ir įnešti įprastus 15 proc. paskolos?

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Vitalijau, dėkui už klausimą. Pradinis įnašas privalo būti sutaupytais pinigais, tad įkeičiamo turto vietoj pradinio įnašo negali būti.

+6Buvo naudinga
Inga

Sveiki, su vyru norėtume gauti paskolą namo statybai tęsti įkeičiant turtą, turime 1 vaiką, mūsų pajamos per mėnesį 1700-2000.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už žinutę. Rekomenduoju kreiptis į TOP3 bankus su projektu ir paprašyti individualaus pasiūlymo. Palyginkite ir pasirinkite geriausias sąlygas siūlantį banką.

+4Buvo naudinga
Interesantas

Sveiki, planuojame imti būsto paskolą (nesame sudarę šeimos). Abiejų registruotos gyvenamosios vietos yra skirtingose savivaldybėse (Vilkaviškio ir Biržų rajonuose). Draugė turi paveldėjusi nekilnojamojo turto (tėvų namus), taigi jau turi pirmą nekilnojamąjį - gyvenamjį turtą, aš tuo tarpu neturiu jokio nekilnojamojo turto. Aktualus klausimas ar galėtume bendrai ar bent jau atskirai aš gauti valstybės paramą pirmajam būstui Kauno mieste ar tik galima gauti Kauno m. rajone? Taip pat aktualus klausimas, ar bankai sutiktų/galėtų suteikti būsto paskolą turint omenyje, kad mes nesusituokę ir turint omenyje draugės turimo NT įkeitimą bankui, kad pagerinti gausiamos paskolos galimybęs norimam įsigyti būstui Kauno mieste. Paskolos suma apie 80.000,-85.000-€,pradiniam įnašui bendrai turime apie 25.000,-€ plius įkeičiamą draugės NT.

Atsakyti Dalintis
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Dėkui už klausimus. Atsakymai:

  • Paramos negausite, nes nesate nesusituokę ir neturite vaikų - ši sąlyga būtina norint gauti paramą. Taip pat turite jau NT;
  • Parama regionuose įsigalios nuo rugsėjo 1 d., tad galite bandyti;
  • Kito būsto įkeisti norint pagerinti naujos būsto paskolos sąlygas negalima, svarbiausia bus tvarios Jūsų pajamos ir kredito istorija.

Galiojančios ir patvirtintos dvi paramos būstui Lietuvoje:

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2019 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų