Darbas Islandijoje

Darbas Islandijoje. Čia Jūs matote visus klausimus-atsakymus susijusius su fraze „darbas Islandijoje“. Jeigu kils daugiau klausimų šia tema, tuomet užduokite naują klausimą.

Dėmesio! Tik Bankai.lt lankytojai gali gauti Revolut „Premium” planą 3 mėn. nemokamai, pasinaudok šiuo ypatingu pasiūlymu.

Kaip gauti Revolut „Premium” planą ir kortelę 3 mėn. nemokamai?

    1. Įvesk savo telefono numerį pateiktame langelyje šioje nuorodoje: 3 mėn. Revolut „Premium” nemokamai ir gausite unikalią nuorodą, kad atsisiųstumėte „Revolut“ programėlę;
    2. Užsiregistruok „Revolut“ sukurk sąskaitą keliais spustelėjimais;
    3. Rinkis „Premium“ Pasinaudok pasiūlymu atnaujinti sąskaitą ir išbandyk „Premium“ nemokamai. Daugiau informacijos rasi sąlygose.

Klausimai ir atsakymai
Ieškoti
Justas

Sveiki, man yra 34metai mano zmonai 25metai, turime 2jų metukų sūnų, esu dirbantis Islandijoje, ieskome isigyti ar statyti namą, ar šiuo atvėju priklauso būsto parama? Ar būtina imti paskolą, kad gauti paramą? Ačiū.

Atsakyti
Atsakymas į klausimą yra ruošiamas ir artimiausiu metu jį pateiksime. Taip pat atminkite, kad bet kuris Bankai.lt lankytojas gali atsakyti į klausimą. Tad jeigu žinote atsakymą ar turėjote panašią patirtį - pateikite atsakymą. Padėkime vieni kitiems!
Tomas

Sveiki, Kalbėjau jau su Swedbank, mes gyvename Islandijoje ir registruoti čia, mūsų pajamos per mėnesį daugiau kaip 6000eu į rankas atskaičius mokesčius ir būstą, paskola įmanoma, bet jie sako, kad turi buti bent vienas registruotas ir dirbantis Lietuvoje? Tai reiškia neįmanoma gauti paskolos niekur?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tomai, dėkui už klausimą. Būsto paskolų išdavimas yra labai individualus dalykas, o paskolos išduodamos arba ne pagal situaciją. Tarp bankų Swedbank dažniau išduoda paskolas užsienio valiuta gaunantiems pajamas nei kiti bankai. Taip pat galima kreiptis ir į kredito unijas. Plačiau skaitykite čia: būsto paskolos užsienio valiuta gaunantiems pajamas.

+3Buvo naudinga
Inga

Sveiki, Ar nors vienas bankas duoda būsto paskolą emigrantams dirbantiems Islandijoje? Ten gaunamas atlyginimas kronomis.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Inga, dėkui už klausimą. Taip, nuo sausio 1 d. pasikeitus įstatymui, bankai peržiūri ir suteikia tokio tipo paskolas, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+5Buvo naudinga
Tadas

Sveiki. Dirbu ir gyvenu Islandijoje, namas statomas Lietuvoje. Liko išdažyt sienas, susidėt grindis ir susistatyt baldus, tačiau su namo statytoju esam susirašę notarišką sutartį dėl mėnesinių įmokų, kurias kiekvieną mėnesį reguliariai moku. Paskolos jokios neturiu, noriu paimti paskola pabaigti išmokėti namo statytojui ir vidaus įrengimo darbams. Ar mano jau įnešti 30.000 eurų gali būti užskaityti kaip pradinis įnašas, kiekvienas įnašas užtvirtintas parašais tiek statytojo tiek mano ant vekselių ir ar įmanoma gauti paskolą dirbant Islandijoje. Girdėjau, kad nuo 2019 vasario mėnesio bankai žada atnaujinti paskolų davimą dirbantiems ir gaunantiems atlyginimus kronomis.

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Tadai, dėkui už klausimą. Manau, kad galėtų būti užskaityta kaip pradinis įnašas, bet reikėtų derintis tiesiogiai su bankais, ne situacijos skirtingos. Ir taip, bankai pradeda teikti būsto paskolas užsienyje gyvenantiems, plačiau: būsto paskolos, pajamas gaunantiems užsienio valiuta.

+3Buvo naudinga
Danguolė

Sveiki, mano vyras dirba Islandijoje ir atlyginimą gauna į islandišką banko sąskaitą. Aš dirbu Lietuvoje. Mano pajamos yra 750€ (į rankas). Esame 3 asmenų šeima. Norėčiau sužinoti ar yra mums galimybė gauti paskolą?

Atsakyti
Steponas Jurelė
Bankai.lt

Danguole, dėkui už klausimą. Taip, galite pretenduoti į būsto paskolą, kreipkitės į bent 3 bankus detaliam vertinimui, kadangi Jūsų pajamos nemažos, yra tikimybė, kad bankai svarstys ir Jūsų vyro pajamas.

+3Buvo naudinga
Projektą valdo ir vysto lietuviško kapitalo įmonė
Lietuviško kapitalo projektas.
Rinkis paslaugą lietuvišką!
2008-2023 © Bankai.lt - vienintelis bankinių paslaugų palyginimo portalas Lietuvoje. Visos teisės saugomos. Kopijuoti ir platinti informaciją yra draudžiama, nebent gavus raštišką sutikimą. Buveinės adresas: K. Baršausko 59, LT-51423 Kaunas, Lietuva (Kauno mokslo ir technologijų parkas).
Į viršų